Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 87 606
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 378
Момичета, нали знаете, че феталната морфология се извършва от сертифицирани специалисти?
Чудесно е, ч се оглежда плода на всеки преглед, но това не е фетална морфология Hands V

Предполагам че са сертифицирани, а и все пак се оглеждат едни и същи маркери и размери, така че не е важно само кой гледа а и с каква апаратура. Примерно моя позната сега ходи на първа фетална и шекарят и каза че според него нямало смисъл повече да ходи освен ако не иска снимка на лицето в по късен етап. И това о го е казал специалист по фетална... нямам думи просто

# 571
  • Мнения: 715
Единичната стая си се плаща отделно от пакета за проследяване.

# 572
  • Мнения: 422
Ако избера външен лекар, в случая д-р Дончева, задължително ли е да имам прегледи в Св. Лазар за да родя там? При положение, че тя си ме следи примерно. Някой с опит?

# 573
  • Мнения: 766
Аз избрах нея и ходех в частния кабинет за прегледи. Само раждането беше в Свети Лазар.

# 574
  • Мнения: 422
Аз избрах нея и ходех в частния кабинет за прегледи. Само раждането беше в Свети Лазар.
Това кога е било, понеже сега на отворените врати са казали, че задължително трябват няколко прегледа?
Само с нея ли раждахте, без Зебрите?

# 575
  • Мнения: 766
Аз избрах нея и ходех в частния кабинет за прегледи. Само раждането беше в Свети Лазар.
Това кога е било, понеже сега на отворените врати са казали, че задължително трябват няколко прегледа?
Само с нея ли раждахте, без Зебрите?


Раждах с нея и акушерката Казълова октомври 2017 година. Трябват прегледи, но от израждащият лекар, няма значение къде. Дончева има частен кабинет и беше на хонорар в " Свети Лазар", не практикува и не преглежда там. Попитайте я директно, ако тя ще ви изражда.

# 576
  • Мнения: 423
Здравейте,
Правили ли сте си  фетална морфология в болницата и ако сте, моля да споделите дали сте доволни?

# 577
  • Мнения: 422
Виждам сега, че за декември има обявени две дати за отворени врати с различни лекари. Попринцип кой води отворени врати и има ли значение за коя дата ще се запиша като реално не води моят лекар?

# 578
  • Мнения: 423
Виждам сега, че за декември има обявени две дати за отворени врати с различни лекари. Попринцип кой води отворени врати и има ли значение за коя дата ще се запиша като реално не води моят лекар?

Elfy, няма значение, те изнасят нещо като лекция, отговарят на въпроси и се разглежда базата.
Ти там ли се следиш?

# 579
  • Мнения: 422
Виждам сега, че за декември има обявени две дати за отворени врати с различни лекари. Попринцип кой води отворени врати и има ли значение за коя дата ще се запиша като реално не води моят лекар?

Elfy, няма значение, те изнасят нещо като лекция, отговарят на въпроси и се разглежда базата.
Ти там ли се следиш?
Благодаря ти,
Не се следя там, не.

# 580
  • Мнения: 423
Ако това ще ти е от полза, аз се следя при д-р Димитров. При него и ще раждам, живи здрави. Много е внимателен, загрижен, спокоен и добър специалист.

# 581
  • Мнения: 422
Аз си имам лекар вече, благодаря. Тя просто преглежда в частната си клиника, но изражда в Св. Лазар.

# 582
  • Мнения: 20
Кога има ден на отворените врати през декември и кои доктори ще бъдат?

# 583
  • Мнения: 279
Здравейте,
Правили ли сте си  фетална морфология в болницата и ако сте, моля да споделите дали сте доволни?

Здравей, на мен първата ми беше при д-р Николова, на която  се видя, че съм с плацента превия. Предупреди ме, че трябва да се пазя, но за съжаление в петък  прокървих. На прегледа освен Николова беше и друга лекарка, д-р Славкова.  Доста се занимаваха с мен, но при тази диагноза... Три дни бях на системи, кървенето спря и сега съм вкъщи. Положителното е, че поне с мъжът ми бяхме подготвени и паниката не ме обзе тотално. Засега нямам оплаквания.

bonbonnin, видях на страницата им, че д-р Бойко Димитров е единия от лекарите.

# 584
  • Мнения: 422
Кога има ден на отворените врати през декември и кои доктори ще бъдат?
12.12 с д-р Жорес Стойков
20.12 с д-р Бойко Димитров

Общи условия

Активация на акаунт