Сладкарничка за книги - Тема 67

  • 37 831
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Маришка, честито християнче! Да расте здрав и щастлив!

Рано се събудих и сега пия кафе и преглеждам форума. Вчера не съм влизала изобщо в интернет. Насам-натам, гости и не остана време. И да ви кажа живее се без нет.   Но все пак не ми се иска за дълго да се лишавам от него.. Laughing

# 61
  • На високо
  • Мнения: 825
Добро утро, момичета Simple Smile!
Кафе?

Много препускам тези дни и все ни ми остава време да напиша нещичко тук. А и се завъртяхме в един цикъл от болести и няма излизане от него! Направо край нямат хремите, кашлиците и температурите Tired. Изкупихме аптеката ooooh!.
Макар и със закъснение и тук честитя първия рожден ден на сладкия Анди Heart Eyes на Алекс! Да е здрав, весел, щастлив и палав! Hug
Да е здрав, щастлив и винаги закрилян и малкият християнин Heart Eyes на Маришка! Hug
И ние вчера най-после успяхме да извадим елхата и да я украсим. Да, друга е атмосферата с коледната украса Simple Smile.
Оставям ви, че трябва да водя каката на танци.
Хубав да е денят ви!

# 62
  • Кърджали
  • Мнения: 10 354
Идея си нямам благодарих ли ви за пожеланията за малкият ми рожденик. Благодаря ви пак.
Мариши, да ти е живо и здраво малкото християнче
Авлигче, взимам си кафенце и се мушкам на топло. И гонете вирусите
Ако съм забравила някой, извинете. Ама от снощи не съм се спраля. Чистих, готвих. Днес ще празнуваме рождения ден  на Анди. То ще се съберем с по- близки приятели, няма да сме много народ, ама пак не мога да ги оставя на празна софра. Кофти ми е малко,  че Краси няма да си е тук, вчера ми изгоря надеждата да си дойде днес. Сега чакаме повода за празника да се събуди и да идват гостите.

# 63
  • Мнения: 10 874
Авлига, бързо да оздравявате! Praynig Hug

Алекс, весело празнуване! Hug

Цвети Hug И аз имам такива дни, наистина ми се отразяват добре, но все пак друго си е когато има Интернет. Mr. Green

# 64
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!  Hug
 Без малко да ви поздравя с Добро утро, а то толкова отдавна беше. Само че синът ми се надигна преди малко и сестра му го пита дали иска закуска, или направо обяд да му сервираме.  Laughing Обича да спи младежът, винаги в почивните дни зарежда батериите. Понякога му завиждам, че може. Аз не мога да спя толкова, дори  и в почивни дни ставам рано, наспивам се бързо и се зареждам достатъчно с немного сън.

Алекс, хубав и в радостни забави да мине празничният ви ден!  bigdance2

 Зарадва ме едно хубаво съобщение, колко малко ми трябва понякога. И сега съм с едно вълнение в душата.  Party Непознат човек, а как може да докосва.

 Гледам си и елхата, и тя ме радва. Обаче повече ми харесва, когато навън е тъмно. Сега така е напекло през прозореца, никакво коледно усещане не носи времето. Обичам го слънцето, нека го има, но празничният дух е по-осезаем при мен, когато навън е бяло и зимата си личи.

 Хубав да е денят ви, мили момичета!  Hug

# 65
  • Мнения: 1 198
Добро утро.  Peace

Първо, да честитя на всички по ред:

Алекс, честита първа годинка на Анди, нека винаги да е здрав, щастлив, усмихнат, пък дори и малко мрънкав. Да има спокойно и изпълнено с весели игри и верни приятели детство!  Hug Hug Heart Eyes
Весел празник днес!  Crazy

Мариш, честит имен ден на Звездулчо, честито му кръщение!  Hug Hug Hug Плака ли много?  Mr. Green

Нелко, честита ти радост от Мариет, представям си колко емоционално е било. Вие с нея споделяте по-друг тип близост, която я има само между верни приятели. Пожелавам ви да е завинаги!  Hug Hug Heart Eyes
А за картичката - няма защо! Точно котенцето определи, че ще е твоя тази картичка!!  Hug Hug Пожелавам ти да си имаш скоро пухкава топка обич!  Hug Hug

Мариет, заслужаваш, заслужаваш!  Hug Hug
Харесва ли ти Силви Вартан, аз също съм си я подготвила за четене  Crazy

Петенце, хубави придобивки имаш от панаира, да си ги четеш с кеф!  Hug

Лаленце, честито на свекърва ти, още много върхове да постига  Peace Радвам се, че си имате детенце вече и мъжът ти да те слуша, че ...  Crossing Arms Crossing Arms
Покажи маникюра, де!  Crazy Crazy

Алекса, честито пакетче! Чакаме снимки като си дойдеш Wink  Peace

Елинка, как сте у дома, бебчо още ли иска да си стои на топличко?  Crazy Crazy

Девче,  Hug Hug Hug  Как мина коледното ви парти? Това е много мил жест от страна на фирмата, много стоплящо! Все още има коледни вълшебства, макар и рядко срещани, но ги има!  Heart Eyes

Мериии, ама какви сте сладури със систъра! Как мина изненадата??  Crazy Heart Eyes

Ще се сетите вие да украсите, вижте сега колко ви е празнично!  Crazy Crazy Crazy

Авлига, да оздравявате бързо всички у дома. Стига вече болести, иде Коледа!  Crazy Crazy Crazy


Мен пък какво ме сполетя преди два дни  ooooh!  Както блажено си се разхождах из панаира, взех че се изтърсих на мрамора, на първия етаж в НДК. Дори не го сторих на хлъзгавото отвън  Mr. Green  Сега съм с подут глезен, не мога да ходя почти, куцам като Куцльото от забутания остров!  Crazy Mr. Green
Голям ужас беше първия ден, болка голяма ... сега е по-добре..  ooooh!
Пък и пред баш шефа на фирмата да взема да се изтърся, просто голям срам  #Crazy ooooh!

Но иначе си имам най-прекрасните нови книги на света, най-хубавите, не мога да спра да им се радвам!  Crazy Heart Eyes
Ще покажа ако на някого му е интересно  Peace

Тези дни само работя, нямам почивка чак до 24ти, но то му се вижда края. Започна се вече с коледното стълпотворение и в книжарницата, вчера беше доста натоварен ден, та и бързо минават часовете  Peace

Хубав зимен ден пожелавам на всички, топло да ви е, уютно и коледно!  Crazy Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 10 874
Нели, ти си като майка ми, тя също не може да спи до по-късно от 8. Grinning А на мен ми дай цял ден да спя и пак ще ми е малко. Blush И ММ е така. И добре, че ни се падна същото поспаливо бебе, иначе голям зор щяхме да видим и двамата. Laughing

Бъбълче, благодаря ти за поздрава, а ти бързо да се възстановяваш, много гадно нещо са травмите. Sad Hug Няма какво да питаш за книгите, направо показвай. Heart Eyes
Маникюрът... Laughing Ами той не е нищо особено и затова не съм го показвала. Отидох и казах, че този път не искам нищо освен червен лак, а маникюристката много се учуди (защото много обичам декорации и почти винаги искам) и вика да сложела поне брокат на един нокът. И сложи. Mr. Green Ето снимка, обаче е от телефон и качеството е лошо, но поне да видите звездичката, която Нели ми подари: Heart Eyes
Скрит текст:

ММ, да не кажа голяма дума, ама много слуша засега. Mr. Green И много ме изненада като каза, че щял да сготви цялата вечеря за Бъдни вечер. Laughing Ще го видя колко е мераклия. По принцип го е правил вече - през 2013-та като бях бременна и ми ставаше лошо от миризмата на храна. Но сега няма причина да не си поделим готвенето. Е, няма да му преча, разбира се, щом има такова голямо желание. Mr. Green

Трябва да слагам детето да спи и да почвам да чистя, ама гледам, че нито на него му се спи, нито на мен ми се чисти. Laughing

# 67
  • Мнения: 508
 Здравейте и от мен bouquet
Днес не съм ви посетила. Ходих по другите теми за разнообразие. Да ме пита някой защо ooooh!
Тук си е толкова позитивно, толкова уютничко, че да ми се чуди човек на акъла hahaha

Поздравявам всички като ви предлагам една стаичка за релакс, заредена с много коледно настроение.

# 68
  • Мнения: 5 405
Хелоу!
Мариш, честито християнче, именяче! Да ви е жив и здрав!  Hug

Мама не можа да повярва.  Joy С една комшийка шетаха на мивката и аз се показвам на прозореца (то е остъклено цялото външно пространство пред вилата) зад тях и чукам с "мамооо". Grinning Обръща се, гледа, гледа - сънува ли, гледа другата жена, гледа мен, сестра ми и тя се появи и чак тогава се осефери.  hahaha И като ни напрегръща пак пита наистина ли сме дошли. Grinning  Crazy Heart Eyes Бащаткото го нямаше, той по-късно ни се радва.  Crazy

Не мога да не разкажа и една вълнуваща история с кучо. Някаква смеска е май, но е ловно куче, голямо. Пуснахме го да се разхожда с нас покрай язовира и сме до водата. Имаше сняг, много красиво.  Heart Eyes По едно време моя милост потъна и с двата крака. Единия го извадих, другия продължава и не се вади. Grinning Това в почвата. Егати меката кал! Почнах да викам към систъра, ама не някаква уплашена, а съвсем нормално. Дойде тя,хванах се за нея и се мъча да се отлепя от земята.  Joy Хем се притесних, хем не мърда тоя крак! Grinning И по едно време гледам кучо и той до мен и ме бута/тика по потъналия крак и ме гледа уплашено.  Shocked Настръхнах! Чела съм истории, гледала съм клипчета и филми, но наживо никога не ми се е случвало такова нещо. А кучето го виждам за 3-4ти път. Само веднъж сме се разхождали с него заедно и сега.. А днес пак се разходихме. Прибираме се и сестра ми ще го върже. След 2 минути се връща и то щъка навънка. Тя: какоо,мамоо, Тара ще избяга ли, ако не я вържа?  Cry Вързах я,ама ме гледаше тъжно, гледаше другото куче (едно по-дребно,на комшиите, голяма игра удариха заедно), гледаше мене... И аз я пуснах.
И милата плаче.  Cry Joy Heart Eyes Тати каза, че няма да избяга и тя се успокои и влезе вътре. Grinning  Heart Eyes
Деси, за теб се сетих като видях систъра да плаче за кучо.  Mr. Green Hug Hug Не че и на мен не ми е тъжно като ги връзвам след разходка, ама ако им се разчувствам на всеки поглед, ще приютя поне 10 кучета в нас и МП ще ме зареже.  Joy

# 69
  • IT
  • Мнения: 3 704
 Мариши, честито ти християнче  Hug
Дев, много е гадно това с падането, аз миналата седмица се отчетох, коляното ми е още с рана, тука няма хубвао зеле  иначе аз така се лекувам с компрес с начукани зелеви листа. Да се оправяш бързо, чуваш ли.
Мери,как сте? Предполагам радост голяма се донесли.

Деси, тук си представи, че си в България, но си с евро. Да не казвам голяма дума, но в България заплатата ми беше и по-голяма.  
Скрит текст:
Има само някои неща по-евтини като тока и газта. Аз почти съм спряла да обръщам от евро в лева. Данъците и таксите са много високи.
  
Лаленце, много ми харесва такъв маникюр.
Вчера момичета, геройски издържах 3 часов детски рожден ден, На 5тата минута ми бръмна главата. Тук се правят с по-много деца в едни големи зали. А вчера в тази имаше още 3 рожденни дни. Децата обаче много се забавляваха.
Мерка, писала си докато аз се мотам... Леко ми се навлажниха очите докато те четях Simple Smile
Моето дете мн иска куче(аз също), но моя мъж не иска куче в апартамент и сме само с риба, която под моите грижи се е ояла (ахахахх)

# 70
  • Кърджали
  • Мнения: 10 354
Мина ни тържеството за рождения ден. Анди понесе много спокойно цялата лудница от деца и хора /имаше и друго бебе,но то като несвикнало с хора ревна много и си тръгнаха/. Чудеше се какво да докопа за ядене. Гледаше с интерес тортата. Игра си и се радваше на новите играчки. Общо взето, беше хубав ден. Кати сега реши, че  догодина и нейния рожден ден ще е вкъщи.
Да ви покажа малкия герой, въпреки че повечето май го видяха във фейсбук. Ама ще досаждам.
Скрит текст:

# 71
  • IT
  • Мнения: 3 704
АЛЕКС, много са ти хубави децата, те се виждат и в подписа де, ама да кажа пак Simple Smile И тортата много хубава.
Авлига, забравих да пиша-бързо да се оправяте от болести
Ели, много интересно за балета. Ние с моето дете ходехме на детски представления в София. Тук много ми се искаше да отидем на тези, които са с филм с жив симфоничен оркестър, обаче билетите са убийствено скъпи. Най-задните и гадни места бяха от порядъка на 35 евро билета

# 72
  • Мнения: 508
Алекса, звучи хубаво това за филмите с жива музика. То май сега ще има такава прожекция на "Замръзналото кралство" в София и Крисия ще пее.

# 73
  • IT
  • Мнения: 3 704
Да, тук мина това на Хари Потър. Ако си бяхме в София щяхме да отидем на Замръзналото кралство

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Мери  Hug и друг път съм го казвала, че и най-глупавото куче /отглеждала съм такова в махалата се изгуби, пред блока я намерихме с кварталния Джоно и не можеше да се ориентира кой й е входа и къде е/ е по-умно от голям % хора  Peace Не обичам вързани кучета, но за някои е просто неизбежно да са така и все пак е хубаво да се пускат да обикалят из двора през нощта или да им се предоставят дълги разходки/. Сега пак се възмущавам на човешката безотговорност чихуахуа търси дом, защото има нужда от операция и собствениците са решили да го разкарат  #2gunfire ами влез напиши като човек, че нямаш финансовата възможност, че искаш да запазиш животното живо и здраво, напиши къде са правени изследванията, къде ще се оперира и съм сигурна, че достатъчно хора биха откликнали...ох, отплеснах се пак.

Днес съм нощна и утре пак и след това не знам, няма много вероятности, колежката е в Англия, с колегата сме двама...мисля да говоря с шефа да си карам смените от вкъщи, като не може да намери друг човек, абсолютно безсмислие е да седя и да пазя офиса, всичко, което правя тук мога и в нас и да е нещо свръх спешно за 5 минути ще отскокна.

Да идва другия месец мисля, някъде да отидем за 2-3 нощувки.

Общи условия

Активация на акаунт