За какво ви правят забележка свекървите ви?

  • 3 287
  • 13
  •   1
Отговори
  • Казанлък
  • Мнения: 81
Въпросът ми е за какво ви правят забележки свекървите (деца, домакинска работа, отношения в семейството), дразнят ли ви със забележките си и случвало ли се е да са били прави за нещо? И ако да, за какво?

# 1
  • Мнения: X
Моята за нищо, слава Богу.
Сигурно изглеждам зловеща снаха, знам ли ......     Mr. Green

А сериозно, не ми е правила забележки, разговаряли сме за големия ми син, за проблеми с него, за възпитанието му....Да, каквото и да е казала, права е била.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 706
Настоящата не помня някога за нещо да ми е правила забележка. И добре, че е така!

# 3
  • Мнения: 2 645
Винаги ми прави забележки. Което много ме дразни. Това които ми натяква най-много е, че харча много пари.
От моята гледна точка почти никога не е била права със забележките си

# 4
  • Мнения: 46 516
За нищо.
Но пък прави на сина си, и са точно на място Laughing

# 5
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Да,прави забележки.Дразни ме,но не я отразявам. Mr. Green
И на сина си прави.
За всичко.Много сме различни.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Една-единствена - че много глезя сина й и съм го оставила да ми се качи на главата. Което е вярно.  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 241
За нищо.

# 8
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
С моята нямам отношения и почти не разговаряме. На сина си обаче прави забележки постоянно, мърмори, пухти, дразни, все е недоволна. Така дразни и мен. Чат пат се случва да ме резне с някоя остра дума, но й го връщам на момента. Коренно различни сме и няма как да се спогодим.

# 9
  • София
  • Мнения: 28 565
Тя почина, но преди това – за нищо, нито аз на нея.  Двете ѝ сестри обаче преди години се бяха опитвали да ни се бъркат за битовизми, за които бяха разбрали от разговори между мен и мъжа ми, но още тогава реших проблема.

# 10
  • Мнения: 1 283
Нямам свекърва, но пък свекърът ми много обича, когато възникне семеен проблем да почне да измисля решение, много преди ние да почнем да го мислим и да се опитва да го налага. Може и да не е  с лоша цел, но никога не съм харесвала намеса отвън на семейните проблеми и този му маниер ме дразни изключително. Може би нямаше да ме дразни толкова, ако синът му не му разправяше за всичките ни проблеми, та така де... Thinking Confused

# 11
  • Мнения: 11 340
Ша прай забележки?  newsm66

# 12
  • Мнения: 3 819
За нищо.
Но пък прави на сина си, и са точно на място Laughing
И моята така.
Винаги е отчитала, че синът й си е избрал разумна жена. Mr. Green

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Дорис  Joy на мен свекървата не ми прави забележки, но се сърди като не изпълнявам нейните "съвети".

Общи условия

Активация на акаунт