Може ли прием на Изопринозин да повлияе HIV тест (elisa метод)

  • 2 156
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

В момента приемам изопринозин и се чудех дали той може да повлияе на резултат на HIV тест?

Благодаря!

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Не би трябвало. Добавката влияе на клетъчния имунитет. ELISA тестът търси антитела срещу вируса. Ако има антитела, няма как да бъдат скрити. Ако няма антитела, лекарството не може да изработи такива и то специфични. Иначе щяха да го използват за лечение... До колкото помня, този тест е удачен в някакъв прозорец от време, който е индивидуален. Ако ви притеснява, спрете добавката и след седмица направете нов тест. За да сте сигурни, обадете се на лекаря, който ви е насочил за изследване и го попитайте. Ако имате отрицателни резултати от този тест, но след това имате дълготрайни неразположения, посъветвайте се с лекар дали не е удачно да се използва друг тест.
Успех!

Последна редакция: нд, 25 дек 2016, 22:39 от isa_pisa

# 2
  • Мнения: 11 305
Здравейте,

В момента приемам изопринозин и се чудех дали той може да повлияе на резултат на HIV тест?

Благодаря!

Ако теста Ви е положителен почти е невъзможно причината да е в изопринозина.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6
Тестът е отрицателен и просто се притесних, че приема на изопринозин може да е повлиял резултата.

# 4
  • Мнения: 11 305
Слава Богу  Praynig

Не мисля, но след като се налага да пускате изследвания означава, че въпросът е сериозен. Поговорете с вирусолог. Повторете изследването след 2-3 месеца.

Колко време мина от половия контакт, който ви притеснява?

# 5
  • Мнения: 6
Слава Богу  Praynig

Не мисля, но след като се налага да пускате изследвания означава, че въпросът е сериозен. Поговорете с вирусолог. Повторете изследването след 2-3 месеца.

Колко време мина от половия контакт, който ви притеснява?

Общо 2 години, аз в момента съм с друг изключително сериозен партньор. Пуснахме изследването тъй като лекувам HPV инфекция и реших, че няма да навреди за всеки случай. Но тъй като вече бях започнала имуностимуланта, предписан за HPV се притесних за резултата от теста.

Благодаря за отговорите ви!  Hug

# 6
  • Мнения: 11 305
Мила моя, ако сте заразена със СПИН от 2 години изопринозина няма как да даде фалшиво отрицателни резултати.  Rolling Eyes

Но не разчитайте само на изопринозина за HPV инфекцията. Започнете прием на Цитросепт, а после и на прополис.

Общи условия

Активация на акаунт