Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 20 420
Да, това обяснява разликата, моите бяха pmol/l. Странно ми се видя, защото тсх ти е много ниско, а ФТ4 не е толкова над нормата. Може би нандин може също да се включи newsm78

# 361
  • Мнения: 14 592
Виждам, че вече темата е друга, но в Щерев ми взеха секрет за микробиология при постоянен прием на утрогестан. Беше чиста.

# 362
  • София
  • Мнения: 10 642
Да, това обяснява разликата, моите бяха pmol/l. Странно ми се видя, защото тсх ти е много ниско, а ФТ4 не е толкова над нормата. Може би нандин може също да се включи newsm78
В тези мерни единици си е високо, то си 1.5 пъти над нормата.
Трябва си консултация с ендо, още повече, че Герда си има установен проблем.

# 363
  • Мнения: 20 420
Да, малките цифри ме подведоха Simple Smile Като го преобразувах, друго изглежда вече. Дано да намерят бързо решение.

# 364
  • Мнения: 749
Cинеока, а за какво е важна хемостазата, фибриноген и АPTT?

# 365
  • София
  • Мнения: 10 642
Едно уточнение
Хемостазата включва изследване на факторите на кръвосъсирване - протрамбиново време, фибриноген, аПТТ, тромбоцити и няколко други, които са "екзотични изследвания"
А са важни, когато има терапия. При хора, които не са на терапия рядко  има отклонения.

# 366
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Герда - ако пиеш Л-тироксин в момента, намали малко дозата до среща с ендокринолог. Ако дозата ти е ниска (напр. 25 или 50), според мен спокойно можеш и да го спреш за няколко дни. Високото ФТ4 показва пренасищане на организма, което може да е от предозиране. Не е страшно, ако се овладее бързо.

# 367
  • Мнения: 20 420
Каза, че не пие нищо за щитовидната.

# 368
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
И аз тъкмо прочетох в друга тема, че не пие.
Ти що не спиш? И вие ли озвучавате блока рано сутрин?  Laughing Laughing Laughing

# 369
  • Мнения: 20 420
Мъ хъ  Mr. Green Даже не ще да яде, ама се съмна за него  Simple Smile

# 370
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Моят юнак за пръв път направи 6ч пауза и се събуди много напишкан и озверял от глад и не знаеше за кое по-напред да реве  Laughing

# 371
  • Мнения: 20 420
Хахаха, милият! Честита пауза  Simple Smile

# 372
  • Мнения: 749
Момичета, който си е правил изследвания за тромбофилия за колко време са излизали резултатите? Тук в една лаборатория казаха 3 до 4 седмици. Това ми се вижда много.

# 373
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
В Геника ги пуснах в понеделник и бяха готови за петък. Това за основен панел тромбофилии. За кариотипа е нужно технологично време от 21 дни.

# 374
  • Мнения: 749
Да, и аз тук питах за основния пакет и ми казаха, колкото за кариотип-а. Доста се изненадах.

Общи условия

Активация на акаунт