Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 520
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Коя чужбина? Никъде не съм срещала български аромати, ако има ще съм много щастлива
В Испания има он лайн и физически магазини ма Рефан

# 706
  • Мнения: 14
Привет фенове на парфюмите Simple Smile попаднаха ми два сайта и реклами във Фейсбук на някакви парфюми... едините са PR'F, а другите съответно парфюми мартинез  Thinking та някой ползвал/поръчвал ли е да изкаже мнение.

# 707
  • Мнения: 1 339
Момичета,здравейте отново, имам въпросче дали има сполучлива имитация на kenzo amour ама наистина сполучлива и наситена или да си купя по добре оригинал ?

Taзи на Ди енд Пи е добра като близост и трайност.

# 708
  • Мнения: 685
Момичета,здравейте отново, имам въпросче дали има сполучлива имитация на kenzo amour ама наистина сполучлива и наситена или да си купя по добре оригинал ?
Обожавам този парфюм, имах го в оригинал. Моето мнение е, че ДиП са го изимитирали много добре откъм близост, за трайност обаче нямам спомен. Тествай на място и прецени  Peace
Благодаря много  bouquet

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Незная,сладкишке и не съм го разпитвала подробно,пиша това,което ми каза той. Hug Ако толкова държите на тези два аромата аз ще ви ги изпратя,няма проблем. Blush Освен пак да отида и да го подложа на разпит. Mr. Green
Аз отдавна съм фен на La Prairie Silver Rain тъй че пиши като ги пробваш дали са ги направили добре. bouquet

# 710
  • Мнения: 3 819
В момента Заг имат 10% намаление в сайта си.
Вероятно сте обсъдили Good girl, но нещо не намирам отзивите за него.
Наскоро помирисах версията на Баргело, но не ми допадна.
Как е във версията на Заг?

# 711
  • Варна
  • Мнения: 7 734
352. CREED Aventus For Her на Рефан е те това ме уби от трайност  newsm78. Снощи взех него и 355 Прадата.
 с CREED  се напръсках сутринта без да се оливам,цял ден на работа и душ преди малко ...и още го усещам. Това без капки без нищо. Даже Алиен не ми е толкова траен.

# 712
  • Мнения: 2 846
Аз съм взимала AVENTUS CREED,за сина ми.Той казваше също ,че е много траен.Значи смело мога да взема дамския за мен.За кой град става дума,че вече го има,незнам дали в моя е зареден вече? bouquet

# 713
  • BG-DE
  • Мнения: 5 129
352. CREED Aventus For Her на Рефан е те това ме уби от трайност  newsm78. Снощи взех него и 355 Прадата.
 с CREED  се напръсках сутринта без да се оливам,цял ден на работа и душ преди малко ...и още го усещам. Това без капки без нищо. Даже Алиен не ми е толкова траен.

Брей развълнува ме не на шега  Shocked ще потърся днес да го пробвам, че нали съм във вечното търсене на траен парфюм  Mr. Green Не знам дали е споменавано но Red Vanilla на Зара е много добро копие на Ла ви е Бел но трайността му е слаба, обаче пък при 26 лв за 200 мл, мисля, че си е ОК  Laughing

# 714
  • София
  • Мнения: 4 494
Ама има ли парфюми на Зара в 200 мл. бутилки?  Crazy Нямам спомен да съм виждала.
Алиска, Good girl на Заг има разлики с оригинала, но не е лоша имитация.  Peace

# 715
  • BG-DE
  • Мнения: 5 129
Ами и аз не бях виждала но този сигурно, защото е доста нетраен са го пуснали и в такова количество  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 3 819

Алиска, Good girl на Заг има разлики с оригинала, но не е лоша имитация.  Peace
Благодаря ти magicjo  Hug
Още вчера го поръчах и днес ще си го взема.
Много го харесвам, но оригинала ми е скъп.
Изпръсках една 50-ка  заради шишенцето и сега минавам на по-бюджетен вариант.
Вероятно ще се разочаровам щом има разлика с оригинала, но все ще го изпръскам и него.

# 717
  • Мнения: 1 282

Алиска, Good girl на Заг има разлики с оригинала, но не е лоша имитация.  Peace
Благодаря ти magicjo  Hug
Още вчера го поръчах и днес ще си го взема.
Много го харесвам, но оригинала ми е скъп.
Изпръсках една 50-ка  заради шишенцето и сега минавам на по-бюджетен вариант.
Вероятно ще се разочаровам щом има разлика с оригинала, но все ще го изпръскам и него.
Сподели все пак как е имитацията, момчето в Заг много ми го буташе да го купя.

# 718
  • Deutschland
  • Мнения: 5 559
Менерва и аз като теб съм във вечно търсене на трайност. Засега само с Магнетизъм ( Заг и Роксан) и Малка черна рокля ( Рефан) имам успех.

# 719
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Да разкажа за новите попълнения от Рефан...за своите   впечатления...
От всичките най-ми допада Good girl...
Oт Hermes Galop  съм леко втрещена Shocked ..определено  аромат от истински галоп..
Valentina Myrph Assluto  много хубав парфюм..но ми се струва,че е за студените месеци...
CREED Rose   -интересен.,за по- улегнала жена според мен..

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 17:02 от mila_sesi

Общи условия

Активация на акаунт