Памперсите Либеро

  • 3 565
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
много са добри, но са ми скъпи. затова сега съм на Мамия, които доста приличат на Либеро

На каква цена е Мамията?

# 16
  • Мнения: 870
Мамията аз я купувам за 0,36 1 брой размер 7-18, има различни разфасовки в момента взимам от 62 броя, памперсите My Love, са същите като Мамия

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Мамия просто не ми се коментира. Едно време бяха едни от най- добрите памперси на пазара, наред с Памперс и Хъджис.
Либеро за момента са ми фаворит, нямам забележки.

# 18
  • София
  • Мнения: 301
Много са удобни заради ластичето на кръста. Не пропускат. Пробвай, няма да сгрешиш.

# 19
  • Мнения: 46 518
Мамията аз я купувам за 0,36 1 брой размер 7-18, има различни разфасовки в момента взимам от 62 броя, памперсите My Love, са същите като Мамия

Хм, аз Либерото го взимам на по-ниска цена, тогава какъв е проблема  Rolling Eyes

# 20
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много доволни сме от тях! Simple Smile
много по-умно са направени от памперс и дори на пипане и вид са по-добри, за пропускането ( не само спрямо памперс) вече си информирана - потвърждавам!

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да. Доволна съм от Либеро, имат ластици и не стягат на коремчето, не са му пропускали на малкия  Peace

# 22
  • Мнения: 870
Мамията аз я купувам за 0,36 1 брой размер 7-18, има различни разфасовки в момента взимам от 62 броя, памперсите My Love, са същите като Мамия

Хм, аз Либерото го взимам на по-ниска цена, тогава какъв е проблема  Rolling Eyes

Ми и аз не знам какъв е проблема, всеки ползва памперси каквито му харесват и това е, цената не винаги е определяща...

# 23
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Ние отначало ползвахме на Памперс,но минахме на Либеро,защото отзад са с ластик и са по-сигурни! Peace

И, ние сме така. В момента зорлем довършвам пакета на Памперс-3ка.
Определено с Либеро е много по сигурно, макар че действително са малко по скъпи! Но, като се замислих хамалогията по честото пране, преобличане, изхабеният ток от пералнята и т.н. ми се компенсира с цената.
С Памперс се оакваме /с извинение/ до ушите! Много ни пропускат отзад, поради липсата на ластик.
Успех в избора!

# 24
  • Мнения: 3 698
Доволна съм от памперсите Либеро  thumbsup

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ползвам само Либеро- защото са по- мекички, по- удобни на вид, имат ластиче на кръста.....произвеждат се в Швеция, а не в Турция, като Памперс.................и  на последно място повече ми харесват на външен вид

# 26
  • Мнения: 1 000
Либерото бяха страхотни
Гледах Габи само с тях защото от гела в другите и се изприщваше дупето, а лекарството ми излизаще 40 леваПамперс ми пропускаще и съм ги ползвала само за резерва......
Освен това "кройката" им беше по-различна и пасваше на извивките на крачето.....не пропускаха нито отстрани нито отзад,а и разтегливите лепенки са много по-удобни....не знам сега как са другите марки......май всички вече ги правят с разтегливи лепенки:)
Дано са си запазили качеството.....сега мисля и НОМЕР 2 да е на Либеро

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Темата е за Либеро, но за да отговоря на въпросите - купувам Мамия 7-18 кг. 50бр. за 16.00 лв. т.е. по 0.32 лв. бройката. На същата цена ги намирам и на бройка.
А иначе и за мен Либеро са най-добрите

# 28
  • Мнения: 46 518
Ми и аз не знам какъв е проблема, всеки ползва памперси каквито му харесват и това е, цената не винаги е определяща...

Въпросът ми беше отправен към потребителката, която пишеше, че купува Мамия, защото цената на Ливеро е много висока Wink

много са добри, но са ми скъпи. затова сега съм на Мамия, които доста приличат на Либеро

# 29
  • Мнения: 111
За мен либерото са единствения фаворит. С Памперсите бебо все се подмокряше, предполагам че се дължи на по-тясната лента. Либеро са по-широки и не ми се е подмокрял с тях

Общи условия

Активация на акаунт