Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 479
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Скрит текст:
Момичета,да попитам....как мога да си поръчам  от  Парфен проби по 10 мл.,тъй като пише,че сайта им е в профилактика.....и другият ми въпрос е на каква цена са знаете ли?
Аз си поръчах в средата на февруари - и до ден днешен ни вест, ни кост! А доставката пишеше, че е 20 работни дни. Нито телефона си вдигат, нито ми отговарят на имейлите. Много се ядосвах в началото, понеже исках да разбера един аромат дали ще се хареса на много близък мой човек, на когото исках да поръчам за подарък да РД, който отдавна мина.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Звънях на телефоните и на мен не вдигат....но да попитам
на каква цена са знаете ли по 10 мл проби да си поръчам?

# 466
  • Мнения: 229
Най-малките им са по 30мл. Въртими се в главата, че преди много време имаха по 10мл. за нещо от сорта на 7лв., но не съм сигурна

# 467
  • София
  • Мнения: 4 490
mila_sesi, и телефона, който ти дадох ли не вдигат? Поне на този винаги, когато съм звъняла са ми отговаряли.  Thinking

# 468
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
да ...не него не ми вдигат...отказват ми обаждания

# 469
  • Мнения: 211
Сега прочетох, че всички наливни парфюми на Парфен ще бъдат на промоция във фирмените им магазини в София през целия месец април, но не пише точно какви ще са цените. В близките дни едва ли ще минавам покрай тях, но ако някой друг мине - нека сподели какви са намаленията. Simple Smile
Имайте предвид, че официалните фирмени магазини на Парфен в София към момента са само 3 - на Графа, в Сердика Център и в Парк Център. Останалите са на други търговци и вероятно там няма да важи промоцията.

# 470
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Какво ще кажете за Рефан...качеството как е сравнение с преди?

# 471
  • Мнения: 14
Какво ще кажете за Рефан...качеството как е сравнение с преди?
Супер са и цените са им народни, отговарящи на качеството!

# 472
  • София
  • Мнения: 1 983
Сега прочетох, че всички наливни парфюми на Парфен ще бъдат на промоция във фирмените им магазини в София през целия месец април, но не пише точно какви ще са цените. В близките дни едва ли ще минавам покрай тях, но ако някой друг мине - нека сподели какви са намаленията. Simple Smile
Имайте предвид, че официалните фирмени магазини на Парфен в София към момента са само 3 - на Графа, в Сердика Център и в Парк Център. Останалите са на други търговци и вероятно там няма да важи промоцията.

Ники, вчера бях в мол Сердика и се спрях на щанда на Парфен, цените на Великденската промоция по памет са: 30мл - 12лв, 50мл-15лв, 100мл-24лв

Душнах няколко неща и набързо мнението ми, с условието че не познавам изобщо оригиналите:

Intoxicated - By Kilian - хубаво гурме с чудесно вплетено кафе, но честно казано, така и не можах да се отърва от усещането че нося Мюглер А-мен. На моята кожа стои доста близко до него и това до известна степен намирам за минус, особено за хора като мен, свиканли с аромата на мъжките мюглери от безкрайната А-мен линия. Хубава трайност и шлейф.

Armani Prive Vetiver Babylone - този много ми допадна - класически мъжки елегантен, сериозен и бих казъл офис парфюм. Разбира се, дамите също може да го тестват, но поне аз го усетих повече мъжки. Започва с много бергамот и то сух, не свеж и игрив, което върху моята кожа съм забелязъл дава едно усещане за велур. После се включва и ветивер, и наистина парфюма става още по-улегнал. Асоциирам го с непреходния аромат на изискания мъж.

Silver mountain water  Creed - хубав и свеж цитрус, пракитчески идеален унисекс за всяко време на годината.

Oud Royal  Armani prive - много хубав и класен дървесен аромат, който не мисля че някой би различил от модерните и класни европейски стил ориенталски ууд композиции.

Oud Ispahan - Christian Dior - този нещо труден ми се стори, леко напрягащ. Ще трябва пак да го душна.

New York Patchouli - Bond No 9 - мисля че в този има много потенциал - стори ми се интересен и лесен за харесване, но ще имам нужда от още тестове.

Хубава вечер  Simple Smile

# 473
  • Мнения: 14
Моля за малко инфо  Praynig
Кои са новите парфюми в Рефан  Peace

# 474
  • София
  • Мнения: 4 490
За кои нови парфюми на Рефан питаш? Те нямат нови от почти една година. Ако става въпрос за последните, които пуснаха, това са:
421. Eau de Cedre Armani
422. Code Special Blend Armani
423. Equipage Geranium Hermes
Мисля, че през есента на 2015 г. излезнаха и:
416. ULTRA MALE- JPG
417. AQUA DI GIO PROFUMO- ARMANI
418. L'HOMME IDEAL COLOGNE- GUIERLAIN
419. EAU DE PARFUME AU THE BLUE- BVLGARI
420. SAUVAGE- CHRISTIAN DIOR

# 475
  • Мнения: 14
За кои нови парфюми на Рефан питаш? Те нямат нови от почти една година. Ако става въпрос за последните, които пуснаха, това са:
421. Eau de Cedre Armani
422. Code Special Blend Armani
423. Equipage Geranium Hermes
Мисля, че през есента на 2015 г. излезнаха и:
416. ULTRA MALE- JPG
417. AQUA DI GIO PROFUMO- ARMANI
418. L'HOMME IDEAL COLOGNE- GUIERLAIN
419. EAU DE PARFUME AU THE BLUE- BVLGARI
420. SAUVAGE- CHRISTIAN DIOR
Благодаря ти много, точно за последно излезлите питах интересуваше ме Special blend на ARMANI   Grinning

# 476
  • Мнения: 211
Deetron, благодаря за инфото! Simple Smile Както и за споделените впечатления. Трябва да им пробвам новите попълнения - мисля, че повечето ще ми допаднат.

# 477
  • Мнения: 1 339
Aз тествах тази седмица Парфенския Oud Ispahan...само веднъж съм тествала оригинала преди време и по спомени много прилича.

Парфюмът е изключително тежък и силен, въобще не е за всеки. На мен определено много ми допадна.
Това е парфюм за любителите на тежката артилерия. Simple Smile

Много плътен, наситен, многопластов...Има много развитие и накрая леко винтидж уклон...Трайността ми се строи отлична. При възможност ще го взема. Знам, че е супер скъп в оригинал.

Ето го истинският...

https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Oud-Ispahan-15231.html

# 478
  • Мнения: 2 643
Помагайте , търся имитация на този парфюм?

# 479
  • Мнения: 303
Jimmy  Choo на D&P,  знаете ли на коя версия е имитация на EDP или на EDT? Виждам на първа страница, че е посочена като добра версия, ама пак да попитам за мнение.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт