Многодетни мами - тема 67

  • 106 637
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 108
Mислиш ли Mr. Green Mr. Green

# 661
  • София
  • Мнения: 3 124
olive87, добре дошла! Желая ти безпроблемна бременност и щастлива тройна радост! Hug

Първият ми ученик в семейството - синът ми, завърши училище. Странно ми е малко. Simple Smile Още не е решил какво да прави оттук-нататък. Единият вариант е да кандидатства английска филология, другият - да отложи кандидатстването за догодина, понеже иска да се пробва междувременно да развие собствен видео гейминг канал. Говорили сме, казала съм му какви са ми притесненията....сега вече съм го оставила сам да решава, за да постигна обратен ефект с много дуднене на главата.

# 662
  • София
  • Мнения: 6 306
Честит ви абитюрент! bouquet

# 663
  • Мнения: 1 274
Здравейте прекрасни майчета ,моите уважения за това ,че сте избрали да имате повече дечица.
Не съм чела темата преди ,но искам да ви попитам ,дали тук има мама с четвърто секцио и как е минало?На мен ми предстои другия месец.Ще се радвам ако някой се включи.

# 664
  • Мнения: 9 920
Здравейте! Приемате ли ново попълнение? Аз все още съвсем не съм многодетна, имам си един първолак - Виктор. Но живот и здраве, ако всичко е наред (а силно вярвам, че ще бъде) горе-долу ноември месец семейството ни ще нарасне с още 3 екземпляра Heart Eyes ..Определно имам нужда да черпя от вашия опит, стига само успешно да стигнем до частта, в която ще сме всички вкъщи живи и здрави!
Браво - прекрасна новина! Тройна радост!

# 665
  • Мнения: 5 254
sweetkids_mama, честит ви абитуриент!
mari:), за 4-то не мога да помогна, аз съм с три, беше ме страх да няма проблем, но когато те следи добър лекар и той не вижда проблеми, няма и да има. Бъди спокойна само, всичко ще е наред.

# 666
  • Мнения: 9 920
В ст.загора в ниамед д-рът ми каза за негова пациентка с 7 секцио,на която религията забранява предпазни мерки, и щом тя можело, аз можела и трето секцио, да не съм се притеснявала.

# 667
  • София
  • Мнения: 16 213
По този повод ще цитирам доктора на Мама Нинджа  при поредното, трето, секцио:"Дали да не й сложим цип?"

# 668
  • Мнения: 9 920
и аз не съм фен на секциото, опитах се да споделя моя опит за ситуацията.
 Hug

# 669
  • Мнения: 1 274
Благодаря ви мили момичета!
И аз не аъм фем на секциото,дори съм крайна за секцио без причина или разни измукани от пръстите причини.Първите две седалищни бебета,трета бременност с починал близнак,сега е нормално прилежание но не можах да намеря доктор,който да се ангажира да пробваме след 3секциота.

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте прекрасни майчета ,моите уважения за това ,че сте избрали да имате повече дечица.
Не съм чела темата преди ,но искам да ви попитам ,дали тук има мама с четвърто секцио и как е минало?На мен ми предстои другия месец.Ще се радвам ако някой се включи.
Др Киров и др Жекова подкрепят нормално раждане. Преди дни приятелка роди при Киров нормално след 2 операции. А аз съм раждала при Жекова два пъти нормално след една операция. Редно е всяка бременност да се разглежда отделно..ако е с добро предлежание и тръгне спонтанно раждане - поне да се изчака  Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 1 274
Да,така е ,но след 3всеки се плаши,не искали да рискуват.

# 672
  • София
  • Мнения: 16 213
И са прави. Рискът от руптура на матката е 3 пъти по-висок.

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Да,така е ,но след 3всеки се плаши,не искали да рискуват.

Значи се доверяваш и си чакаш бебчето спокойно Simple Smile

# 674
  • Мнения: 9 920
колко време е минало от последното секцио?
Аз бих отишла при д-р Жекова на консултация. Или в Токуда при д-р Димитров. В Токуда при д-р Маркова в нокой случай. В Надежда при Ослов мисля че се казваше, той е много ЗА нормално след секцио.

Общи условия

Активация на акаунт