Графики на БТ - коментари

  • 71 949
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 150
Значи ще чакам Simple Smile съмнява ме, да съм бременна (макар, че тогава изгледаше, че съм точно в О, а когато отчете почти липсваше ЦС за разлика от началото на месеца)
Много съм ви благодарна за отговорите, момичета! Успех и прегръдки!

# 301
  • Мнения: 4 087
Е препикай един тест и ще стане ясно  Joy Joy И да, имаш сърчица в началото на месеца и да възможно е да си в овулация толкова рано, не виждам кое му е чудното, историята познава забременяване по време и малко след цикъл, овулацията понякога се измества- напред, назад..... Whistling

# 302
  • Мнения: 150
Правилно!
Миналия септември бях на няколко часа от началото на М, когато забременях (за първи път,за съжаление не се получи, както и до ден днешен не се получава), така че Ову може да ни изненадва! Моя Ц е 31дни и овулирам по принцип към 10ти ден (доказано с гинеколог в продължение на 8месеца, и понякога О И към края на самия Ц)
Ще послушам съвета и понеделник ще си направя тест Simple Smile (в германия в неделя всичко е затворено)  bouquet baby_neutral

# 303
  • Мнения: 150
Аз пък ще ви кажа, че 3ти ден след О, ВСЕ ОЩЕ съм в овулация (човечето ми вече мига)
Някой ползва ли този Clearblu advanced digital ? Нещо ме съмнява вече  newsm78

# 304
  • София
  • Мнения: 35 972
Аз пък ще ви кажа, че 3ти ден след О, ВСЕ ОЩЕ съм в овулация (човечето ми вече мига)
Някой ползва ли този Clearblu advanced digital ? Нещо ме съмнява вече  newsm78
О. е от няколко секунди до няколко часа. Тестът за О., нормално е положителен един ден, понякога може да са и два дни, но ако са три и повече, показва че има проблем с О., най-вероятно ПКЯ.
Отиди да те видят на УЗ.

# 305
  • Мнения: 150
Добър ден момичета!
Бях на УЗИ днес - 1:0 за Денис. Само, че имам една киста на ляв яйчник(19мм), който се води без тръба,и който се пълни с кръв, значи Ову е минала, но на мен все още ми отчита. До момента 16-22ри, като започнем с пик. Всичко, което ми каза, вече го знаех от вас  Shocked питах за температурата-било нормално, но аз вече съм с 37.5 сутрин и 37.7 през деня и вечер(никак не ми се струва нормално, никога не е била така) тук обсъдихме вече варианта да се "всмуква" яйцеклетката от тръба към тръба (имаше едно мамче забременяло така), което пак не обяснява кървенето след цикъл  Thinking Също така по-скоро се съмнявам,че въпросната киста е фоликул,и че този и той не става за гинеколог Joy и все пак ще добавя после тук и моята графика като "Графика на БТ и киста"
Поздрави !  bouquet
Edit :
]http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=allexcheto]

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 11:09 от allexcheto

# 306
  • София
  • Мнения: 7 645
По-скоро е киста, положителните тестове са ти просто доста. Хормона ЛХ е полудял малко Simple Smile
Колкто до Бт - доста висока ми се струва, както и телесната ти Т.
Да не си болна?

# 307
  • Мнения: 150
Не съм болна, нито настинала, нито нищо. Аз му казах "на доктора" за БТ и той дори не реагира - било нормално след О Joy
Незнам дали ЛХ не се дължи на фолиевата и витамин Д, които пия (аз го споменах първоначално)  newsm78
А кистата вече я видях, доста голяма ми се стори, никак не изглеждаше да е 19мм, по-скоро доста по-голяма (не е увеличавал, ако изобщо е възможно това с УЗИ Grinning )

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 16:09 от allexcheto

# 308
  • София
  • Мнения: 7 645
Лх няма общо с фолиевата и вит Д Simple Smile
Дано с идване на цикъла да се изчучисти.
Не забравяй в началото на др цикъл да провериш дали е изчезнала.
Обикновено с преглед на 3-ти ден или възможно най-рано след спиране на кървенето.

# 309
  • Мнения: 381
Здравейте,
Дали отново може да ми погледнете графиката? От този месец освен меренето на БТ правих и тестове за О. Днес трябва да ми е втори ден след предполагаема О на база тестовете и БТ, днес вместо да ми се вдига Т пада. Дали може да ми кажете каква е причината и дали е минала наистина О? Последните  няколко цикъла ми станаха между 24 и 31 дена, преди ми бяха между 26 и 29 дена. Благодаря предварително!!!!  Hug
Това е линка към графиката ми.

# 310
  • София
  • Мнения: 7 645
Графиката е с много висока Бт през цялото време.
Как мериш, кога?

# 311
  • Мнения: 381
Графиката е с много висока Бт през цялото време.
Как мериш, кога?
Мера я анално около 7:00 сутринта. И миналия месец беше горе долу такава, ти я беше коментирала тогава, ако искаш погледни я. Незнам дали има значение , но имам три миомни възела малко под см и кисти в двете гърди. В понеделник имам записан час при моята гинеколожка. Последно бях при нея в края на април и каза, ме съм имала овулация и нямам проблем.

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 08:34 от mimmmozka

# 312
  • София
  • Мнения: 7 645
тази и миналата са ти такива, но преди това са били ок  newsm78

# 313
  • Мнения: 381
тази и миналата са ти такива, но преди това са били ок  newsm78
И аз се чудя какъв може да е проблема  newsm78. говорих с гинеколожката ми и в понеделник на прегледа ще видим каква може да е причината.

# 314
  • София
  • Мнения: 7 645
ти имала ли си преглед в началото на цикъла, за да се види за кисти?

Общи условия

Активация на акаунт