Сладкарничка за книги - Тема 67

  • 37 828
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 508
Добро утро!
Влизам и аз и какво чета: Мариша ще кръщава малката Радост. Това е много хубава новина!


Нека Никога Надеждата Не я Напуска ❤

Днес е студен, но много хубав ден. Ще водя децата на  "Коледа с г- жа Опера и Лешникотрошачката". Хубаво е, че има такива представления и за малките. Стига вече с тая телевизия!

# 46
  • Мнения: 5 405
Здрастииии!  Crazy
Аз съм много щастлива,защото след няколко часа, живот и здраве, ще си гушна сестричката, пътуваме и двете.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes гледала наща девойка някое от всичките Коледни семейни клипчета, нищо чудно и да си е поплакала и решила да дойде да ни види за 3 дена. Пътя й е около 20 часа, има и доста чакане, защото слиза през нощите и трябва да чака 3-4 часа по студовете.  Confused И общо взето гъз път да види. То и мойто е същото. Утре се връщам. Grinning  Ама не се оплаквам, нали ще я видя.  Heart Eyes Cry Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наще не знаят, че се прибираме в комплект.  Grinning Crazy Crazy Crazy

# 47
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Добро утро! Пия кафе и надничам във фурната, че пека закуска, но надникнах и тук. 😊

Мери, чета те и настръхвам от вълнение. Дай Боже всекиму деца като вас! Дали мама усеща какво щастие се задава. Страхотни сте със сестричката! ❤❤

Маришко, много мили неща споделяш! Здрав да е юнакът, все усмихнато да му е, да те радват и двамата! Хубав ден днес, вълнуващ и запомнящ се да е!

Аз съм още под вълнение от вчерашните си подаръци. Снощи късно прочетох и напоих със сълзи писмото на двете големи розови страници. Мариета докосна най-тънките ми струни, върна ме ехеее, години назад, при запознанството ни. Тя трябва да напише книга. Чувствам се пречистена! ❤

Лаленце, радвам се, че имаш момиченце и топли прегръдки! ❤

 Предстои ми ходене на работа, но пак ще дойда следобед. Хубав ден на всички! 🍀🍀🍀

# 48
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро.
Кафепия... Simple Smile
Рано сутринта излизах навън и 'хрущи' ледец под краката ми...тънък,ама има.

Мариши,много хубави мигове ти пожелавам днес!
Запечатвай моментите,защото са неповторими  Heart Eyes
Честит имен ден на Звездичко и нека светецът Данаил бди над него!

Мери,двойна радост ще занесете в къщи със систъра  Party
Браво, деца  Hug

Ние днес с моето момиче сме поканени пак на Коледно парти.
Този старец белобради се телепортира навсякъде  Grinning
Всъщност мястото на което ще сме ми навява тъга,но заради нея и радостта и ще отидем.
Скрит текст:
Получих покана от ръководството на работата ,където баща ми работеше.
Канят всички внучета на работещите там,да посрещнат дядо Коледа с песни и танци.Е и подаръци ще има разбира се.
Мъчно ми...спомените изплуват веднага...всичко е свързано с него,но вярвам че дядо и я гледа някъде там и ще сподели щастието и...
Простете за отклонението... Confused

Топло и уютно да е в душите и сърцата ви  Hug


# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте ,идвам да ви нагледам  Hug

Днес съм на парти от народните танци,та ще разнообразя и аз .

Мериии,супер изненада ще направите на вашите  Hug

Нелко,прегръщам те  Hug Hug

Прегръдки и усмихнат ден на всички  Hug Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,
Маришка, честит имен ден на Звездичко и честито кръщение. Да е жива и здрав.
Девче Hug Hug Hug
Бъбче  Hug Hug Hug
Благодаря прекрасни момичета Heart Eyes
Ех, Мери, какви прекрасни срещи ще имаш.

Пиша през телефона и е ужасно, за сега ви напускам, но пак ще намина.
Отивам да пека меденки.

# 51
  • Мнения: 10 874
Маришка, много благодаря за успокоението! Heart Eyes Hug Е, все някога щеше да стане дума и да разбера, де, но друго си е като знам отрано. Hug
Честито ти християнче! Heart Eyes

Елито, приятно да си изкарате на постановката! Hug

Мери, страхотна изненада ще е , браво! Heart Eyes Hug

Дев, голямо гуш! Hug И да си изкарате хубаво на партито. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 811
Хелоуу

Появявам се , надуших , че сте ме споменаали

Големия зор попремина , идвам вече в нормално ведро настроение , радвам се че имам време за вас
Бях се затъжила тия дни Hug Hug

Алекси тук честито едногодишно човече Hug Hug

Честито на оподарените Hug Hug
НелиБлагодаря , че ме мислите Hug Hug

Маришиичестито християнче Hug

Дев, Авлига Hug Hug

Лаледа нагушкаш Еличка Hug Hug

Елинкакак си Hug Hug

Сладурки , гушвам ви , отивам пак да се потрудя над учебника , докато мине и последния зор на 20ти Laughing
Ще намина скоро пак Hug Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Честити подаръци Мариет, Нели и всички останали.

Мери, страхотна изненада сте спретнали със сестра ти. Да си изкарате много, много хубаво.

Маришка, честити светло кръщене.

Лаленце, честити на свекървата.

Алекса, колко е минималната заплата в Италия?  Редно е, когато се сравнява нещо да е горе-долу на едно ниво. В Бг минималната заплата е 400 и нещо /мисля/ - средна цена на книга 15лв. /примерно/ - не бих казала, че книгите са евтини. Да спрямо Италия, Германия и Англия може да са евтини, но спрямо нашия стандарт не.

И аз си мечтая за сняг /малко/ покрай Коледа ...

Девче, вярвам, че дядо ще гледа и ще се усмихва на внучка си. Прегръдки.

# 54
  • Мнения: 811
Включвам се втори път ама щото съм голяма бяла птица Laughing Laughing

Лале много благодаря за прекрасната нова тема Hug Hug

Нелище  чакаме Коледа да разберем заедно с теб , книжките , които ти е избрало другарчето Hug Hug Hug

Болничките , ако има все още такива да оздравяват Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 10 874
Дадка, стискам палци за 20-ти! Hug

И аз си мечтая за сняг, дъщеря ми много му се радва. Пък и друго си е на Коледа да има сняг, носи настроение някак. Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 3 276
Почерпете се за моя именяк християнин, деца  Hug
Скрит текст:




И специално:  Grinning Heart Eyes Grinning Grinning
Скрит текст:


# 57
  • Мнения: 508
Здравейте отново!
Много хубаво беше на представлението. И толкова много деца! Душата ми се напълни ❤
Имаше родители, които бяха облекли децата си като за бал. Момиченцата с приказни рокли, момченцата с папийонки.
Имаше и родители, които явно за пръв път идваха и не знаеха, че има гардеробна, та държаха якетата в скутовете си.
А госпожа Опера... просто нямам думи за артистичността й.

На децата ми много им хареса и балетът "Лешникотрошачката". Те знаеха за какво става въпрос, защото съм им пускала филмчето с Барби- версията. Обещала съм и приказката да им я прочета. Но първо ще свършим Пипи.
Защото аз все още им чета приказките Embarassed Вечер, за лека нощ hahaha

# 58
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариши, живо и здраво да ви е новото християнче, да е благословено и обичано bouquet!

# 59
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добър вечер! Късно е май, ама, а, де. Прииска ми се точно сега да съм точно тук.  Simple Smile

 Маришко, честито ви християнче! Да е закрилян и здрав именякът ви, да носи с чест името си!  Heart Eyes

 Ние вече имаме украсена елха, с мнооого бухали по нея. Има две нови бухалчета, правени от едни ръце специално за мен - приказни са, първо тях сложих. Heart EyesЩе ги видите на снимки.  WinkПод елхата има две книги за мен, не знам кои са, за едната съм почти сигурна, но другата... newsm78 Една елха, пък даде настроение, промени атмосферата в стаята. Жалко, че се топи снегът, днес беше напекло, почти не остана бяло. Обаче пък сега е такъв адски студ, брррр. Искам отново слънце утре.

 Спокоен сън, момичета!  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт