Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 234
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 451
Да, хубав е La nuit tresor на Рефан, както и този на Заг.  Peace

# 736
  • Мнения: 14 966
Да, хубав е La nuit tresor на Рефан, както и този на Заг.  Peace
Правих проба на Рефанския и много ми хареса. Но понеже накупих няколко капсули и трайността е малка , някак съм предубедена вече към техните. И повечето ги подарих LaughingТози на Заг по-траен ли е , много ми хареса ароматът на рефанския ?

# 737
  • София
  • Мнения: 4 451
Многократно сме коментирали, че трайността е различна при всички. При мен и двете имитации са много трайни. Ако имаш възможност пробвай го първо.  Peace

# 738
  • Мнения: 14 966
Многократно сме коментирали, че трайността е различна при всички. При мен и двете имитации са много трайни. Ако имаш възможност пробвай го първо.  Peace
Благодаря , ще направя проба и в Заг и после ще преценя  bouquet
Защото в Рефан си взех тестер , още мирише , и то на хубаво .

# 739
  • Мнения: 1 282
La nuit tresor го имам във версия на Рефан, на Заг не съм пробвала. Доста комплименти забърсах с него. Траен е при мен много, макар аз да не го усещам въобще, околните твърдят друго.Последната случка е със сервитьор в един ресторант, който докато ни сервираше го забелязах, че ме подушва. Накрая ме попита дали съм с La nuti tresor, защото преди години подарил такъв на приятелката му и веднага го познал. Значи се и доближава до оригинала освен, че е траен.  Mr. Green

Днес съм с Прада на Заг, но и него не го усещам.  Laughing

# 740
  • Габрово
  • Мнения: 1 017

http://lorisparfumbg.com/damski-parfyumi/146-k169-flower-bomb-.html

FLOWER BOMB   на Loris...добра имитация ли е...ползвали ли го е някой?

# 741
  • Мнения: 3 819
Отровното момиче на Заг ме уби с трайност.
Вчера се пръснах към 8 сутринта и се усещаше и вечерта след като изпекох пържоли и влязох в банята за душ  Shocked
Снощи показах обувката на моята приятелка и тя толкова много я хареса, че ѝ я подарих.
Сега ще си я поръчам отново, но този път ще пробвам рефанската версия и ще взема и трезора.
Кой номер е Good girl на Рефан?

# 742
  • София
  • Мнения: 4 451
350 Good Girl Refan.

# 743
# 744
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Заповядайте в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=977492;topicrefid=4

Последна редакция: сб, 13 май 2017, 12:18 от Nell999

Общи условия

Активация на акаунт