Съпруги на военнослужещи - 21

  • 50 760
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 187
Добър вечер.. днес нямах време, но сега ви навестявам..

Стиснати палчета и от мен, Дафиново листенце  Hug
Лейди, знам че трябва редовно да ходя на прегледи, а аз малко съм нехайна.. ама ще си взема забележка..  Peace
Дунди, то и в Кичуко-Коматево, както му казвам аз на Коматевско (разкопаната част) шосе, беше слънчево, аама само на обедната почивка го усещам аз..  Crossing Arms Rolling Eyes Simple Smile Simple Smile
Фло, Hug Hug
Ех, Кати, както винаги отзивчива  bouquet bouquet

За мен нищо ново, днес ММ е наряд и аз ще се отдам на пране, чистене тази вечер, че утре отиваме при нашите малко, така че ако ме няма, да знаете, хванала ме е мама да и помагам за нещо  Grinning Grinning Grinning

Хайде да изчезвам, че пералня за оправяне ме чака..
Хубава петък вечеррр, мили мои красавици  Hug Hug Hug


# 601
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Кати, как смееш да задаваш уточняващи въпроси. Тук се отговаря по устав - кратко и ясно.  Stop
Девойки, излизам в нелегалност до като свърши исрерията с картите. Гушки и ще ви следя мълчаливо  Hug

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Фейййй   Joy Никъде няма да ходишшш  bouquet Тъкмо имам подобни терзания и въороси  Laughing
Сега уточнихме че в Хармония е топло, няма да мъкна на малкия 100 одеала  baby_neutral Обаче най-важния въпрос да запитам аз!  Има ли кафемашина в хотела?  Като стана рано рано в 6,30ч или 7ч да си взема кафе от някъде си?  Много ми е важно това питане.  Blush bouquet
Asq   в сайта militaryclubs.bg когато обявят цените за летния сезон ще можеш да ги сметнеш има всичко описано подробно Simple Smile  А ако имаш желание завърти се тук из блокчето, представи се Simple Smile  Весело е при нас както казва Фло.
Мис Ю ние с теб много клубове май ще основем, на пингвините, на нехайните.... И аз така все отлагам лекарите да видим до кога.
И ей така за Лека Нощ само да ви кажа че съм мнооогоооо много ГЛАДНИЧКА!   newsm45 smile3505 smile3502 smile3518 Weary

# 603
  • Мнения: 1 855
Абе Лейди, какво е това 7ч. кафе по време на почивка. ....Моето инфо ще е старо , защото бяхме преди 3г,но нямаше кафемашина...Не помня и работното време на лоби бара....

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Кати ние с Димитрова си имаме разцентровани будилничета  Grinning  Имам съмнения че на малкия няма да му пука особенно че сме на почивка  Sad А нали чист въздух, бързо се наспива човек.   baby_neutral
Значи чакам актуално инфо, но ще се запася с Нескафе. 
Фейй не се крий  Hug

# 605
  • Мнения: 2 187
Фейй, виижждамм те  Grinning Hug Hug

Лейди, цяла колекция ще си направим Grinning  Hug

Днес раздавам  Hug Hug, така че гушкам ви всичкии...  Blush

# 606
  • София
  • Мнения: 8 379
Привет в потайна доба.
Днес до обяд прекарахме на централни гробища. Получи се три в едно. То там разбира се не е за веселба, ама все пак-където може, човек трябва да намери сили и да се усмихне. Почетохме годишнина от смъртта на вуйчо ми, съчетахме с утрешната Голяма задушница и бяхме на погребение на съсед. За всичко трябват хора-и за тъжно и за весело.
След обяд бъркахме, майсторихме всички и направихме чудесни палачинки newsm64. Сега всички са по леглата, аз да ви нагледам и да ви пожелая лека и спокойна нощ.

ФЕЙщице, я обратно ходом марш в строя. Какви са тия самоотлъчки? Аааа, да ги нямаме такива. Mr. Green
ЛЕЙДИ, МИС Ю, КАТИВИТА, Hug Hug Hug

# 607
  • Мнения: 3 047
Lady, а за нескафето отде топла водица?
Много ме развеселихте. Гушкам ви за лека нощ и ви оставям, че утре ще е топло и ще хайманосвам, трябва да се наспя, за да имам сили!

# 608
  • Мнения: 2 414
Добро утро, сладурки!

Ей ме, с бодра крачка, идвам да ви почерпя и да благодаря за стиснатите палчета. Синчето завърши вчера. Взе държавния изпит. Аз много се притеснявах /както винаги/, защото се поотложиха нещата с това ходене на бригада. Както и да е, свърши вече. Сега ще видим какво ще измисли.
Аз както винаги съм ранобудна в събота, за капак ме боли глава. Тази моя работа ще ме побърка, но като няма друго в нашия град. Днес ще оправя къщата и след това не знам. Желая ви слънчев и усмихнат ден. Когото не съм поздравила - живи и здрави bouquet Гушкам ви Hug Hug Hug

# 609
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен
Лейди,кафе има на лобито,ние от там си вземахме
Дафинов лист,честито на синчето ти,много успехи от тук нататък
Аз днес водя дребните при баба и запрятам ръкави да чистя,че след големия сняг и бързото топене ни натисна мухъл и децата започнаха да се разболяват,вики ми направи лек ларингиален спазъм и лекарката каза че всичко е на алергична основа.
 Hug ви и отлитам

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Дафинов лист браво на момчето,само успехи от тук нататък.
Сети от чушмата  Laughing Laughing На морето така си правех кафе,не е супер но пак е по добре от нищо  Mr. Green
Чакам Дунди да каже тя май последна беше там.
Ааа докато напиша и Димитрова се включи  Hug Поуспокоих се. Гушки за принцесите  Hug

# 611
  • Мнения: 1 605
Здравейте момичета! Може ли някоя от вас да ме ориентира за хотел "Маяк" - апартамент М - спалня +  1 редовно легло, колко излиза като цена? Миналото лято някой от вас ползвал ли е такава стая? Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug
Ние бяхме в подобен апартамент миналата година,апартамента беше с две стаи-в едната имаше спалня и легло в другата спалня,с две тераси.Единственото лошо е че гледа към пътя и е малко шумно когато е отворена вратата и ако сте навътре се усеща аромата от септичната яма,ние бяхме в началото и не се усещаше-за двама възрастни и едно дете на 6г. платихме около 400 лв.,ако искаш снимки пиши ми на лични Hug

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Лейди, ние кафето го пиехме в нормално време.  Grinning върти ми се нещо за кафе на рецепцията, но може и да греша. Можеш да си вземеш термокана, ако имаш, и да си топлиш вода. Топла вода от чЮшмЪтЪ нещо не ме кефи.
Листенце, честито завършване на младежа. Не е трябвало да хабиш нерви, момчето ти е намерило своя ритъм на действие и си е постигнало целите. Успя и с бригадата, и с изпитите, и с мама да попътува. Животът е пред него. Само да ти е жив и здрав.

# 613
  • Мнения: 3 047
Дафинов лист, бива ли за такава дреболия да ни караш да стискаме палци   Crazy хахх с много добри впечатления сме от сина ти и ако беше казала каква е работата, всички щяхме да кажем да не се притесняваш излишно, че ще се справи  Hug ти съвсем скоро каза, че е завършил семестриално, не очаквах толкова скоро да бъде и държавния изпит.
Lady, нещо не ме кефи идеята ти за кафе с вода от чешмата... Но ако го пиеш само за да се събудиш, става. Аз обаче го имам като ритуал и му се наслаждавам... Peace
Ох, тук стоя на припек на една пейка и се чудя кое желание да си визуализирам, за да ми се сбъдне - че съм минала всички нива по английски, че съм завършила още една магистратура, или че съм на почивка? Ех... ММ ни е обещал почивка, но не знам как ще стане с нашите домашни любимци, освен аз и малкото сами. Има време.
Я кажете някоя вкусотийка за приготвяне на грил тиган? Че скоро си купих и засега нямам кой знае какви идеи за готвене на него. Правих тиквички оня ден, овкусени с олио, счукан чесън и копър, изпичат се и после се поднасят със сос от заквасена сметана, сирене и скилидна чесън. Много вкусно, препоръчвам, но сега са малко скъпи тиквичките. Ох ще ставам, че тук стана много шумно, ще ми събудят бебето.

# 614
  • Мнения: 124
Фейййй   Joy Никъде няма да ходишшш  bouquet Тъкмо имам подобни терзания и въороси  Laughing
Сега уточнихме че в Хармония е топло, няма да мъкна на малкия 100 одеала  baby_neutral Обаче най-важния въпрос да запитам аз!  Има ли кафемашина в хотела?  Като стана рано рано в 6,30ч или 7ч да си взема кафе от някъде си?  Много ми е важно това питане.  Blush bouquet
Asq   в сайта militaryclubs.bg когато обявят цените за летния сезон ще можеш да ги сметнеш има всичко описано подробно Simple Smile  А ако имаш желание завърти се тук из блокчето, представи се Simple Smile  Весело е при нас както казва Фло.
Мис Ю ние с теб много клубове май ще основем, на пингвините, на нехайните.... И аз така все отлагам лекарите да видим до кога.
И ей така за Лека Нощ само да ви кажа че съм мнооогоооо много ГЛАДНИЧКА!   newsm45 smile3505 smile3502 smile3518 Weary
.  Лейди края на ноември бяхме на Хармония в 7 и 15 аз си взимах кафе от лоби бара.Но това беше събота и неделя.През седмицата незнам☺

Общи условия

Активация на акаунт