Продукт за покриване на бели коси

  • 26 554
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 46 755
Аха, ясно ми стана каква е системата на спрейовете.
Аз се спасявам за няколко дни с матиращ шампоан за руса коса.

# 16
  • Мнения: 13 816
Аха, ясно ми стана каква е системата на спрейовете.
Аз се спасявам за няколко дни с матиращ шампоан за руса коса.

Какъв цвят ти е боядисана косата и този шампуан какъв цвят ти дава на корените?

# 17
  • София
  • Мнения: 191
Аз имам ето този продукт: http://www.colorwowhair.com/uk/products/root-cover-up.html/ , поръчвала съм го от feelunique, кафяв нюанс.
Скъп е, но е икономичен (ползвам го от около година), и върши страхотна работа между биядисванията, за да не се виждат издайнически бели коси, които при мен засега са малко, но са все видими.

# 18
  • Мнения: 20 422
Ела, спрей ли е това?

# 19
  • София
  • Мнения: 191
Ела, спрей ли е това?
Не е спрей, оцеетяваща прахообразна пудра, прилича на сенки за очи, има и четчица за нанасяне. В разни сайтове дори съм чела, че като по-евтина алтернатива някои ползват обикновени сенки за очи  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 46 755
Аха, ясно ми стана каква е системата на спрейовете.
Аз се спасявам за няколко дни с матиращ шампоан за руса коса.

Какъв цвят ти е боядисана косата и този шампуан какъв цвят ти дава на корените?

Средно пепеляво русо. Шампоанът е сивкав /син/. Матира и някак замазва разликата между корени и боядисана коса.

# 21
  • Мнения: 7 519
спреят на Л'ореал се предлага в ДМ, в Лили, в големите аптеки, в м-ни Фантастико
редовната му цена е около 13 лв., в ДМ до скоро /може и сега също/ беше на промоция - 9 лв.
имам черния, става за няколко часа и после да измиеш косата
иначе наистина остава по ръцете, по калъфката на възглавницата, по дрехите - всичко, което се е допирало до напръсната коса
Кика е руса до колкото помня от темите, вероятно за това не оставя следи

стикът на ГР е абсолютен боклук, прилича на черен възелин
Да аз съм руса и спрея го ползвам, колкото да си пръсна леко на пътя, тъй като само там се виждат белите коси. И тъй като не пръскам обилно, никога не съм имала проблем с цапането на калъфки и т.н.
Също така си мисля, че спрея и другите подобни, са за белите косми, а не примерно когато корените ти са израснали и се виждат тъмни корени.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 323
Аз имам ето този продукт: http://www.colorwowhair.com/uk/products/root-cover-up.html/ , поръчвала съм го от feelunique, кафяв нюанс.
Скъп е, но е икономичен (ползвам го от около година), и върши страхотна работа между биядисванията, за да не се виждат издайнически бели коси, които при мен засега са малко, но са все видими.

ELLA, точно този продукт гледах и искам да си го купя.
Колко време издържаш с кутийката от 2 грама и колко нанасяш като места? На мен ми трябва само за корените по средата - на пътя.
Има ли такса за доставка и за колко време ти пристига?

# 23
  • София
  • Мнения: 191
kene, ползвам го повече от година в седмицата преди боядисване, според мен е икономичен, но и аз имам само определени видими участъци. Има тема за пазаруване от feelunique, доставката преди беше безплатна, но сега май е такава само над определена сума  Peace

# 24
  • Мнения: 20 422
Момичета, а някой пробвал ли е този https://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/korektori/korektor-za-k … l-touch-up-75-ml?
Разликата с коментирания по-горе спрей на същата фирма е осезателна, а и опаковката изглежда друга.

Общи условия

Активация на акаунт