Бял списък на продуктите

  • 305 535
  • 1 500
  •   1
Отговори
# 45
Всички продукти на ОМК - кисело и прясно мляко "Верея" и "Маркели", Краве масло "Верея".Харесват ми също и сирената и кашкавалите на "Роса", зехтин "Der Alma", пилетата и яйцата на Авес.Правя си домашна кайма, а не се доверявам на боклуците от магазина.Предпочитам хляб "Бонус" и овесени ядки "Биотонус".Натурален мед си купувам от един приятел от село, който го произвежда.Колбаси, маргарин, тестени и сладки изделия не ям.Но въпреки това предпочитам да подслаждам сладкишите с кафява захар или фруктоза.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 826
Да похваля една кайма,която открих наскоро-Еленските майстори.Отдавна не ми е харесвала купена кайма,но тази е наистина чудесна.Около 6лв е за килограм.

# 47
  • Мнения: 444
Сирене Верея в Кутия !!!!   newsm10

# 48
  • софия
  • Мнения: 29
сирене краве на Маджаров,кашкавал Витоша пак на Маджаров,кисело мляко на Данон 4,3%,лютеница на Тодорка-едросмляна домашна,луканка Карловска на Бони,препарат за миене на чинии pur,прах за пране на Ариел за цветно пране,масло Мегле

# 49
  • София
  • Мнения: 461
Мацки, кое мляко беше дето го продадоха на гърците? Наскоро съобщиха по новините...че и него да бойкотираме Mr. Green

Верея мисля, че продадоха. А то ми беше станало любимо Cry

# 50
  • София
  • Мнения: 353
Млечни продукти "Роса"
Едро смляна лютеница на Олинеза
Колбаси на КФМ

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Едросмляна домашна лютеница на "Еко конс", има вкус на истинска домашна лютеница!

# 52
Да похваля една кайма,която открих наскоро-Еленските майстори.Отдавна не ми е харесвала купена кайма,но тази е наистина чудесна.Около 6лв е за килограм.
да.Така си е.Опитайте и другите им продукти.Аз съм очарована.

# 53
  • Мнения: 721
Мацки, кое мляко беше дето го продадоха на гърците? Наскоро съобщиха по новините...че и него да бойкотираме Mr. Green

Верея мисля, че продадоха. А то ми беше станало любимо Cry
Фибела продадоха

# 54
  • София
  • Мнения: 580
Месните продукти "Тандем" много са ми вкусни колбасите им ,а каймата е супер

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Продуктите на ИЗИ, ориз, боб, леща, сол и т.н. Е по хубаво от домашното няма, но при липса на такова... Сирене ЕЛЕНА. Кисело мляко Данон Баланс за сега бива, дано не стане като всички други млека до сега в началото ги правят супер, но с течение на времето ги развалят.  Close

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мацки, кое мляко беше дето го продадоха на гърците? Наскоро съобщиха по новините...че и него да бойкотираме Mr. Green

Верея мисля, че продадоха. А то ми беше станало любимо Cry
Фибела продадоха

Всъщност продадоха ОМК, т.е. всички и Верея и Фибела и др....

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Русалка 2% и 3.6%, Ханско 2% и 3.6%, Виталакт 2%, 3.6% и Сана ... това е копирано от сайта... тези млека също са на ОМК

Ето новината:

http://umc.bg/news.php?&newsid=144

# 58
  • Мнения: 721
Русалка 2% и 3.6%, Ханско 2% и 3.6%, Виталакт 2%, 3.6% и Сана ... това е копирано от сайта... тези млека също са на ОМК

Ето новината:

http://umc.bg/news.php?&newsid=144


Тъй де Mr. Green

# 59
  • Мнения: 526
Много малък тоя списък Rolling Eyes
Бейби кисели краставички на Оберон
Сос Базилико на Дерони(за спагети)
Млечните продукти с марка Верея(засега поне)

Общи условия

Активация на акаунт