Домакини 59/ Да посрещнем успешна и прекрасна година

  • 65 836
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Добро утро!
Калинче, да илядиш! И само в здраве, радости и усмивки

Ред, да кажеш какво са ти казали
Смърфи, много е интересно при теб
Биляна, бързо да оздравявате
Писе, оставй ръката малко да почива

Шефа горе долу влез в час с лягането, ама аз не мога. Сега ставам  ooooh!
Мъжа ми е на контролен утре при невроложката, а аз трябва да ида до личната за направление за мамолог. Обаче им се разминават смените и изобщо не знам дали да ида в тази грипна епидемия или по-нататък. Обаче го отлагам от миналия месец,  та не знам.
Кутийките за картонената торта са готови, остана украсата и да ходя до Лидл за бонбони да я напълня.
Ставам да върша нещо, че много отпускарски съм го подкарала.
Хубав ден и гушки на всички  Hug

# 76
  • Мнения: 11 663
Благодаря момичета  Heart Eyes
Малкия е заведен на училище, аз ходих да ми вземат кръв, сега ще хуквам да пазарувам..., че довечера да ви черпя по питие  Joy
Иначе от мен едно да знаете - Да остарееш е задължително, но да порастнеш - не!!!

# 77
  • Мнения: 3 854
Калинка, и от мен Честит РД! От здраве да не се отървеш!  bouquet



После ще се наредя за едно питие.  Wink

# 78
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Честит рожден ден Калинче ,от здраве да не се отървеш , по много много ..и да те слушат домашните
другото са бели тревоги .. радвай се на деня си , и чакаме почерпката

у нас за половин час детето успя да разхвърля всичко , ама съвсем всичко по земята и сега е минно поле
много студено навън , пак само през прозорците ще зяпаме

# 79
  • На север
  • Мнения: 1 377
Честит рожден ден, Лейди! Бъди жива и здрава, много щастлива и все така луда и забавна.  bouquet



ПС: Имам час след 2 часа. Стискайте ми палци.  Praynig

# 80
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Red стискаме палчета
ще чакам да пишеш как си

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Лейди,честито ти пълнолетие! bouquet  Heart Eyes
Ти нямаш остаряване,лудетино сладка! Hug

Ред,дано всичко да е наред! Praynig

# 82
  • Мнения: 39 667
Лейди, вечер е, а питието ми се бави!  Laughing
Аз днес се прибрах по- рано. Ми, много е хубаво да си си у дома вечер с децата!

# 83
  • На север
  • Мнения: 1 377
Хей имам добри новини Simple Smile Лекарят каза, че всичко изглежда добре и видяхме как пулсира сърчицето  Heart Eyes Каза, че се случвало често да прокървиш и не значело, че е нещо лошо. Беше много любезен и мил. Отказа да ми иследва прогестерона, защото било рано и каза, че не би ми изписал да го пия защото било като бомба със закъснител. Странното е че в Бг при прокървяване ти изписват хормони, а той каза, че с тях е по-опасно едва ли не. И така вече съм по-спокойна. Макар, че аз съм си паника по принцип  Rolling Eyes
Лейдииии, пий едно и за мен!  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 11 663

Носи сеееееее! На кой какъвто му е кефа - тва да грабва  Heart Eyes
Ред - с теб сме на безалкохолно  Joy

Утре ми е последната химио - огън не остана  Joy

# 85
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Надуших почерпката и веднага пристигам.
Калинче, дано мине леко  Hug
Ред, браво за добрите новини. Почивай и гледай да си по-спокойна, макар, че всички знаем, че не е лесно

Готова съм с картонената торта. Свещичка остана да взема. Утре ще я покажа, че не знам какви снимки ще станат на светкавица. Остана ми време и реших за госпожата да направя една фунийка. Имам само шаблона, не съм я правила до сега, ще видя какво ще се получи. Утре ще се занимавам

# 86
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Ma ko бе , не се блъскай така на вратата де
по леко , ще ме събориш хаххах
и аз идвам за по чашка , две
и отивам да спя , че ми се яде сладко , 2 не виждам
ама кой ял ял, аз съм стриктна с режима
Лейди - стискам палци утре да мине леко , ще те чакаме и тебе после на отчет
Ред - браво , стига вече тревоги , стига притеснения
наслаждавай се докато можеш , че един път като родиш вече крайййй .. и спи , спи жена , колкото можеш ..тва като най доброжелатен съвет ххахха

# 87
  • Мнения: 39 667
ОООО, благодаря за питиетата. Който взима- да взима, че аз може всичко да изпия. Нали не се налудувах на Нова година...та поне сега да си наваксам.
Лейди, устиска, а? Айде да минава и утре, че този сух режим ще те повреди!
Ред, браво за добрите новини!
Ма ко, дай снимки и на апартамента. Какво стана с кухнята? Всичко ли се завърши?

# 88
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Ma ko бе , не се блъскай така на вратата де
по леко , ще ме събориш хаххах
Да бе, да, та да ми вземеш чашата, нали?  Laughing
Ма ко, дай снимки и на апартамента. Какво стана с кухнята? Всичко ли се завърши?
За сега другаде няма да правим ремонт. Не, че няма нужда, ама ние имаме от почивка, другото не е спешно.
В кухнята все още старите вратичките на стария шкаф чакат за боядисване. Както и една дъска, която е основа на едни лунички, осветлението на бившия балкон, над барплота. Макар, че имам и над печката от абсорбатора и над мивката, ще сложим и него.
Иначе мъжа ми е планирал да има лед лента на под горните шкафове, но и това натам ще се прави. Ако зависи от него, няма да изгасне у нас  hahaha.
Има акумулатор в нас, който ще се прави за аварийно осветление на целия апартамент. Някакви крушки от не знам какви фарове има и като я закачи на акумулатора свети не на голяма, а огромна площ. В стария апартамент от коридора осветяваше всичко, даже част от преходната стая, към която от коридора нямаше директна видимост, само с една крушка

# 89
  • Мнения: 11 663
Ma ko  спокойно - всичко ще се нареди! Дет се вика "бързата работа - срам за майстора" Naughty  Ти сега с таз фунийка някакви намеци ли ще правиш  newsm78 hahaha
Ред слушай си доктора  Peace И моето лечение се различава от това в Бг, но е важно да си вярваш на лекаря! Запомни - всеки човек е различен, всеки организъм е различен, както и всяка ситуация е различна - лекаря е този, който преценява цялата картина! Няма шаблон  Naughty Зацапването може да се дължи на хиляди неща и лекаря е този, който на база и други симптоми преценява има ли, няма ли опасност, или нужда от лечение. Лично за мен е меко казано глупаво, на база един симптом и без изследване да се назначава хормон.....
Не се блъскайте за питиетата - има ощееееееееее

Да завършим вечерта с Martell L'Or Super Premium  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт