Лидл 96 - Новогодишна

  • 78 188
  • 780
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 826
Аз харесах дънките следващата седмица и дано да са подходящи за сезона.

# 16
  • Мнения: 22 867
Дънките ще погледна на живо, но ме заинтригувахте с тая мини дъска за гладене. Пропуснала съм я някак, първо мислех, че е от тези съвсем мъничките за ръкави, рамене и подобни, но я видях в брошура и ми хареса.  Peace bouquet

# 17
  • Мнения: 19 722
Да не ви изтърва.
При нас другата седмица- много пижами. И шиацу яката, нея ли хвалехте?
Къде е при вас? Simple Smile Искам и аз яка!

# 18
  • Мнения: 12 687
За Коледа на най-малкия бяхме купили пиратския кораб. Големият му го сглоби и се оказа, че кормилото липсва. Беше разочарован ( най-големият, малкото не се впечатли особено ). Като се замисля, не ми се занимава за едната малка дървенийка да ходя да се разправям.

Кормилото беше вътре, случайно го забелязах. потърсете там.

# 19
  • Мнения: 69 235
В Испания....оле.

Нищо не харесах другата седмица. Дънки имам бол, ще се въздържа този път. То и пари нЕма да има другата седмица Rolling Eyes Mr. Green

# 20
  • Мнения: 19 722
То и пари нЕма да има другата седмица Rolling Eyes Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
Хахахаха, въпроса с парите е повсеместен hahaha

В Тракийския в Пловдив мернах от дървените кораби

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
То и пари нЕма да има другата седмица Rolling Eyes Mr. Green

Мхм, питаш ли ме! Че съм тръгнала фотоепилатора да купувам...

# 23
  • Мнения: 532
Май някаква кухненска хартия беше недолюбвана последно Rolling Eyes
За първи път взех по-рано днес, ужасна е наистина - рони се на фитилчета дори от съвсем малко влага ooooh!

Иначе си взех и сауната, глася се с голям кеф да я тествам довечера Crazy И спортен панталон прибрах непредвидено, нали ги похвалихте Blush

Каски XL имаше и в Пловдив/Източен Peace

# 24
  • Мнения: 1 780
Запис и въпрос - някой да е виждал скоро по стелажите парфюма Suddenly Woman I ?
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 1 336
То и пари нЕма да има другата седмица Rolling Eyes Mr. Green

Мхм, питаш ли ме! Че съм тръгнала фотоепилатора да купувам...
Фотоепилатор ли ще има?

# 26
  • Мнения: 48 103
В испанския

# 27
  • Мнения: 69 235
Запис и въпрос - някой да е виждал скоро по стелажите парфюма Suddenly Woman I ?
Скрит текст:

Скоро го имаше...да не се е изчерпал. Аз го подуших, но нещо не е моят мирис май. Беше до хладилните витрини, а не при другите парфюми откъм касите. Да не би затова да не го намираш?

# 28
  • София
  • Мнения: 218
Май някаква кухненска хартия беше недолюбвана последно Rolling Eyes
За първи път взех по-рано днес, ужасна е наистина - рони се на фитилчета дори от съвсем малко влага ooooh!

Иначе си взех и сауната, глася се с голям кеф да я тествам довечера Crazy И спортен панталон прибрах непредвидено, нали ги похвалихте Blush

Каски XL имаше и в Пловдив/Източен Peace

Полезно за хартията за печене. Аз си взех ретро маша, но не съм доволна от ефекта-много ми изгаря крайчетата и масурите не се задържат за дълго. Май ще я връщам.

# 29
  • Мнения: 3 156
Кухненска хартия и хартия за печене са различни артикули.
Не се харесва кухненската хартия.

Общи условия

Активация на акаунт