Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 467
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Къде да го търся, защото явно имитация няма? Не е супер скъп, мога да го взема, стига да е с добра трайност и да ми хареса, де

# 676
  • в къщи
  • Мнения: 90
Къде да го търся, защото явно имитация няма? Не е супер скъп, мога да го взема, стига да е с добра трайност и да ми хареса, де
в България го има в някои аптеки,другаде не знам,но може да видишв интернет в чужбина от къде може да се вземе

# 677
  • София
  • Мнения: 4 488
Bright, а онези три аромата на Заг, които спомена, че ще се предлагат само в Бургас заредени ли са вече?

# 678
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
Днес пробвах 3 от новите рефански аромати 356 Черното Бърбъри - много ми хареса, макар че, според мен, има известно разминаване с оригинала, този някак по-плодово сладък ми идва  Simple Smile даже си помислих, че жената може би се е объркала и ми е пръснала нещо друго но след известно време позната нотка на Му Burberry леко изплува та явно грешка няма  Grinning 328 Ермесовската момина сълза не ме вдъхнови, оригинала не познавам но по описанията във Фрагрантика вероятно версията на Рефан е близка  Grinning почти моноаромат на момина сълза, харесвам това цвете много но ако искам да мириша така определено бих предпочела Диорисимото  Grinning и последно тествах Прадата, на която възлагах най-големи надежди и затова, може би, разочарованието ми е най-голямо  Confused бих я описала с две думи - разводнена Ланкомска Поема  Mr. Green вероятно и тя е близка до първообраза, защото и нея така я описват  Laughing

# 679
  • София
  • Мнения: 4 488
Ето номерата на двата нови аромата на Заг Зодиак.

372 MO Yves Saint Laurent - MON PARIS - дамски
248 TS  Hugo Boss - THE SCENT - мъжки

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Да,Меджик имаше ги още предния път като ходих.Между другото да допълня за MON PARIS на Заг.Писах,че ми харесва повече от оригинала/защото аз не го харесвам/,но за мен е адски далеч от него.Сам по себе си е хубав аромат,всъщност според мен това е съвсем различен парфюм.Та исках да кажа с толкова много обяснения,че няма нищо общо с оригинала. Mr. Green

# 681
  • Мнения: 1 759
Пробвах рефанска версия на Ла ви е бел на едната китка и оригинал на другата.Ами много бегла прилика, да не кажа почти никаква.Като трайност оригиналът издържа 8 часа, а Рефан около половин.
 Wink

# 682
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
За моя нос също рефанския Ла Ви е Бел няма нищо общо с оригинала  Grinning и много съм се чудила как толкова много хора го намират почти идентичен, явно е до възприятия  newsm78

# 683
  • София
  • Мнения: 4 488
Bright, благодаря!  bouquet Аз се надявам да ги заредят и тук. Няма да е честно да ги има само при вас.  Crossing Arms

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 1 447
Здравейте.Интересувам се има ли в Пловдив магазин на Заг зодиак и къде ?

# 685
  • Мнения: 247
На улицата. Иван Вазов, малко след болницата.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 1 447
Благодаря.Там не бяха ли DP ?

# 687
  • Мнения: 2 622
Не, там бяха Degaje  Peace сега Degaje са или съседното магазинче, или през едно-две магазинчета.
Дами, миналата седмица отидох до Заг и попитах за La Prairie Silver Rain, но продавачката ме погледна странно. Да не би да са решили да не пускат такъв?

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Виктория,както вече писах двата аромата на Заг ги има и ще ги има само в магазина им в Бургас.Другаде никъде,защото само те/момчето,което заедно с баща си държат магазинчето тук/,това ми го сподели той и изрично каза,че те са решили да закупят тези два аромата.Затова това важи само за техния магазин тук,не ги търсете другаде няма да ги заредят.

# 689
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
Ей, късметлии  Hug ама сигурно ли е, че са аромати на Заг, а не просто да се продават в техния магазин, защото Заг едва ли са ги произвели само за един магазин Thinking Нали някой имаше контакти в цеха им, не помня в кое село беше Embarassed, може да се види дали изобщо ги има в номенклатурата им  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт