Бял списък на продуктите

  • 305 648
  • 1 500
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 810
Никога не съм имала проблеми с к. мляко "Роса", прясно такова, сирене, кашкавал, краве масло, цедено мляко и квасена сметана.
Ползваме всичко това ежедневно.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сирене - Железница
Кисело мляко - Бор-Чвор
Хляб - "Мюнхен"
Препарати за почистване - Дионис
Минерална вода - Петрохан, Хисар
Ами... това  е засега - като се сещам, ще добавям  Peace

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Масло- Милрам ( немско )
Слънчогледово масло " Фитополис"
Морска готварска сол " Солина"
Нишесте натурално" Меркурий "
Ядки на Фамилия Никола....незнам защо някой си мисли, че са български....на пакета пише, че са произведени в ЕС, а само се пакетират от Никола...не че е лошо да са български, де.....
Ванилови пръчици на Котаний
Захар кафява от цвекло - Manna
Ориз кафяв на " Трохо"
 просо и киноа на " Биона"
Брашно пълнозърнесто пшенично на Техра и типово на София мел
Грис и пшеничен зародиш на София Мел




Това е за редактиране

# 18
  • Мнения: 2 761
mimi_kir,въпросният хляб на Гергана-Деница съдържа семена от соя,съ6то и слънчоглед(най-вероятно съ6то ГМО впредвид земеделието в района).Освен това го водят ръжен или не6то подобно,а всъ6тност е оцветен с кафе или друго.Истинския 4ерен хляб е определено доста твърд и няма ни6то об6то с този "4уден" хляб.

Но мога да похваля Добружанското кисело мляко,за6тото си вкисва на 3-4-ден по мои наблюдения.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
ДЕЯ -кисело мляко и краве сирене. Peace

# 20
  • Мнения: 3 810
mimi_kir,въпросният хляб на Гергана-Деница съдържа семена от соя,съ6то и слънчоглед(най-вероятно съ6то ГМО впредвид земеделието в района).Освен това го водят ръжен или не6то подобно,а всъ6тност е оцветен с кафе или друго.Истинския 4ерен хляб е определено доста твърд и няма ни6то об6то с този "4уден" хляб.

То и онзи пост е отдавна и има нужда от редактиране...
Води се деликатесен.
И аз се чудех как постигат цвета, но ще трябва някой ден да отида и питам на място Mr. Green

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
............
То и онзи пост е отдавна и има нужда от редактиране...
Води се деликатесен.
И аз се чудех как постигат цвета, но ще трябва някой ден да отида и питам на място Mr. Green
Леле, да не ги смутиш много само.........  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 163
обикновени вафли Лачита, правят ги с палмово масло, а не с хидрогенирано растително, т.е. маргарин.Поне така пише в съдържанието, пък знам ли?

# 23
  • Мнения: 11 607
ако ни плаштаха за реклама,сигурно штяхме да забогатеем.тия производители трябва да се гордеят за безплатната реклама която им правим. cook cook  food010 beer3  party023

Аз чакам някой от черния списък да ни съди, за да спечелим делото и съответно и парички от това.....

# 24
  • Мнения: 1 691
Кисело мляко Бор Чвор, Дея и СНЕП.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Пълнозърнест хляб "Бонус". Съдя по това, че моят котарак, който изобщо не яде никакъв друг хляб, направо си умира за "Бонус". Животните като че ли усещат най-добре изкуствените неща.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 524
"Моя" списък за продукти, които ми хрумват в момента, макар че е много субективно, защото някои няма да харесват същите продукти: newsm78 За пример ще дам кисело и прясно на Верея и прясно Май дей които тук са дадени като продукти от белия списък.- Май дей няма да купя повече, прясното на Верея дори в магазина е вкиснато, а киселото го купувам в краен случай. Моля да няма обидени, пак казвам че е въпрос на личен вкус...

кори "Сърбиянка"
кисело мляко "елена"
краве сирене "дъга"
кашкавал "маркели"
луканки на "Бони"
заквасена сметана "елби"
салата "апетитка" на "денито"
лютеници на дерони
кетчуп на "олинеза"
маргарин "калиакра"
оцет "кулинар" и "дел алма", за предпочитане е ябълков (за мен)

препарат за чинии- "Пур"
тоалетна хартия "зева"
ароматизатори "глейд"
препарати за тоалетни "амби пур", но не всички аромати
и т.н.

 Peace

Мими Кир - разсмя ме се маргарина, Mr. Green но щом казваш. така е, трябва да се подкрепя българското   bouquet

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 13:36 от elpet

# 27
  • Мнения: 3 810
Бойкотирай маргарина!
Затвориха го тука и вече ще е румънски.

# 28
  • Мнения: 13 184
Кисело мляко Родопея
Сирене Жоси
Прясно мляко Верея
Козунак от Сопот-пенетоне или нещо подобно-обожавам го, пълен е с портокалови корички и бели стафиди
Препарат Циф- идеален за керамични плотове и плочки

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Топените и пушени сирена и кашкавала на "Бони" /пловдивски е производитела/, страхотни са  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт