Коледа 2016 -2 тема

  • 113 721
  • 758
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 779
А, не, имах предвид като тази с ястията. Тази си е от много години поддържана със събрани рецепти, линкове.
Другата за първи път я виждам.

# 466
  • DE
  • Мнения: 9 068
Другата тема е за декорация и украси  Peace

# 467
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Извинете, видях нова тема и се метнах да не изпусна нещо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 468
  • Мнения: 272
Здравейте,от доста време не съм писала,но имах проблем с профила.Някой може ли да ми даде рецепта за щолен.Купихме си купешки но беше меко казано гаден.Искам да си направя домашен,ще съм благодарна ако някой даде рецепта.

# 469
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
Здравейте,от доста време не съм писала,но имах проблем с профила.Някой може ли да ми даде рецепта за щолен.Купихме си купешки но беше меко казано гаден.Искам да си направя домашен,ще съм благодарна ако някой даде рецепта.

минищоленчетата на Лабрекс Simple Smile
http://old.bg-mamma.com/?topic=297129.msg17297245;topicseen#msg17297245
невероятни!

# 470
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте,от доста време не съм писала,но имах проблем с профила.Някой може ли да ми даде рецепта за щолен.Купихме си купешки но беше меко казано гаден.Искам да си направя домашен,ще съм благодарна ако някой даде рецепта.
На първа страница има много рецепти, всичките са изпробвани  Hug
лично аз правя на Джема щолените всяка година  Grinning
о да, st. Dobri и тези на Лабрекс ги правя, много  вкусни  bouquet

# 471
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Класическият шолен е на Джемма. От щолените съм яла на Küchenmeister - има с марципан и със стафиди. Щолените са много добри на тази марка, тук само те се купуват на практика. Аз лично не правя, защото ядем по едно съвсем малко щоленче годишно, 200г разфасовка, не ни е любим, та затова купувам едно готово.

# 472
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
криси, опитай минитата на Лабрекс и пак ще си говорим Simple Smile

# 473
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Съблазнителни са много, гледах ги миналата година и им се чудех, защото не са връткави за правене. След АКК обаче няма връткав десерт.  Mr. Green
А тази година ще имам възможност след Коледа да се върна в Бг, може би ще направя и донеса, че баща ми е голям любител, в кг се купуват у наште. Simple Smile

# 474
  • Мнения: 2 695
явно тук ще се пише за Коледа, но ако заглавието стане 2017, ще е добре Simple Smile

аз ще направя този джемски щолен Innocent
може ли линк, плс, защо не го намерих на тази ни 1 стр, само клипове видях два, но не и рецептата за самия щолен

# 475
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
явно тук ще се пише за Коледа, но ако заглавието стане 2017, ще е добре Simple Smile

аз ще направя този джемски щолен Innocent
може ли линк, плс, защо не го намерих на тази ни 1 стр, само клипове видях два, но не и рецептата за самия щолен
http://djemmasvetlana.blogspot.bg/2010/01/blog-post_4148.html

# 476
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Küchenmeister от 1кг си донесох и аз в ръчният багаж.
Прецених , че ще си спестя правенето тази година.

# 477
  • Мнения: 6 941
Много харесвам щолен и правя  този на Джемма (1/3 доза, че сме малко хора).
А мини щолените на Лабрекс са много любими вкъщи и правя и без повод. И аз ги препоръчвам. Simple Smile

# 478
  • Мнения: 272
Определено ще пробвам на Лабрекс.Аз имам непоносимост към лактоза а те може да се направят и с маргарин.

# 479
  • Мнения: 11 779
Миналата Коледа нямах възможност за никакви подготовки и не приготвях нищо, но доста по-рано бях пробвала една идея за сладкиш.
Коледна торта "Павлова"



Оставям като идея за вариант за десерт тази Коледа.

А вчера правих щрудели елхички с ябълки и тиква и мисля това да приготвя за Бъдни вечер. С хрупкава коричка и стегнат пълнеж. Много се харесаха вкъщи.

Щрудели елхички

Общи условия

Активация на акаунт