пробно абразио

  • 4 390
  • 6
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Въпросът ми е към онези, които са преминавали през пробно абразио. При какви показания ви беше направено, минава ли през Здравната каса, колко време се чакат резултатите и изобщо каквото се сетите относно тази процедура?

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Хм, никой ли не е минавал през това? Що за процедура искат да ми пробутат  Crossing Arms.

# 2
  • Мнения: 59
Зависи за какво ти искат пробно абразио-лоша цито, контактно кървене или по каква причина те насочват?Аз съм правила. Дай повече подробности.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Зависи за какво ти искат пробно абразио-лоша цито, контактно кървене или по каква причина те насочват?Аз съм правила. Дай повече подробности.

Цитото ми е ПАП-1; на 9, 10 , 11 или 12 ден от цикъла ми се появява зацапване - червеникаво или кафеникаво, съвсем леко само при избърсване /нишки смесени с ЦС/. Матка и яйчници наред, нямам болки. Цикълът ми е редовен нормален по количество и продължителност, без болки и аномалии. Док ми откри малка раничка на шийката, каза че по-скоро било зачервяване, гледа ме на колпоскоп, нямало нужда от някакви специални мерки само редовно да си правя цито. Не ми е пускал хормони, а за зацапването каза че не било розова овулация/както си мислех/ и ми изписа Дуфастон за 3 мес. Зацапването не се повлия. Сега ми говори за пробно абразио, та от там и интересът ми.

# 4
  • Мнения: 59
Мисля, че е добре да направиш пробно абразио на канала-вероятно имаш полип. При мен правиха точно поради зацапване и се оказа полип.

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
пробното абразио минава по здравна каса.Манипулацията е кратка ..за  5-10 минути,с венозна анестезия;хистологичният резултат е готов за около 10 дни

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Благодаря ви момичета  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт