Графики на БТ - коментари

  • 72 023
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 36 145
Денис аз забравих да се похваля Simple Smile станало е на първи ден закъснение имах плътна втора черта, а в понеделник кръвния тест показа чхг 269 Simple Smile
Как така, ще забравиш?!  Wink Тук чакаме с нетърпение хубавите новини Hug
Честито!
Пожелавам ти лека, безпроблемна и спокойна бременност.


Започни да приемаш омега 3 с повече DHA - много полезна за теб, бебчо и бременността

# 271
  • Мнения: X
Denis.
днес направих тест шуър чек с първа урина и... показа две плътни черти, БТ обаче е по ниска

Последна редакция: чт, 18 май 2017, 17:54 от Анонимен

# 272
  • Мнения: 4 087
Пусни прогестерон и почвай утрогестан  Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 36 145
Denis.
днес направих тест шуър чек с първа урина и... показа две плътни черти, БТ обаче е по ниска
Изследвай ЧХГ и Прогестерон Peace

# 274
  • Мнения: 126

Може ли коментар на графиката ми мерси  Hug

# 275
  • Мнения: 381
Здравей, denis.
Дали е възможно пак да погледнеш графиката ми? Не знам дали О не е била в друг ден, или имам някакъв проблем. Направих три теста и бяха отрицателни на 28,29 и 30 ден. Цикъла обикновено ми е между 26-29 дена в много редки случаи стига до 31 дена.
Благодаря предварително  Hug
П.П. Графиката е в подписа ми.

# 276
  • Мнения: 101
Здравей, denis.
Дали е възможно пак да погледнеш графиката ми? Не знам дали О не е била в друг ден, или имам някакъв проблем. Направих три теста и бяха отрицателни на 28,29 и 30 ден. Цикъла обикновено ми е между 26-29 дена в много редки случаи стига до 31 дена.
Благодаря предварително  Hug
П.П. Графиката е в подписа ми.

Според мен има голям шанс да е станало, защото дълго време задържаш добра температура.
Ако утре ти е 32 ден сутринта със сутришна урина направи пак тест.
Аз бях като теб държах БТ над 37 и 1 ден преди закъснението си правих тест който беше отрицателен и 2 дни по късно, когато вече закъснението беше на лице Simple Smile видях  EFP Пожелавам успех и чакаме да се похвалиш Simple Smile  baby_neutral Praynig Peace

# 277
  • Мнения: 381
Здравей, denis.
Дали е възможно пак да погледнеш графиката ми? Не знам дали О не е била в друг ден, или имам някакъв проблем. Направих три теста и бяха отрицателни на 28,29 и 30 ден. Цикъла обикновено ми е между 26-29 дена в много редки случаи стига до 31 дена.
Благодаря предварително  Hug
П.П. Графиката е в подписа ми.

Според мен има голям шанс да е станало, защото дълго време задържаш добра температура.
Ако утре ти е 32 ден сутринта със сутришна урина направи пак тест.
Аз бях като теб държах БТ над 37 и 1 ден преди закъснението си правих тест който беше отрицателен и 2 дни по късно, когато вече закъснението беше на лице Simple Smile видях  EFP Пожелавам успех и чакаме да се похвалиш Simple Smile  baby_neutral Praynig Peace


kokoseva, благодаря ти много за мнението  Hug Praynig Heart Eyes. Утре ще направя тест отново и дано е  EFP  Praynig Hug и веднага ще кажа

# 278
  • Мнения: 142
Момичета овулацията ми беше на 15 май установена с тест за овулация меря и бт от няколко дни бт е 37 сутринта и към обяд се покачва до 37.4 вечер пак е на 37 очаквам цикъл на 30 май възможно ли е да има бременност

# 279
  • Мнения: 381
Здравей, denis.
Дали е възможно пак да погледнеш графиката ми? Не знам дали О не е била в друг ден, или имам някакъв проблем. Направих три теста и бяха отрицателни на 28,29 и 30 ден. Цикъла обикновено ми е между 26-29 дена в много редки случаи стига до 31 дена.
Благодаря предварително  Hug
П.П. Графиката е в подписа ми.

Според мен има голям шанс да е станало, защото дълго време задържаш добра температура.
Ако утре ти е 32 ден сутринта със сутришна урина направи пак тест.
Аз бях като теб държах БТ над 37 и 1 ден преди закъснението си правих тест който беше отрицателен и 2 дни по късно, когато вече закъснението беше на лице Simple Smile видях  EFP Пожелавам успех и чакаме да се похвалиш Simple Smile  baby_neutral Praynig Peace


kokoseva, благодаря ти много за мнението  Hug Praynig Heart Eyes. Утре ще направя тест отново и дано е  EFP  Praynig Hug и веднага ще кажа
Вчера седобяд ми дойде. Почваме на ново  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 101
Не се отчяйвай юни месец може да е вашият месец Simple Smile пожелавам ви успех  baby_neutral Praynig

# 281
  • Мнения: 2 497
От доста време меря БТ, но сега имам питанка newsm78 Обикновено ставам към 6,30ч като преди това измервам БТ (меря вагинално с обикновен т-р) Тази сутрин се събудих в 5,20, в просъница термометъра и след 10-на проспани минути отчетох 36,6... Заспах отново и вече в 8,30 Т беше 36,9... е, сега коя е вярната - според това, което отбележа графиката тръгва надолу или нагоре #Crazy

# 282
  • Мнения: 4 087
И на мен  ми се е случвало. Аз винаги записвам по-ниско измерената , преди събуждането , предполага се че тя е базалната т.е в покой и без външни намеси.  Peace


И аз имам въпрос, вчера се видя фоликул 23мм. Температурата падна от 36.5 на 36.3. Биха ми прегнил. Днес, сутринта температурата скочи на 36,6  newsm78 newsm78 Това означава ли, че сме спукали вчера фоликула с прегнил и да отбележа деня на овулацията за вчера? В неделя ме вика най-рано да ме гледа, дали сме го пукнали, ама до неделя има още няколко дни, как ще знам кога се е пукнал  Shocked

Последна редакция: пт, 26 май 2017, 12:52 от Cherry^Blossom

# 283
  • София
  • Мнения: 7 645
Нормално е да се качи след прегнила заради чхг.
Овулацията настъпва най-често 36 часа след прегнил, може и 24, но не и веднага.
Предполагам ще проследите дали фоликула се е спукал и е имало овулация Simple Smile

# 284
  • Мнения: 181
http://prikachi.com/images.php?images/589/9133589M.png
Според вас правилно ли е предметна то О и дали е проблем, че точно тогава пропуснахме секс?

Общи условия

Активация на акаунт