Fashion days- оригинали ?

  • 13 948
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Имам стотици неща от този сайт и бях изключително доволна. Докато не започнах да правя разликата между оригинално и фалшиво. Обувките, чантите, дрехите, очилата и общо взето всички продукти са страхотни модели и понякога могат да се намерят на много добри цени. Поръчвам си от там за пореден път очила и обувки на Guess и обувки на Versace. Очилата пристигнаха надрани и не ми позволиха да ги върна, а обувките пристигнаха в страхотно състояние, много им се радвах и ги очаквах с нетърпение. Направих си експеримент с още един чифт обувки от магазин на Guess. Исках просто да ги сравня. Тези от fashion days наистина са страхотни на външен вид, но като качество изобщо не съм доволна. Миришат на китайско, изпотяват краката и на 2 седмица се белят. Стелката им се изтри след второто носене. Коренна разлика от обувките, които бях закупила от магазин на Guess. В продължение на 2-3 години си поръчвам от този сайт и не съм очаквала да ме изненадат с такова качество. Имам и много други случки, повечето пъти съм оставала доволна, но тези артикули са закупени в най-близкото минало и споделям с вас.

# 16
  • Мнения: 10
И аз съм купувала много неща от fashion days, но откакто emag го купиха, сайта все повече се разваля и вече не поръчвам от там.
“слуховете”, които се носят, че нещата им са фалшиви май ще се окажат верни. Има и истински, но може би голяма част не са… общо взето на късмет. Последните 5 поръчки сигурно, които съм направила, съм ги върнала. Ужасно качество и не става въпрос за неща за по 20 лева.

Освен това няколко пъти вече при желание да върна продукта чакам сумата повече от две седмици, както пише в сайта им. Но все пак това не ме притесняваше, понеже връщаха сумата.
Но.. за съжаление, последния път, когато поръчах (очила за 180 лева, а изглеждаха като от левчето) се наложи да чакам възстановяването на сумата около месец и половина…
След наколко разговора, всеки от които по няколко лева (понеже контакта им е 0700) и потвърждаване от тяхна страна, че са превели парите ми, все още не бях получила парите си. твърдяха, че сумата е преведена, а тя не беше… месец и половина разправия, докато ми преведат парите.. от тези 180 лв накрая получих сигурно под 150 като сметнем всички разходи за телефонни обаждания.
Emag всеки знае, че са некачествени, а при проблем трудно се оправяш с тях, явно са пренесли това и във fashion days.

# 17
  • София
  • Мнения: 19
Поръчвала съм преди от тях, но явно преди ЕМАГ да ги купят... Днес ми пристигнаха обувки за подарък GUESS и бяха сгрешен цвят, без едната стелка и на всичкото отгоре не 37, а 40 номер в мръсна, скъсана и смачкана кутия. За последен път пазарувам от тях, това вече е ясно! И аз имам съмнения дали са им оригинални стоките при вида на тези обувки...

# 18
  • Мнения: 638
За мен  почти всичко е менте в сайта. Дрехи шити в  Турция .Не поръчвач вече.Предпочитам други магазини,а и други марки. Само като им видя на техните етикетите как на 10 марки  са 1:1 еднакви и ми става ясно как са шити на 1 и също място  на килограм.

Общи условия

Активация на акаунт