Искам да кажа ... (102)

  • 52 718
  • 796
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Wink ще си правим среща там  Flutter.Лягай да спиш сега, сънят е най-добрият другар на красотата  Hug.
Коте, много ти е добро детето...моето,ако го накарам да изчисти,ще ме убеди,че няма никаква нужда  ooooh!

# 436
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Ми право е детето - ако не беше чистил, вазата щеше да е здрава. Joy Joy

# 437
  • Мнения: 22 036
Вчера гостувахме и на тръгване ни дадоха едно домашно пиле. Ама дали е пиле или кокошка не знам. Сложих го да се вари, дано се свари бързо, защото последните 2 домашни пилета, които ни подаряваха все ги хвърлях, недоварени. Жал ми стана да го изхвърля и да не опитам, та си отворих работа. Както си бях изчистила и си лежах под одеялото, така си омацах съдовете и си отворих работа, ама нали уж супа ще правя, та мързелуването остана мираж за мен.
Пия си кафенце и попълвам някакви формуляри, до утре трябва да са готови. Намерих и Ледена епоха 4 да изгледаме, но реших първо работата, после филма.

А да ви кажа за кристала. Синът ми го помолих да пусне бърза прахосмукачка. Странно, но се нави, без да се пазари и да се ослушва. Обаче... къщата щеше да порути това дете. Счупи една голяма кристална ваза имахме в коридора, как се завъртял, какво направил, бутнал я и на парчета. От там, решил да махне четката, за да дръпне стъкълцата с тръбата, направо разглоби прахосмукачката. То верно, че му е за пръв път, ама чак пък толкова. Легнал уморен и се жалва, колко е тежка домакинската дейност и колко много съжалява за вазата. Защо тази ваза е там? Не е трябвало да чисти, ако не бил се включил, вазата щяло да е здрава Mr. Green

Вари дълго, ако имаш тенджера под налягане поне час, час и половина и после докато спадне налягането. А гадните пубери така правят. Уж се съгласяват да свършат нещо, а после те е яд, че си ги помолил  ooooh!

# 438
  • Мнения: 14 403
Коте, мнооого варене. Аз последно 2 дни варих един петел, гладни останахме първата вечер. От тогава свекървата благосклонно ми вари и ми слага в буркани, да не мъча сина и с неумели кулинарни опити  Laughing

# 439
  • Мнения: 10 697
Гена, скатавка е по принцип, ама наистина е добро. Има чувство за справедливост в него. Вижда ни, че аз правя едно, баща му друго, и се захвана без да му досаждам. Аз не вярвах, че ще се навие и без да разчитам го питах дали би могъл да се включи. Той пък се въодушеви, реши че и той ще помогне. Обаче изглеждаше наистина безпомощно, беше ми много смешен. Прахосмукачката разглобена на части, върти се, всичко в стъкла. Абсолютно шокиран, върти тръбата уж да завърти маркуча, мислех, че ще счупи и огледалната врата на гардероба.
Даун, приличаше ми на слон в стъкларски магазин - върти се и руши Mr. Green Час и половина ще жертвам, да не са 3-4 часа, че няма да го преживея  Naughty
Светалчо, останахме си без кристална ваза ние, за едното чистене Crazy
Али, два дена ще се разминем с моето пиле/кокошка. Това е за пенсионери, дето не бързат за никъде, няма начин да варя 2 дена нещо си, та ако ще и динозавър да е.
И мама се научи, че не искаме и беше сварила и ни даде готово, сготвено и супа в 2 буркана. Обаче моя мъж да вземе да ги забрави в коридора на топло и на сутринта бяха кипнали. Много ме беше яд, поне да не им я бяхме вземали, да си я бяха изяли хората. Не обичам да хвърлям храна и предпочитам да не взема отколкото да го изхвърля след това.

# 440
  • Мнения: 1 207
Моят син една неделя реши, че ще върши цялата домакинска работа и ще ме пусне в почивка. Много бързо заключи, че тая работа не е за деца. На другия ден си поиска и 5 евро за услугата  Laughing

Аз съм на работа днес. Нищо не усетих от новата година, нормален уикенд. Счупих се от мързел, а имам нужда от още.

# 441
  • Мнения: 14 403
Коте, два дена щото първата вечер го варих къмто час и половина,  не стана, умряхме от глад и ядохме яйца. После го варих и на другия ден, докато стане приемлив  тоз петел...

# 442
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честита ви нова година. Спокойна и успешна да е.

Ние се завърнахме - доволни и с късмет. Изпреварихме снега на отиване, а на връщане даже печеше слънце. Към Панагюрище сняг нямаше, но и по-добре.
Някои от компанията успяха да изкарат грипа там, гаден е, но поне бързо минава. Сега свекърва ми е болна, мъжът и той нещо кашля. Надявам се да имаме грипна ваканция, че в това болно време е гадно да се работи.

# 443
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Коте, не тъгувай за вазата - мога да те възмездя с кристална купа. Joy Събират прах при мен в стенния гардероб в коридора. С удоволствие ще ти я дам, щом харесваш. Аз за детето си мисля - сега го яде чувство за вина сигурно, а това чувство е много вредно за човека, особено за децата. Още повече, че детето ти е добро и е искало да помогне. Господ отчита и добрите намерения, казват.

# 444
  • Мнения: 10 697
Мерси, Светалчо  Hug
Не тъжа особено много Laughing Аз му казах, че счупеното е на късмет. Даже си мислех, една прахосъбирачка по-малко, но той като се зарече, да ходели да ми купят друга, още по-голяма hahaha
Това животно, взе че се свари. То на лаф и работа, човек време не гледа и сега като видях, кога съм писала, че съм го сложила, доволно време си отнесе. Ще видя по-късно добре ли е и дали ще ме поФалят chef

Ох, хич не ми се почва утре... Да имаше още няколко дни. Така се чудех какво ще правя цяла седмица почивка, така мина като един ден. Обиколки тук, обиколки там, даже не се чувствам отпочинала. Сега ще ми трябва почивка от почивката Blush

# 445
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Коте, търпението ти се възнагради. Сега ще нахраниш домочадието с най-полезното според докторите месо - домашното пиле. И супичка, и манджица - ще стигне за всичко. Joy

# 446
  • Мнения: 9 578
Аз не почивах особено тези дни, та поне не успя да ме хване мързела. Laughing Днес бях на работа, но си тръгнах по-рано и се поразходих и накупих малко неща. Вчера също си направихме дълга разходка извън града и лебедите ходихме да видим и снимаме, традиция си ни е на всеки 1 януари. Кажете някаква рецепта с банани, че ми останаха доста от празниците. Хората ядат пържоли, не можах да ги прилъжа с плодове. Mr. Green

# 447
  • Мнения: 4 785
Честита нова година и от мен! Да сте много здрави и имайте хубава година!
Ние се прибрахме бързо, нямаше кой знае какъв трафик (поне не апокалипсисът, който предаваха по новините Astonished), изкарахме си много добре. Май на НГ прехвърлих малко с виното, защото имах махмурлук сутринта, беше ми малко зле, но се стегнах и ходихме на разходка няколко часа по чукарите, та ми мина.
Изобщо не ми се ходи на работа, имам една "драма" от преди празниците, много бях вкиснала по повода,  и се чудя какво да направя, но ще го мисля утре.

# 448
  • Мнения: 14 403
Осмичке, бутер банички с банан и шоколад, палачинки и гофрети с банани и шоколад, бананови палачинки... Да не си помислите, че ми се яде сладко... Добре, че магазинът до дома не работи, а мързелът ми е голям иначе...

И на мен не ми се работи, още мога да полежа. Лежането по Коледа не го броя, защото бях болна и страдах  Mr. Green Утре ще ходим по обяд, за да може малко да се затопли офиса, че тук е страшен цепак. Мисля сутринта да ида да си пусна профилактичните изследвания, че ЛЛ ми даде талон, а аз заради грипа не можах да ида.

# 449
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Осмичка, къде са тези лебеди? Ще ни ги покажеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт