"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 79 924
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 364
И аз бях чела че Биляна ще осиновява детенце.. Но явно всяка секунда нещо се променя от сценаристите. Понякое време ще ги видим Биби и Сашко с бебче, че са добре и щастливи и толкова...
А до заглавието да откраднатия живот на алекс беше основното но има и други откраднати / недоразбрани животи  всеки с неговата си мъка де...
Абе да питам Наталка не знае още за Калин и Алекс че са сменени нали? Че в предния еп. Му викаше нещо '' твоето перфектно / прекрасно семейство ''  Crazy

# 706
  • Мнения: 48 207
Не знае
Аз съм от радващите се, че Биби и Сашо си заминават, но това не пречи да схвана, че е безумно сценаристко решение, и то поредното

# 707
  • София
  • Мнения: 8 178
От промото гледам, че героинята на Луиза Григорова много серт  Laughing

# 708
  • Мнения: 564
Сега предполагам ще започнат да показват как всички останали от болницата разбират за размяната на бебетата. Може всички да се обърнат срещу професора.
Образа на Евгения съвсем няма да има смисъл без Александър. Освен да продължи да се сърди на мъжа си, че е заминал заради него.
Загатнаха, че между Пеци, Галка и Виолета ще продължат драмите.
Дано потръгне с новите персонажи, въпреки, че някакви стажанти-младоци, те на тинейджерски сериал ли ще го обърнат Simple Smile.
Името на сериала наистина вече не е актуално.

# 709
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
На мен ми е интересно дали ще сменят началните надписи, все пак двама актьори са аут, а други идват. Макар че не всички ги има, интересно ми е кои ще са облагодетелствани да си видят името в интрото Grinning

# 710
  • Мнения: 7 849

Името на сериала наистина вече не е актуално.

Абсолютно. Бих предложила "Анатомията на Виолета". или  Вместо Спешно. понеже сбирщайн, "Болница Св. Кирил"

# 711
  • Мнения: 7 008
Честно, не разбрах Галка кво се тросна толкоз на Пеци на партито.

Но ми харесаха Наталия и Калин и стетоскопа  Grinning

Последна редакция: пн, 06 мар 2017, 10:40 от Еовин

# 712
  • Мнения: 564
И аз не разбрах защо на партито Галя толкова се ядоса, че Петър разказва на Генадиев как е минала операцията на Виолета. Може би като предшественик на следващите й думи, че Виолета винаги ще е като ореол над него и ще го вълнува.

# 713
  • Мнения: 5 698
Някой друг обърна ли внимание на поредната недомислица от страна на сценаристите. Хинова пита Наталия, дали тя ще подарява на Мазов от томболата, че да се разменят. Майка ѝ се обади, че е тя и Хинова директно размени листчетата. Ами ако беше Наталия с Мазов.... Хинова щеше да ѝ прехвърли листчето със собственото име ли?!?  Laughing Да си подарява сама на себе си  Laughing.

# 714
  • Мнения: 6 604
Не мога да възприема Луиза Григорова в ролята на лекар.  Naughty

# 715
  • Мнения: 64
Истински се надявам Алекс и Биляна да не заминат. Без тях сериала няма
да е същият. Освен това са главни герои. Калин се опита да избяга, но
отново се върна.

# 716
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Някой друг обърна ли внимание на поредната недомислица от страна на сценаристите. Хинова пита Наталия, дали тя ще подарява на Мазов от томболата, че да се разменят. Майка ѝ се обади, че е тя и Хинова директно размени листчетата. Ами ако беше Наталия с Мазов.... Хинова щеше да ѝ прехвърли листчето със собственото име ли?!?  Laughing Да си подарява сама на себе си  Laughing.

Да бе вярно, не се бях сетила. Ех......

# 717
  • Мнения: 9 865
Аз пък не виждам чак толкова силна драма със заглавието. То толкова опропастени животи станаха, че всеки може да се впише в рамката "откраднат живот", но пък щеше да е много по-сполучливо, ако името беше нещо болнично, пък да си плетат каквито искат интриги с героите.
На мен сега ще ми е по-интересно да гледам как ще кърпят с новите участници и накъде ще насочат действието Simple Smile, въобще не ми дреме за Сашо, Биляна. Жени Генадиева също може да я пратят в Лондон, да гледа внучето.

# 718
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 062
Луиза май ще хвърля "ядосани" очи по Калин. Crossing Arms

# 719
  • Мнения: 6 833
Наистина беше нескопосана реакцията на Галя у Генадиеви. Можеше Пеци постонно да звъни по телефона да пита как е Виолета, примерно. Той  чисто колегиално обясни състоянието й, а тя започна да се заяжда  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт