За тези, които четат любовни романи №26

  • 85 917
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Да помоля тези от вас, които прочетоха до края "Изневяра" да кажат какво става с Брайс - и него чумата да го тръшне  Mr. Green. За Алтън разбрахме, ама за сина му - нямам спомен.

# 661
  • Мнения: 1 298
Да помоля тези от вас, които прочетоха до края "Изневяра" да кажат какво става с Брайс - и него чумата да го тръшне  Mr. Green. За Алтън разбрахме, ама за сина му - нямам спомен.

Хахахаххаа като не искам да ти чета, чумата да ме тръшне, хората поне да ти кажат  Joy
Аз съм на "Скарлет Стоун"  Mr. Green

# 662
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Аааа, сакън! Нищо да не те тръшка, че имаш мнооого още да превеждаш. Ние чакаме да четем  Grinning.

Добре, че за такива нетърпеливи като мен има достатъчно отзивчиви момичета, та дават в спойлер подробно инфо. Признавам си, с много по-голям интерес чета, когато знам предварително какво ще стане и как ще завърши книгата или филма.

# 663
  • София
  • Мнения: 28 605
За Брайс – чумата да го тръшне  Laughing

Скрит текст:
Осъдиха на доживотна присъда за убийството на изчезналото момиче – Мелиса ли се казваше  Rolling Eyes

# 664
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Благодаря!  bouquet

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Да помоля тези от вас, които прочетоха до края "Изневяра" да кажат какво става с Брайс - и него чумата да го тръшне  Mr. Green. За Алтън разбрахме, ама за сина му - нямам спомен.
Брайс
Скрит текст:
в затвора в психиатричното отделение. До живот осъден. Сузана я осъдиха до живот с право на помилване след 25г за убийството на Алтън. Иначе Джейн се оказа убиеца на Алтън, но само Аделаид знае.

# 666
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
сега като ви чета и се сетих, че и аз съм го започвала това, но не можах да стигна до края .. иначе да - Брайс чумата да го тръшне, много ясно си спомням как ме дразнеше и мен Mr. Green Mr. Green

# 667
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Момичета, благодаря ви! Ще чакам превода на главите, ама сега ми е по-спокойно  Mr. Green. Нали знам, че накрая е щастлив финалът.

# 668
  • София
  • Мнения: 28 605
На мен ми дойде прекалено щастлив, но може проблемът да е в мен  Grinning

# 669
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ох, аз също чинно чакам и мен чумата да ме тръшне, позабравям какво се случи, но ще си припомня. Сега съм се отдала на вампири всякакви и прочее. Да не ви разправям какви сънища сънувам напоследък, то не бяха вампири, то не бе Гришо, изобщо така да обобщя, работи ми съзнанието, работи...  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 670
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Да не ви разправям какви сънища сънувам напоследък, то не бяха вампири, то не бе Гришo
Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 222
Аз съм оставила Алита Ромиг засега. Не съм в настроение за нея нещо. Даже не съм започнала още четвъртата. Обаче чета Mists of the Serengeti  и много, много ми харесва. За съжаление не ми остава много време и напредвам бавно.
ПП И аз съм изумена, втрещена...

# 672
  • София
  • Мнения: 28 605
Аз съм оставила Алита Ромиг засега. Не съм в настроение за нея нещо. Даже не съм започнала още четвъртата. Обаче чета Mists of the Serengeti  и много, много ми харесва. За съжаление не ми остава много време и напредвам бавно.
ПП И аз съм изумена, втрещена...

 Shocked   Не знам дали ще ми повярваш, но току-що влязох специално във форума, за да те питам докъде си с книгата. Стигнала съм до 46% и за мен е великолепна. На пръстите на едната ми ръка се броят книгите, които мога да опиша с "брилянтна, великолепна...", "Мъглите на Серенгети" е от тях.

# 673
  • Мнения: 222
Аз съм оставила Алита Ромиг засега. Не съм в настроение за нея нещо. Даже не съм започнала още четвъртата. Обаче чета Mists of the Serengeti  и много, много ми харесва. За съжаление не ми остава много време и напредвам бавно.
ПП И аз съм изумена, втрещена...

 Shocked   Не знам дали ще ми повярваш, но току-що влязох специално във форума, за да те питам докъде си с книгата. Стигнала съм до 46% и за мен е великолепна. На пръстите на едната ми ръка се броят книгите, които мога да опиша с "брилянтна, великолепна...". "Мъглите на Серенгети" е от тях.
Абсолютно! Превъзходна!
На 27 % съм от книгата съм. До половината на осма глава стигнах.

# 674
  • Мнения: 624
Да не ви разправям какви сънища сънувам напоследък, то не бяха вампири, то не бе Гришo
Joy Joy Joy
Mr. Green Joy Joy

Скарлет я мъча и аз, нещо не ми върви четенето напоследък, но много, много щастливия финал ме мотивира. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт