"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 5

  • 140 135
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 058
И аз го видях това легло. То е за деца. Joy
Ами ще видим какво ще стане с този сезон, който излъчват сега в Турция. Хората бяха много разочаровани от напускането на Кемал. И рейтинга е паднал.
Чакам с нетърпение пети сезон на български, че го гледах по Стар тв и 70% гледах картинки. Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 5 712
 Joy Да, на хората от екипа явно им е било тежко да преместят някое по-голямо легло от друга стая в къщата...  Wink

Момичета, имате ли яснота, кога Джунейт най-после ще научи, че двете момИ са сестри?  newsm78

# 47
  • Мнения: 69
Айде Бълхар и Кемал душат възглавници като кучета

# 48
  • Мнения: 1 038
След около 2 серии,всички разбират,че са сестри и следват найстина силни сцени.РаЗкрива се истината за пожара,цялата фамилия е събрана в къщата на Козан,когато Осман вместо да разкрие Ейлюл разкрива себе си и жена си.Гледах го на турски и нямам търпение да го гледам по нова.Направо не е за изпускане.Старара Козанка ослепява скоро,а Бахар намира Кемал,но той не я помни.Осман пак върти интриги,краде Юсуф от Бахар,а тя прави опит за самоубийство и така Кемал си спомня за нея.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 712
ЖирафчеHug

# 50
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Няма да е много скоро срещата на Бахар и Кемал.
След 10 серии някъде. Скоро Джесур вижда Инджи и Кемал във вилата и той знае, ама си трае пред Бахар.

# 51
  • Мнения: 1 038
Да да,така е,но за мен 10 серии е скоро,в сравнение със сестринството на Ейлюл и Фериде Wink 626 турски серии Grinning

# 52
  • Мнения: 4 859
Добре де,как Осман излиза невинен ,накрая  ?Всичко сочи към тях....

# 53
  • Мнения: 1 038
Те си признават,Зюхре е запалила пожара,мисля,че и бащата на Тундж има вина,но пак казвам,гледам го на турски и не ги разбирам Grinning голям рев падна,всички реваха като магарета,Ама как излизат чисти-Незнам.Осман е много двулик образ обаче,от време на време има някакви проблясъци към добро,ама не спира да прави мизерии.

# 54
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
ЧЕСТИТА  НОВА  ГОДИНА!

Четох сега 2-3 страници назад. Благодаря на всички, които са разказали по малко от сценария.
Аз от време на време гледам в ютюб, но само картинки, не разбирам нищо. 
Добре де, в някоя серия много напред, към 800 и нещо беше, пак видях  Шахин. Обяснете ми откъде се взе пък той, нали беше малко поумрял!  newsm78 newsm78 newsm78
Казвате бащата на Ейлюл и Фериде се появил, нали и той беше умрял, че и ДНК  на костите правиха.
Тази Лейля не ми харесва, старата беше по- хубава.  Laughing newsm78

# 55
  • Мнения: 3 058
Тази Лейля (новата) в реалният живот е сгодена/омъжена за актьора, който играе ролята на Кемал. В сериала се залюбили. Rolling Eyes

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Те си признават,Зюхре е запалила пожара,мисля,че и бащата на Тундж има вина,но пак казвам,гледам го на турски и не ги разбирам Grinning голям рев падна,всички реваха като магарета,Ама как излизат чисти-Незнам.Осман е много двулик образ обаче,от време на време има някакви проблясъци към добро,ама не спира да прави мизерии.

Пожара го е запалила  другата жена на бащата на Ейлюл и Фериде а Зюхре не знае, че е невинна.

# 57
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Бахар и Умут в реалния живот, нали са мъж и жена, няма лошо, ама ползват и една и съща боя за коса. Тоя Умут, откакто си пусна брадата, че и я направи една рижава е  Sick

# 58
  • Мнения: 2 695
Бахар и Умут в реалния живот, нали са мъж и жена, няма лошо, ама ползват и една и съща боя за коса. Тоя Умут, откакто си пусна брадата, че и я направи една рижава е  Sick
Joy Joy
аз си мислех същото  Hug hahaha Наистина имат почти еднакви цветове.

Тази Лейля (новата) в реалният живот е сгодена/омъжена за актьора, който играе ролята на Кемал. В сериала се залюбили. Rolling Eyes
Ето и полза от дългосезонните сериали. Хората се залюбват и създават семейство  Naughty

# 59
  • Мнения: 3 058
Да, актрисата, която играе Кадер и тя е омъжена за един, дето го дадоха много малко. Брат на една приятелка на Бахар, която я скри в нейната къща, когато бяха заедно с Кемал, докато беше още омъжена за Берат. Мисля, че това беше във 2ри сезон.
Стана ли нещо интересно днес?

Общи условия

Активация на акаунт