Коледа 2016 -2 тема

  • 113 561
  • 758
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 974
На мен на чушки-камби. Grinning

# 436
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
яяяя, чушки са!
не ми се вярваше, когато го прочетох в описанието, но да, чушки са. нещо като камби Simple Smile
https://www.etsy.com/uk/listing/252918723/festive-dried-fruit-ch … ref=sr_gallery_20

# 437
  • Мнения: 95
Записвам се да ви следя.
Страхотна тема

# 438
  • Мнения: 2 817
Верно са камби  Laughing Сега, като гледам фотото, което постна st. Dobri, се чудя как може да се изсушат обелките на лайм и мандарина, за да си останат така кръглички  newsm78

# 439
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Верно са камби  Laughing Сега, като гледам фотото, което постна st. Dobri, се чудя как може да се изсушат обелките на лайм и мандарина, за да си останат така кръглички  newsm78

май не са обелки. Simple Smile дребни лиметки и мандаринки са и са сушени цели Simple Smile

в другия венец се вижда по-добре, че вътре всъщност не е кухо Wink

https://www.etsy.com/listing/253022898/festive-dried-fruit-chris … low?ref=related-3

сущий следовател съм станала! Simple Smile

# 440
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Попаднах на идеята коледният пудинг да се вари в слоу кукъра, мисля да го направя там. Някой пробвал ли е? Ако сте писали, извинете, изпуснала съм го.

# 441
# 442
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И уредът за пара е идея, аз ще опитам обаче в слоу кукъра. Най- много ми допада това варене.Още и за тенджера под налягане четох- за 1 час.

# 443
  • София
  • Мнения: 11 709
И уредът за пара е идея, аз ще опитам обаче в слоу кукъра. Най- много ми допада това варене.Още и за тенджера под налягане четох- за 1 час.
Това за тенджерата под налягане за мен е най-приемлив вариант. Така мога и да се пробвам, но 5 часа да го чакам... мисия невъзможна е. Благодаря че сподели.  Hug

# 444
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Четох го тук: https://www.magipashova.com/2016/12/anglijski-koleden-puding/

А аз точно за да не го вардя искам в слоу кукъра да го направя, недолюбвам тенджерата под налягане.

# 445
  • София
  • Мнения: 10 869
Няма проблем да се направи в слоу кукъра.  Все пак рецептата е за бавно готвене. По тази логика, не мисля, че тенджерата под налягане е добър вариант. Пудингът трябва да се свари добре и еднакво до най-вътрешните части. Освен това, при бавното готвене, многото вкусове и аромати имат време да се обединят.

# 446
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не знам, в линка, който дадох, жената разказва, че англичани го правят под налягане, не е побългарен вариант.

# 447
  • Мнения: 580
Направо съм закъсняла с включването тази година в темата.

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Тези гирлянди със сушените обелки и канела много ми харесват от години.
Да взема да ги спретна ли?
А ако се оставят резените на стайна Т би трябвало пак да се изсушат,нали? Пак трябва да стане.

# 449
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
по-бавно ще е, но би трябвало да стане.

Общи условия

Активация на акаунт