"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 5

  • 140 161
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Фериде разбра, че Ейлюл са сестри. Веднага почна да я оправдава за гадостите, които й стори, докато Йелдъз й напомняше и не й даваше да й прости.

# 61
  • Мнения: 150
Здравейте, откъде мога да гледам първите епизоди?

# 62
  • Мнения: 3 058
Здравейте, ще се опитам да пусна линк с инфо, дано мамата не го отчете пак като спам.
http://lokumki.com/lokum/42146-prosti_mi__feride_napuska_djuneyt … r_v_ludnitsa.html

# 63
  • София
  • Мнения: 15 470
Навреме съм го спряла, знаех си! Как Джесур не е виждал Кемал, нали го отвличАха за парите?

# 64
  • Мнения: 452
Здравейте, ще се опитам да пусна линк с инфо, дано мамата не го отчете пак като спам.
http://lokumki.com/lokum/42146-prosti_mi__feride_napuska_djuneyt … r_v_ludnitsa.html

Супер, благодаря!  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 5 712
Е, тва е... гледам/слушам като малоумна тъпи епизоди, а изпуснах този, в който Фериде разбира, че са сестри... Sick

Фериде разбра, че Ейлюл са сестри. Веднага почна да я оправдава за гадостите, които й стори, докато Йелдъз й напомняше и не й даваше да й прости.
Аз не спирам да се учудвам на наглостта на хора, които без да имат за какво да отмъщават /а Ейлюл точно затова беше "лоша"/ я наричат "вещица", "змия"... и др. комплименти...  Joy  при положение, че мазноча Назире е майка на изнасилвач и убиец /и го знае!/, гадната дебелокрака Йълдъз наръга в корема Деря и тя почина /и го знае!/ и отлюспи Ферман най-вече, защото се оказа че има дъщеря /за която не знае!/...  Rolling Eyes
Осман май няма престъпление, което да не е извършил, а двамата със Зюхрето знаят, че са погубили двама души и дома им... но той "ще изтръгне гръкляна на тази вещица"... Joy и със сигурност не се шегува, би убил човек без всякакво съмнение!  Twisted Evil
А Феридето не искала да има лош човек за сестра, защото тя била добър човек, милата... не ми се пишат нещата, които се случиха по нейна вина... За Джунейт хич не ми се споменава...  Sick

Апропо, аз веднъж преди доста време попитах, но никой не отговори,  дали някой от семейството знае, че Йълдъз наръга жената... освен Ферман, разбира се, който от свестен мъж се превърна в абсолютна подлога, козирува на цялото семейство Козан и изпълнява задачите на общ работник, с които преди това беше натоварен Тунч!

И за да затвърдя впечатлението, че повече ми харесват "лошите", май предпоитам Джесур пред Севгито...  Joy  

# 66
  • Мнения: 1 038
Утре е денят на истината,нямам търпение

# 67
  • София
  • Мнения: 5 712
Жирафче, подскажи нещо...  bouquet

# 68
  • Мнения: 4 859
Не мога разбера и аз,как така Джесур ,не е виждал Кемал-нали го отвлякоха и измъчваха.
Аз реших,че се престори нарочно.
Бахарката ,пък да  подаде жалба за това,че брат и я заключи за няколко часа,ама за изнасилването от Берат -мълчи още като риба.Много е смотана. 

# 69
  • Мнения: 1 038
Утре всички се събират в дома на Козан д се нахвърлят на Ейлюл,но Фериде се прибира и казва пред всички,че са сестри.Защитава Ейлюл от Джунейт и всички изпадат в потрес.Започват да разказват за пожара,Ейлюл разказва защо се е стигнало до отмъщението й.Много силен епизод,аз доста ревах,нищо,че дума не разбирам на турски Grinning

# 70
# 71
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Аз пък не разбирам защо тия хора, особено жените, предпочитат да спят с дрехите от деня, с които са се влачили по коли, таксита и особено ''чистите'' маршрутки''... Mr. Green
А мъжете спят с пижами, но пък не се разделят с чорапите....и те от сутринта....струва ми се!... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Преди много време някой написа, че Козан всъщност не са виновни за пожара....Може би са били подведени и им е вменена вина....от вражески сили  newsm78 Thinking  Money 33uu

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 19:37 от susy

# 72
  • София
  • Мнения: 5 712
 Joy
Това с чорапите съм го пропуснала...  Joy

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Не мога разбера и аз,как така Джесур ,не е виждал Кемал-нали го отвлякоха и измъчваха.
Аз реших,че се престори нарочно.
Бахарката ,пък да  подаде жалба за това,че брат и я заключи за няколко часа,ама за изнасилването от Берат -мълчи още като риба.Много е смотана.  


Когато го отвлякоха му покриха лицето с един черен чувал и Джесур не му видя лицето.

# 74
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ами  напоследък фабулата стана толкова обиждаща зрителя, интелекта му, че реших да се вторача (ама, че глагол!) в детайлите.....Навици, обичаи, облекло, интериор,екстериор...Това ми е интересно....и го споделям....А кой крив, прав, седнал, легнал.....Кой добър, лош, личен, безличен, тъп, остър..... Whistling Whistling Whistling Hug
И като потвърждение за казаното до тук
Не мога разбера и аз,как така Джесур ,не е виждал Кемал-нали го отвлякоха и измъчваха.
Аз реших,че се престори нарочно.
Бахарката ,пък да  подаде жалба за това,че брат и я заключи за няколко часа,ама за изнасилването от Берат -мълчи още като риба.Много е смотана. 


Когато го отвлякоха му покриха лицето с един черен чувал и Джесур не му видя лицето.

Отвличаш някого, ама не си го виждал.... Mr. Green Щото имал чувал, дето ти си му го сложил.....
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
Данилина... Hug

Общи условия

Активация на акаунт