Коледни елхички греят, ОКТОМВРИйчетата се смеят! -тема 3

  • 28 334
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 426
Ох, акането - болната ми тема. Откакто сме на Лактана ака по-редовно ( поне не на 4 дни ), но за мое съжаление отново с кански мъки... трябва да го държа полуседнал, леко присвит, черви се, поти се, криви уста.... пълен ужас... плаша се, защото и аз съм по същия начин от малка... дано не се е метнал на мен... на гърнето дори исках някой да ми държи ръчичка, за да се изакам... сега пак се пънем от 11, но само пръцка...
За стерилизатор за микровълнова нямам мнение, ползвам електрически и си държа в него шишето до храненето. Не го вадя да съхне. Мисля си, че ако го вадя да съхне, защо просто не го мия. Затова ги държа под похлупак. Така четох на инструкциите, че остават стерилни докато не се извадят.

# 61
  • Мнения: 2 615
Аз ползвам стерилизатор за микровълновата и наистина шишетата се запотяват, ама няма как все пак нали има и вода в него.Не мисля,че е проблем това.Аз даже не чакам и да изсъхнат а слагам водата и правя млякото.
И ние си развалихме режима снощи, става през три часа да яде , направо ме скапа Sad.А акането и при нас е голям зор.Напъва се пръцка и накрая нищо.

# 62
  • София !
  • Мнения: 1 240
Благодаря за новата темичка!  Hug

# 63
  • Мнения: 19 698
Преди ви питах, но не ми отговорихте. Тези, които използвате стерилизатор за микровълнова, запотяват ли ви се шишетата? Вътре в тях остава конденз и не изсъхват напълно, стоят като запотени. Проблем ли е?
Това ми се получава и с големия стерилизатор. Отцеждам ги на сушилка, което малко обезсмисля стерилизацията, ама карай.

# 64
  • Мнения: 1 744
Аз също ги отцеждам,не виждам това, какво им вреди. Бибите като се стерилизират ги сглобявам с ръце, така че няма как да е Монк положението. Идеята е по скоро да предотврати болести, доколкото може.
Бамбина трябва да има ядене, дрямка, будуване,игра, а вечер след банята, ядене и ритуал за сън, за да си живеем в мир. Тормозя я с тоя график, в златните дни, като направи две дрямки и поспи в количката, нощем спи ок. Събужда се с див рев в три през нощта за ядене и реве диво докато ме го получи. Аз винаги сменям памперса и почиствам очите, и през нощта, та си порееава,после яде, люляне половин час и заспива. Аз пък започнах да сънувам кошмари, не знам защо.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 309
Тук съм, тук съм.  Mr. Green

И аз като Pure_nature не съм се записала в новата тема и се чудя къде се загубиха тия момичета...  ooooh!

Зверски кризи от 3 дни. Егати чудото. А се надявах да спират... никакви изгледи. То бива, бива, ама... Не мога да го успокоя.  Cry Намалих малко храната днес. Надявам се да намалеят малко.

Уви, в нас изядохме меденките  Crazy Трябва да направя нови. Ама толкова бяха омекнали вече, направо разкош.  chef

За стерилизатора в микровълновата - да, остава конденз. Аз не подсушавам. Нали се е преварила водичката уж...

# 66
  • Мнения: 596
Хелоу мами,ей много крив ден е днес Mr. Green
При почти застигнали колики,днес се завърнаха с пълна сила,когато със сама с двамата ,разбира се (благоверния е на банкет) #Cussing out
За капак бях обещала на каката да правим меденки и така...Смазана съм.Днес като се чух с колегите ми стана супер тъпо ,ходи ми се и на мен някъде:( Намрънках се...

# 67
  • Мнения: 19 698
Аз най-накрая украсих всичко, опаковах и подаръците, а сега хуквам към Метро да пазарувам. Ако не полегна там между стековете с вода, те па на  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 151
Запис и от мен.
 R_N  bouquet
Моята девойка вече е на 3 месеца. Днес за първи път се разсмя с глас. Гукаше дебилно на коледните лампички и аз започнах още по-дебилно да я имитирам hahaha и като се разсмя това дете... Ама след това и повърна доста.
Утре сме на имунизация...пак Confused

# 69
  • София
  • Мнения: 1 309
cristi скрий се около текстила, по-топло ще ти е.  Mr. Green

Bubchence ние се разбрахме с лекарката да я сложим след нова година. Пи-спокойно ще ми е по празниците. Дано всичко мине без проблем!

# 70
  • Мнения: 151
Дано. Миналия път нямаше реакции, дано и този път да е така.

# 71
  • Мнения: 1 426
Аз както не бях наред да правя толкова много меденки, днес като поглеждам, предназначените за домочадието почти изчезнали  Joy едва успях да скрия една кутия, поне да устиска до Коледа.
Иначе не знам дали е от упойката и поставянето й или от преумора, но откакто съм родила съм с адски болки в кръста, които днес не се издържат, а трябваше да оправям и глася....
Иначе да се похваля след цял ден напъни си свършихме работата.  Party
Сега трябва обаче да чакам пералнята да приключи и се чудя как да се задържа будна.
Искам да се лакирам, но миризмата от лакочистителя и после от лака имам чувството, че осейва целия хол, а аз съм без бебефон и малкия трябва да е при мен. Как се справяте с този проблем?
И моля, препоръчайте ми бебефон.

Последна редакция: пт, 23 дек 2016, 00:12 от Iid

# 72
  • Мнения: 226
  Ох, и ние си я свършихме.....работата де....голямата....най-накрая  ooooh! Досега ден не сме пропускали, а сега на втория чак. Какво беше това чудо! То не бяха пози, стойки, гимнастики и масажи! Дано е за първи и последен път!  Praynig
   Ойййй, аз съм фен на меденките и редовно изкушавам домочадието, но повече като съм в Бг. Чудя се още да правя ли този път, че после сама ще трябва да си ги ям  newsm78 А нали уж ще връщаме формите  Flutter Пък и след Нова година май ще имаме гости от "друга чужбина".... Sunglasses

# 73
  • Мнения: 1 744
Изчакай да се натрупва Лактана и ще почне да ака редовно. И бамбина беше така с Аптамила, с Лактана ака редовно, но поне седмица да се регулира стомахчето.
Аз от както съм родила не се лакирам, лаковете са мн силни алергени, парфюми не слагам също. Мириша си на бебешки лиги и повръщано, да се знае, че съм маркирана територия на Бамбина. Хаха
Моята не се наяде, тия дни ушите ми изяде, по нощите търси пак да яде, скок в растежа ли има пак, моята ламя не знам. Обузила се е, педито пак ще мръмкя, но това е положението. Не яде ли вдига лудница, иначе мирува.

# 74
  • Мнения: 1 118
Ето ме дежурна за манджа Simple Smile Пълна традиция стана акането нощем, което хич не ми се нрави, ама уви, няма как. По-добре нощем, отколкото хич.
Аз бях вечерта за няколко часа на ресторант с колеги, а ММ гледа малкия. Абе, друго си е малко социализация. Изправих си косата, гримирах се, напарфюмирах се. И мама е човек.
За лака, аз по принцип не се лакирам сама. Преди да родя си ходех на маникюр редовно, сега вече не чак толкова редовно Simple Smile Два пъти съм ходила откакто родих, единият миналата седмица, та ще посрещна празниците с маникюр. У дома
 нямам време, желание и умения да се занимавам.
Я кажете според вас у дома ок ли е при температура 21-22 градуса да обличам бебо с един кат дрехи, боди с дълъг ръкав и ританки. До скоро ми беше по-удобно и избягвах ританките за сметка на боди с къс ръкав + цял гащеризон (т.е два ката дрехи), ама имам твърде много бодита с дълъг ръкав, та е редно и тях да вкарам в употреба преди да умалеят.

Общи условия

Активация на акаунт