Коледни елхички греят, ОКТОМВРИйчетата се смеят! -тема 3

  • 28 359
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 726
Аз съм така - с боди и ританки.

# 76
  • Мнения: 1 426
И аз съм с боди и ританки или само цял гащеризон и затова всичките ми бодита с къс ръкав умаляха без да бъдат обличани.  Joy

# 77
  • Мнения: 2 288
Ние имаме ето такъв бебефон , удобен е, защото има термометър, камера и всичко е под контрол Grinning , след ваксините цяла нощ стрелках Пате за температура.

Аз се лакирам сама, но ми се скапа лампата и сега се глезотя при маникюристката Grinning ... по веднъж на две-три седмици за час да си клюкарстваш и да се глезиш си е екстра.

Ох, на мен не ми се е налагало да правя меденки досега, но като цяло със сладкарството съм много скарана. Пф, ще ми се случи един ден, но да видим, кога  Whistling

У дома е 19-21 градуса, но сме в къща и според мен е хладно, пода винаги е суден. Обличам я с боди дълъг ръкав, блузка и ританки, и чорапки  Mr. Green ииии терлички  Rolling Eyes Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 118
Забравих и аз да похваля бейбифона ни, той е видеофон се. На Бойрер е, с Уай фай функция, можем и от телефоните си да следим бебо. Мери температурата в стаята, можеш дистанционно да пускаш песнички на бебо (има няколко вградени). Можеш да му говориш и от отсрещната страна, ако си в друга стая.

https://www.beurer.com/web/en/products/babycare-beurer/babyphone … eurer/BY-88-Smart

# 79
  • Мнения: 19 726
Ели, какви пари е?

# 80
  • Мнения: 1 118
Кристи, взехме го от черния петък на Емаг за 200лв, което е супер цена за такъв бейбифон. На редовна цена мисля е към 400лв.

# 81
  • Мнения: 19 726
Да, изгодно е било  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 744
Аз преди я обличах с ританки и боди с дълъг ръкав, но като застудее и слагам отгоре плюшен гащеризон, и ние сме в къща и е по студено.
Бебефона ни е на моторола, хваща и най слабия звук, няма камера и други екстри, но и почти не го ползвам защото постоянно съм с нея. Оставям я будна да се заиграе ако трябва да изляза от стаята.
Вашите увеличиха ли манджата? Сега леко я намалям, че пак много напред вървим с кг, всички дрешки взеха да и умаляват.

# 83
  • Мнения: 1 242
НОИ ми изплатиха и парите за декември да и какво януари лекичко ще го подухвам ли.  Shocked Ние още сме на 120,150 зорлем ги изпива Simple Smile

# 84
  • Мнения: 19 726
Аз минах на 180 мл. Дано не е качил много, че педиатърката ще мрънка. Ама пък в крайна сметка, колкото толкова  Crossing Arms

Поли, на мен са ми изплатили ноември само. Мисля, че е последния болничен.

# 85
  • Мнения: 1 242
Аз минах на 180 мл. Дано не е качил много, че педиатърката ще мрънка. Ама пък в крайна сметка, колкото толкова  Crossing Arms

Поли, на мен са ми изплатили ноември само. Мисля, че е последния болничен.
Моя свършва на 13.01,но и за декември имам превод, имам и писмо от тях, че ще изчистят цялата до края година. Явно януари ще духат силни Габровски ветрове Joy Еееее големи са смотаняци, що го направиха така, пффффф  #Cussing out

# 86
  • Мнения: 19 726
Представа нямам  newsm78

# 87
  • Мнения: 495
Моя е до 29.12 тоет до другия четвъртък, значи и аз да очаквам превод другата седмица.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 309
НОИ ще изплатят майчинството за декември до 29.12 тази година. Трябвало да приключат годината. Надявам се да го опазим до януари, че да не приключим и ние с него тази година  Mr. Green

Аз намалих количеството от 150 на 120 от 2 дни, заради коликите. Има ефект. Пак ще го вдигна може би днес, но плавно.

Ние сме в апартамент, но под нас и над нас не живее никой. Подът също е много студен. Котаракът само прескача от мебел на мебел и гледа да не стъпва по пода  Mr. Green

И аз държа с боди с дълъг ръкав и ританки. Или тъничко боди и гащеризон. И терлички. Много исках да има терлички и двете баби се погрижиха.  Laughing Имам 4 чифта, бели, зелени и сини. Слагам според тоалета, да е в тон  Laughing

Естествено като го види баба му и задължително споделя, че е добре да му облека и още нещо, че е студено... Как пък го видя този студ през скайпа... Mr. Green

# 89
  • Мнения: 294
Поли, болничния днес ли ти го изплатиха? Моя е до 15.01,но не съм проверявала картата ,а нямам код в НОИ да ги следя.
Баткото е хванал ужасния вирус с 39 градуса температура,кашлица и червено гърло, та тази нощ обслужваха беба + батко с компреси  Crazy .Само се моля нея да не я хване  Praynig.
Нещо започна да си изпива всичкото мляко и ще я пробвам вече на 150 мл.Тя пък сега има супер график,който ме устройва.През нощта се буди за мляко и яде в полу сънено състояние.Хапва и веднага я слагам в леглото.Спи по цяла нощ.Сутрин будува до 3часа от ядене до ядене или час и половина най- малко,а сега на обяд хапва и веднага заспива и така спи 3 часа чак до другото ядене.Вечер е будна от 6 до 9ч. и пак си заспива...Егати кефа.Сега си пих кафенцето,пуснах пералня,сготвих и имам време за лека дрямка пред ТВ.Баткото е лесен  Joy ако огладнее сам си сипва и яде и си отсервира.Подрежда си след него  и пази тишийна докато тя спи.Дори ми помага в чистенето,а не го карам  Heart Eyes.Голяма отмяна на мама е,дано и малката бъде такава  Laughing
За Бъдни вечер ни поканиха у свекървата на гости,за да не готвя и сега се чудя дали да ходим или у нас да си седим.С ММ се опитваме да си направим наша традиция и все си празнувахме до сега у нас,но може й да ги уважим.Поне няма да се занимавам с готвене,чистене,пренасян и отнасяне.

Общи условия

Активация на акаунт