Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 325
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 819
Получих Good girl  и Poison girl на Заг.
И двата ми харесват /Отровното повече/ , но определено имат разлики с оригиналите.
Ще си ги нося.
Ходих до магазина, след като се бях наръсила и с двата на китките, и едно момиче ме попита с какъв парфюм съм.  Laughing

# 721
  • Габрово
  • Мнения: 1 022
А сега да се оплача...взех на Рефан наливен Good girl...много ми хареса...и днес ходих да ми налеят пак,от съшия магазин ,но този път имаше разлика с предишния...имам съмнения ,че  този път беше  разреден...на вас случвало ли  ви се е...и дали има капсулован на Рефан  Good girl.?

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 18:24 от mila_sesi

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Аз съм взимала AVENTUS CREED,за сина ми.Той казваше също ,че е много траен.Значи смело мога да взема дамския за мен.За кой град става дума,че вече го има,незнам дали в моя е зареден вече? bouquet

 За Варна иде реч. За мен Алиен е критерий за трайност и оригинала и рефанската имитация/нищо,че не е най-добрата аз си я харесвам/. Другият ми фаворит е Бляк орхид на Баргело,но вече го няма за съжаление,а на Рафаела е въздух под налягане.
 Днес съм с Прадата...също добра трайност докарва,но нещо ме дразни. Ще и дам шанс още веднъж все пак в магазина и на блотер много ми хареса.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Анч би ли споделила колко трае при теб 361 - bulgari goldea Praynig (след като го изпробваш)?
Имам оригинала, днес отидох да пробвам имитацията на Заг и останах впечатлена. Аромата е изкопиран доста добре,само дето на листчето се измириса  бързо Confused

# 724
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Пробвах днес Доброто момиче на Рефан, определено е по-добър от този на Заг, и Creed Aventus for her, който като аромат страшно ми хареса но, за съжаление, при мен трайността му е никаква, взех 20мл с капки 1:1 и се усеща около 1-2 часа като здраво пръскам  Sad Не знам защо но този Крийд много ми напомня нещо друго, което съм ползвала преди години но не мога да се сетя какво  Thinking  tedi133, не съм Анч  Simple Smile но и аз имам Голдеа на Заг и определено е с прилична трайност, едно 4-5 часа го усещам интензивно, а имай предвид, че моята кожа не задържа аромати  Confused А, някой може ли да сподели каква е трайността (ориентировъчно) на Good girl , за да знам дали пак да ходя, че днес не си взех от него  Laughing

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Menerva благодаря за включването Hug
Мисля да си взема едни 30мл да го изпробвам и аз. Flutter

# 726
  • Габрово
  • Мнения: 1 022
Пробвах днес Доброто момиче на Рефан, определено е по-добър от този на Заг, ? А, някой може ли да сподели каква е трайността (ориентировъчно) на Good girl , за да знам дали пак да ходя, че днес не си взех от него  Laughing


Menerva,точно за  Рефанската версия написах по-горе...Взех за проба 10 мл без капки ..много силен,много траен и даже мислех да си оставя по-нататък за зимата...обаче сега втория път като ми наляха....нещо...вече се чудя май само капсуловани ще закупувам..

# 727
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
А-а, извинявам се, нещо не съм догледала  Embarassed И аз мислех да мина на капсуловани и днес, след като установих, че наливния Крийд не ме устройва като трайност минах и през Рефана в мола на Стамболийски да го пробвам в този вариант, ами разлика нямаше (както се установи по-късно Mr. Green) но това, което ми направи впечатление беше рецитацията на девойката като обясняваше за разфасовките и концентрациите каза, 55 мл с 55 капки и трайност 2-3 часа, а 100-цата 5-6  Shocked Все си мисля, че преди поне официално обявяваха по-голяма трайност  Grinning

# 728
  • Габрово
  • Мнения: 1 022
a това,което искам да знам е ,дали има капсулован Good girl на РЕФАН?

# 729
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Да, има  Peace

# 730
  • Мнения: 1 282
За Голдеа не мога да кажа дали е трайна имитацията на Заг, имам чувството, че бързо изветрява,а пък на моменти го усещам отчетливо. На листчето при мен мирише трети ден.
Не познавам оригинала,но мнението,че е близък до него ме зарадва,много ми харесва.
Днес си взех и Прада Кенди на Заг,ами на китиката съм го пръснала и го усещам. Не знам доближава ли се до оригинала.
Имам чувството, че Рефан La nuit tresor тотално ми обърка обонянието и всичко ми е слабо след него.😯

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 23:45 от Анч

# 731
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
100тицата без капки ли е принципно?

# 732
  • Мнения: 3 819
А може ли да се купи Рефан онлайн, защото страницата на интернет магазина, която излиза в Гугъл, не се отваря при мен?

# 733
  • София
  • Мнения: 4 468
Има някакъв проблем с онлайн магазина им днес. И при мен не се зарежда.  Peace

# 734
  • Мнения: 3 819
Мерси magicjo , ще пробвам по-късно отново  Peace
А La nuit tresor  на Рефан е хубав също, нали така?
И да ви кажа, че Лорис имат намаление - 50мл. са 7лв.
http://lorisparfumbg.com/
Кажете кое тяхно си заслужава да се вземе  newsm78 Може и нещо мъжко от техните да взема.

Общи условия

Активация на акаунт