Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 32 663
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 891
Здравейте, и аз се записвам в новата тема Simple Smile
Тази седмица да ви се оплача хич не съм добре  Sad доста често имам и болки ниско долу, усещам ги като натиск, не е остра болка, но е неприятно

Същото е и при мен...някак отдясно ме преболява...не е силно , но и мен ме напряга...само го мисля  Laughing

# 31
  • Мнения: 80
Гречката е елда. От рода на леща мисля че е. Можеш да я търсиш по био щандове в магазините и на щандова за диабетици. Като се вари има една специфична миризма на желязо, но се свиква. Като се свари слагам и сиренце, че е повкусно. Като я купуваш само гледай да е кафява на цвят, а не зелена.

Има я в Кауфланд и Метро.

# 32
  • Мнения: 980
И в Фантастико.

# 33
  • Мнения: 665
Момичетаа, преди малко се върнах от лекаря и ще си имаме момиченце  Heart Eyes

Всичко ни е наред, отговаря си на седмицата, каза че плацентата ми е предна което не знам какво означава. Също така ми изписа някакъв крем който се слага един път месечно вагинално, още не съм го купувала.

Ядосах се много на едно нещо, тъй като попитах за цитонамазка и последва един ожесточен поучителен разговор, но много се усамних в това нещо, тъй като ми е първа бременност и не ми се е случвало досега.
Та казуса е следния каза че по време на бременност не е желателно да ми се взима материал за цитонамазка, защото се бъркало някъде чак до тапата която предпазва бебето, и че ако съм искала да бъда модерна като по форумите да съм намерила кой да ми направи цитонамазка, а аз просто му казах че съм видяла че по ЗК се полага и попитах трябва ли да правим  ooooh! , е съжалих.
Та ако може да изкажете мнение тъй като на мен лично не ми е ясно, а след последния път когато ме излъга за направлението за кръвна група което ми се полага по ЗК, някак си му нямам пълно доверие  #Crazy #Crazy

# 34
  • Мнения: 980
На мене ми правили цитонамазка преди месяц. Преди раждане пак смятам да направя.
Момичета някой забелязвал ли че от магнезий урината става мътна. Това нали е някакви соли. Пия едно хапче магнерот 500 дневно.

# 35
  • Мнения: 35
Момичета, за какво се пие този магнезий и по колко? Понеже аз имам от време на време по някоя друга контракция и имам някакъв смътен спомен, че помага за това  newsm78. Понеже на мен не вярвам акушерката да ми го изпише, мога ли на своя глава да пия?

# 36
  • Мнения: 980
Пие се за болки и контракции отдолу.
Никой не ми е отговорил, има ли при някой усещане че маткота не по центера а сместена встрани. При мен е вдясно потвърдо и има подутинка на корема.
Даже днес ми е наболява десния яичник. Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, открай време е в правилата на форума, че ще се изтриват постове от рода на "запис". Просто сега някой модератор е хванал темата и я е зачистил от тях. Не се сърдете, не е редно да се пълни темата с такова съдържание, при положение, че има функционалност за включване на известия.

# 38
  • Мнения: 95
Момичетаа, преди малко се върнах от лекаря и ще си имаме момиченце  Heart Eyes

Всичко ни е наред, отговаря си на седмицата, каза че плацентата ми е предна което не знам какво означава. Също така ми изписа някакъв крем който се слага един път месечно вагинално, още не съм го купувала.


Честито! Пожелавам всичко да е наред!
Да те питам какъв е този крем и защо ти го предписа? ако може да споделиш Simple Smile
Моят АГ ми направи всички изследвания още преди месец, но виж за кръвна група не ме е питала, но пък и аз си я знам и имам картонче.

Аз пия Магнерот, 3х1, понеже имах еднодневно зацапване и док ми го предписа, но не я питах колко дълго да го пия, мисля поне до следващата консултация, 3 седмици някъде общо и после ще видя какво ще каже. Аз имам контракции, особено ако ставам рязко от леглото и много ме заболява.

# 39
  • Мнения: 383
Аз съм на Магнерот 2х1.Докторът ми го изписа понеже и аз съм с контракции Sad Вкъщи правим ремонт и е някакъв ужас,колкото и да се опитвам да се пазя-не става.И все съм на крак или пък клекнала,прегъната,та в момента така ме боли коремът долу вляво Sad
Karjala,не знам аз нямам такова чувство.Ако искаш питай докторът за това.Мен ме боли и от двете страни и горе и долу Sad

# 40
  • Мнения: 665
Момичетаа, преди малко се върнах от лекаря и ще си имаме момиченце  Heart Eyes

Всичко ни е наред, отговаря си на седмицата, каза че плацентата ми е предна което не знам какво означава. Също така ми изписа някакъв крем който се слага един път месечно вагинално, още не съм го купувала.


Честито! Пожелавам всичко да е наред!
Да те питам какъв е този крем и защо ти го предписа? ако може да споделиш Simple Smile
Моят АГ ми направи всички изследвания още преди месец, но виж за кръвна група не ме е питала, но пък и аз си я знам и имам картонче.

Аз пия Магнерот, 3х1, понеже имах еднодневно зацапване и док ми го предписа, но не я питах колко дълго да го пия, мисля поне до следващата консултация, 3 седмици някъде общо и после ще видя какво ще каже. Аз имам контракции, особено ако ставам рязко от леглото и много ме заболява.


Ами крема е за да подържа нормална флората там долу, защото много се изменя при бременност и един вид е като презастраховане от някакви бактериики  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 95
Bo0o , може ли да напишеш името му, аз съм много склонна към инфекции и ми се иска и аз да си взема нещо, ще коментирам и с моята АГ, но докато я видя има поне 2 седмици.

# 42
  • Мнения: 665
Bo0o , може ли да напишеш името му, аз съм много склонна към инфекции и ми се иска и аз да си взема нещо, ще коментирам и с моята АГ, но докато я видя има поне 2 седмици.

http://apteka.framar.bg/30001345/гиназол-вагинален-крем-20-мг-г- Това е въпросният крем, но задължително се консултирай с лекар  Hug

# 43
  • Мнения: 891
Момичетаа, преди малко се върнах от лекаря и ще си имаме момиченце  Heart Eyes

Всичко ни е наред, отговаря си на седмицата, каза че плацентата ми е предна което не знам какво означава. Също така ми изписа някакъв крем който се слага един път месечно вагинално, още не съм го купувала.

Ядосах се много на едно нещо, тъй като попитах за цитонамазка и последва един ожесточен поучителен разговор, но много се усамних в това нещо, тъй като ми е първа бременност и не ми се е случвало досега.
Та казуса е следния каза че по време на бременност не е желателно да ми се взима материал за цитонамазка, защото се бъркало някъде чак до тапата която предпазва бебето, и че ако съм искала да бъда модерна като по форумите да съм намерила кой да ми направи цитонамазка, а аз просто му казах че съм видяла че по ЗК се полага и попитах трябва ли да правим  ooooh! , е съжалих.
Та ако може да изкажете мнение тъй като на мен лично не ми е ясно, а след последния път когато ме излъга за направлението за кръвна група което ми се полага по ЗК, някак си му нямам пълно доверие  #Crazy #Crazy

За цитонамазката.....моя доктор ми предложи да я пропусна за да не дразним шийката.Имам му пълно доверие.Като се замислих,то и да излезе не хубава група -няма какво да се предприеме.Аз 7-8 месеца преди бременността бях 3а група и проведохме лечение с медикаменти,но преди пак да пусна контрола видях двете чертички.За себе си не съжалявам,че не пуснах и послушах доктора.Но ако ти държиш-няма право да ти откаже...полага ти се  bouquet

# 44
  • Мнения: 980
Гиназол е само за гъби, за бацили не става. Sad
Sally,при мен долу отдясно. Като гледам доста блищо с теб вървим по симптомите.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт