тест за бременност - кога?

  • 1 018
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 87
При мен положителния резултат дойде 10 дни след закъснението,така че при всеки е различно.Стискам ти палци Praynig

# 16
  • Мнения: 5 317
Отчита на 7-ия ден след половия акт  Simple Smile
Да,така пише на Clear Test.Направи си теста в деня в който трябва да ти дойде.

# 17
  • Мнения: 73
хм...значи така или иначе трябва да си изчакам датата, на която се очаква цикълът. Ок, благодаря ви. Чудех се преди това дали е възможно, ама ще си чакам още малко.

# 18
  • Мнения: 110
Въпреки ,че на теста пишеше ,че е раннен и отчита едвали не на следващия ден,аз 3 теста отчетох отрицателни  .Бях сигурна ,че съм бременна.Полжителен беше чак около датата на очаквания следващ мензис.

# 19
  • Мнения: 45
Зависи от нивото на хормона. На мен ми отчете няколко дни по-рано, но и аз си усещах промените. Странното беше, че ми изчезна резултата, все едно се изпари и си направих нов тест на самата дата. Успех   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-добре изчакай,за да не се разочароваш.Почти 20 дена след закъснението още ми показваше отрицателен.Отидох на гинеколог,а той ми каза киста Shocked

# 21
  • Мнения: 201
Просто влез в произволнан аптека, поискай един тест (Sure Check например) и прочети на опаковката колко време му е необходимо, за да отчете верен резултат. Успех!

# 22
  • Мнения: 522
При мен положителния резултат дойде 10 дни след закъснението,така че при всеки е различно.Стискам ти палци Praynig
Peaceи при мен беше така

# 23
  • Мнения: 517
на мен ми отчете 2 дни след закъснението. Псъзмних се, че съм бременна защото цикъла ми беше като по часовник.

# 24
  • Мнения: 745
С първата си бременност си направих тест два дни преди евентуалната дата и теста беше положителен. Сега с втората на първия ден след закъснението беше положителен.

# 25
  • Мнения: X
На мен и двата пъти теста отчете бременност доста рано. Пъвия път 2 дена прeди закъснение, втория път 5 дена преди закъснение. Използвам качествени касетъчни тестове.
Това обаче е изключително рано. При повечето случаи тестовете проработват не по-рано от 1-2 дена закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт