Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 322
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Незная,сладкишке и не съм го разпитвала подробно,пиша това,което ми каза той. Hug Ако толкова държите на тези два аромата аз ще ви ги изпратя,няма проблем. Blush Освен пак да отида и да го подложа на разпит. Mr. Green

# 691
  • в къщи
  • Мнения: 90
а някой да знае има ли магазин на Degaje в Стара Загора

# 692
  • София
  • Мнения: 38 704
А къде има магазини на Заг зодиак в София?

# 693
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Аз ходя там да си купувам парфюми ( в цеха им), но не живея вече в България и няма как да проверя. Лятото мога да ида. Имат страница във фб, може да питате там

# 694
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Незная,сладкишке и не съм го разпитвала подробно,пиша това,което ми каза той. Hug Ако толкова държите на тези два аромата аз ще ви ги изпратя,няма проблем. Blush Освен пак да отида и да го подложа на разпит. Mr. Green

А, не, че са ми важни  Simple Smile просто ми стана любопитно но можеш да подложиш младежа на кръстосан разпит  Hug Магазин на Заг има на ул. Цар Борис, близо до Съдебната палата  Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 4 468
Аз вече питах в Заг за въпросните два аромата.  Mr. Green Отговориха ми, че са остатъчни количества от износ за клиент в чужбина. Има вероятност и да ги произвеждат от следващия месец и за България и да бъдат заредени и в останалите им магазини, но не знам колко процента е тази вероятност и дали изобщо ще се случи.  Peace

# 696
  • Мнения: 2 622
Виктория,както вече писах двата аромата на Заг ги има и ще ги има само в магазина им в Бургас.Другаде никъде,защото само те/момчето,което заедно с баща си държат магазинчето тук/,това ми го сподели той и изрично каза,че те са решили да закупят тези два аромата.Затова това важи само за техния магазин тук,не ги търсете другаде няма да ги заредят.
Аа, сори,  Mr. Green някак съм пропуснала информацията, че този аромат ще бъде зареден само в Бургас. Не ми е безкрайно важен, беше ми любопитно да го тествам. По някаква причина винаги съм подминавала La Prairie в Дъглас. Наминавайки през Бургас, ще го тествам. При нас бяха заредили Мон Пари, но нещо не ме грабна. Напоследък нищо не ме грабва.

# 697
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Коя чужбина? Никъде не съм срещала български аромати, ако има ще съм много щастлива

# 698
  • София
  • Мнения: 4 468
Не знам, не ми казаха, dpv.

# 699
  • Мнения: 672
Момичета,здравейте отново, имам въпросче дали има сполучлива имитация на kenzo amour ама наистина сполучлива и наситена или да си купя по добре оригинал ?

# 700
  • Мнения: 247
Не знаех, че изнасят за чужбина newsm78  А защо им е да произвеждат различни аромати за чуждия пазар без да ги предлагат у нас? Сега ще се поразровя да видя дали имат чуждестранни сайтове.

# 701
  • София
  • Мнения: 4 468
Момичета, клиентът може да направи поръчка под собствена марка /private label/. Това, че никоя от нас не е виждала парфюм на Заг с тази му марка в чужбина, не означава, че фирмата не изнася продукция извън граница.  Peace

# 702
  • Мнения: 2 622
Момичета,здравейте отново, имам въпросче дали има сполучлива имитация на kenzo amour ама наистина сполучлива и наситена или да си купя по добре оригинал ?
Обожавам този парфюм, имах го в оригинал. Моето мнение е, че ДиП са го изимитирали много добре откъм близост, за трайност обаче нямам спомен. Тествай на място и прецени  Peace

# 703
  • Мнения: 1 282
Днес стигнах до магазина на Заг Зодиак, не съм запозната с нищо на тази фирма. Момчето е изключително любезно, показа ми какво ли не, беше ми трудно да избера накрая какво да си взема.

В крайна сметка се прибрах с 335 Chance Eau Tendre Chanel и  361 Goldea Bvlgari.  Двата са много различни, но много ми допаднаха. Не знам дали се доближават до оригиналите. Голдеата е уникален аромат, толкова уютен, топъл, мек. Такива асоциации ми носи.
Тъй като се обърках си взех листчетата с ароматите, които ми допаднаха и сега на свеж нос ми хареса и 345 Prada- Candy. Утре ще ида и за него. Друг, който ми направи страхотно впчатление е 362 Elixir des Merveilles Hermes.

# 704
  • Мнения: 914
Тези дни забелязах нов магазин на Заг Зодиак - в подлеза на НДК към изхода, който излиза точно в градинката на НДК

Общи условия

Активация на акаунт