На тъмно или светло

  • 3 317
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Никога не сме слагали лампа. Докато имаше хранене през нощта, леко открехвах вратата и така светеше от коридора. Сега ми прави впечатление, че съня на София е много по-спокоен и дълбок, ако е тъмно!
А за страха  четох, че може да се прояви чак след 6 месец!

# 16
  • Мнения: 114
на тъмно - още от първата седмица сме така.

# 17
  • Мнения: 1 263
Цитат на: nikol78
Никога не сме слагали лампа. Докато имаше хранене през нощта, леко открехвах вратата и така светеше от коридора. Сега ми прави впечатление, че съня на София е много по-спокоен и дълбок, ако е тъмно!
А за страха  четох, че може да се прояви чак след 6 месец!

И аз правех така. Сега ако лампата свети,
а дъщеря ми иска да спи - сама си дърпа завивката над очите Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 006
Алекс спи на тъмно,щом се загаси осветлението зана4и е време за спане  Grinning

# 19
  • Мнения: 6 155
Цитат на: boo
Pela, няма отговор "на нощна лампа" - като визирам моята, която е съвсем бледа, включва се направо в контакта, и се виждат само очертанията на нещата - купих си я, да не се пребивам в началото, когато вдигах-слагах Мая в леглото нощем. Сега стои постоянно включена, съвсем слабо свети, да се доберем до леглото с тати без жертви:)


Абсолютно същото Wink

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Абсолютно тъмно Sign Exclamation
Никаква светлина при нас никога не е имало при заспиване.

# 21
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Roshalche
Сега когато се стъмнява още в 17.30 забелязвам, че ако се събуди от следобедния сън по тъмно и плаче  Cry

При нас е абсолютно по същия начин

# 22
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: ina
Цитат на: Radina
Йоан спи на тъмно  Sign Exclamation
Като е светната лампата прави всичко друго, но не и да спи  Wink

i Eric taka


i nie sme taka na tamno nikakvi lampi  Wink

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На тъмно Sign Exclamation  Wink

# 24
  • Мнения: 1 464
А НИЕ НЕ СМЕ СЕДЯЛИ ПОВЕЧЕ ОТ 30 МИН НА ТЪМНО!СТРАХ Е МОЯТА БЕБОНКА И ТВА СИ Е Sign Exclamation

# 25
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На нощна лампа, от тези които се вкл. в контакта. Пове4е от удобство през нощта да не се спъвам. На дъщеря ми си спомням, 4е престанах да я вклю4вам след 3 месец. Бях 4ела някъде, 4е на бебетата и ем безразли4но на тъмно или светло спят. Можеби е добре да свикват на тъмно от малки.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ади заспива на светната лампа, но после му я загасвам и става тъмно. Забелязах, че го е страх от тъмнината

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На нощна лампа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Първите два месеца спяхме на приглушена светлинка от няколко луни. Когато правихме бебешката стая се замислих за нощно осветление и сложихме потенциометър, с който съм много улеснена. Регулира светлопотока по желание.
Иначе бебе свикна да спи на тъмно. Правили сме нощни разходки, които приема добре и й е интересно да се разхожда нощем, особено ако има улични ламБи за оглеждане. Възнамерявам да я възпитавам без страх от тъмното. Дано успея.

# 29
  • Мнения: 1 072
Сега спи на тьмно, а като малко бебе като кьрмех само  вклЮ4вах ноЩната лампа. Не го е страх, ако е на светло ве4ер не заспива.

Общи условия

Активация на акаунт