Магията връща ли се на този, който я е поръчал ?

  • 30 373
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Надявам се в тази тема да разкажете случки, които потвърждават или оборват това твърдение  Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
За магия не знам, защото не съм се сблъсквала и дано не се сблъскам никога.
Била съм многократно свидетел на случаи, в които направилият зло си го получава двойно и тройно.
Всичко-и добро и лошо се връща. Така че, правете добро! Peace

# 2
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Да, връща се. Вие не знаете ли?!?!

# 3
  • Мнения: 2 746
За магия не знам, защото не съм се сблъсквала и дано не се сблъскам никога.
Била съм многократно свидетел на случаи, в които направилият зло си го получава двойно и тройно.
Всичко-и добро и лошо се връща. Така че, правете добро! Peace


Аз съм свидетел как се връща поръчана магия. На наши близки беше направена магия синът им да остане сам, без жена и деца.  В последствие и двете деца на жената, която поръчала магията,се разведоха.По много грозен и драматичен начин.

Вярно е, и добро и зло се връщат.  Народът е казал : направи добро и го хвърли в реката - то ще излезе. Направи зло - чакай го!

# 4
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
А ако поръчалият магия е починал?

# 5
  • София
  • Мнения: 38 419
Магията е опит да се повлияе общия поток на енергията. Абсолютна глупост е да се смята, че може да се "поръча", като по този начин ще отпадне отговорността от поръчителя. В момента в който си е помислил да промени нещо, той вече е започнал да го променя. Щом е лошо в едната посока, то ще е лошо и в другата. Ние сме като тръба, проводник.

# 6
  • Мнения: 1 318
На кого се поръчват магиите? Какво се случва с него, когато магията тръгне да се връща?

# 7
  • Мнения: 10 993
И аз се чудя какви хора поръчват магиите. На кой толкова му пука как живеят другите та чак да иска да навреди. За мен това са хора без проблеми и работа.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 305
В повечето случаи поръчителите на магии го правят защото:
 - завиждат за нещо
 -  искат да му "отмъстят" заради предишни случки
 - чрез смъртта (или примерно тежко болестно състояние) могат да придобият някакво наследство или друго материално нещо
 Последното като че ли е най-честия случай. Просто съм чувала как някой иска да вземе апартамента или къщата и отива, поръчва смъртта на ближния си и  Shocked
 Не знам какво се е случило с поръчителите по-нататък. Със сигурност това не е останало безнаказано - то като човек направи лошо или просто говори лошо за някого, пак се връща. Peace А какво остава за магия...

# 9
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Стига бе! Сериозно ли вярвате в тия простотии?!?! Joy

# 10
  • Мнения: 1 318
Аз се интересувам какво се случва с извършителя, не с поръчителя? Как магията се ориентира при кого да се върне?

# 11
  • Мнения: 5
Определено човек докато не си изпати не вярва, но и аз съм била свидетел как се връща, магът който я беше правил го блъсна кола и почина, а на  поръчителя се върна на децата му след като моя приятелка я развали. Само едно ми е интересно хора, които не вярват защо са членове на група  Предсказания и паранормално  Thinking или следят темите

# 12
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
А как разбирате кой е поръчителят/извършителят, за да стане ясно, че му се е "върнало"? Все пак никой не афишира подобни деяния.

# 13
  • Мнения: 2 746
А как разбирате кой е поръчителят/извършителят, за да стане ясно, че му се е "върнало"? Все пак никой не афишира подобни деяния.


Жената, която развали магията на сина на моите близки, когато я попитаха може ли да каже кой е поръчителя, каза така "наблюдавайте събитията и сами ще разберете". Така и стана. Отделно майката на момчето беше почти напълно сигурна кой може да е, предвид някои отношения в семейството.

# 14
  • Мнения: 10 201
... Само едно ми е интересно хора, които не вярват защо са членове на група  Предсказания и паранормално  Thinking или следят темите

Членове са на групата, защото вярват в предопределеността по основните събития в живота. А не вярват в магиите, защото смятат, че Господ е по-силен от дребните завистливи душици, които ги поръчват. Чувала съм, че това е най-добрият начин човек да се защити. Също така, ако на човек му е предопределено да пострада (от магия или не), това трябва да му е отразено в наталната карта.

Общи условия

Активация на акаунт