Време вече не остана, Януарче гушка мама - Тема 7

  • 43 190
  • 575
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 681
Womanitka, чакаме хубави новини  Hug.
С всеки изминал ден мен ме е страх все повече и повече от това раждане  ooooh!. Уж на моменти се успокоявам, но като ме стегне корема и се паникьосвам като ученичка.

# 16
  • Мнения: 198
Womanitka, чакаме хубави новини  Hug.
С всеки изминал ден мен ме е страх все повече и повече от това раждане  ooooh!. Уж на моменти се успокоявам, но като ме стегне корема и се паникьосвам като ученичка.

Нормално е да се чувстваме така. Мен на моменти ме обхваща паника.. Съмнявам се в способноста си да успея да се справя с болката при контракциите. После пък се чудя как ще се справя с това малко човече,дали ще успея да се грижа добре за него.  newsm78
Мисля,че е нормално да се притесняваме,но дано с появата им всичко да се изпари и да се радваме на здрави и щастливи рожби!

# 17
  • Мнения: 254
Май всички ни е страх... а мен доста даже вечер почти немога да спя от мисли за тези контракции , имам чувството че ще полудея и постоянно се питам дали ще успея да издържа , добре че поне през деня си намирам работа за да не мисля ... щях да ви питам някой поръчвал ли е от next и отговарят ли номерата на нашите или са по-уголемени , че доста неща съм харесала  newsm78

# 18
  • NE
  • Мнения: 10 999
Момичета, нормално е да се страхувате. Мога да ви успокоя с това, че в мига в който бебето се роди и всичката болка от контракциите изчезва.
Има лекари и акушерки, които ще ви помагат и всичко ще бъде наред.

# 19
  • Мнения: X
Steli, next си отговарят на размерите и качеството на дрешките е супер.
WomanitKa, аз нямам тапа от няколко дни и още нищо... Дано при теб си е нещо-чакаме да се похвалиш още утре!

# 20
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз обожавам на next гащеризончетата им. Имам 4 нови в размер от 1 месец (56 см) и са много малко по-дълги от дрешките в същия размер. Но бебетата толкова бързо растат първите месеци,че няма смисъл от малки дрешки.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 72
Ето нещо, което ще ви е много полезно - https://www.google.bg/url?sa=t&source=web&rct=j&url= … EdggEFQfHIPLx_oeg
При първото секцио ползвах Арника и мн бързо се възстанових, този пътще добавя иСтафисагрия, а може и Гилзениума,че ММ нещо взе да ме напряга...

# 22
  • Мнения: 1 343
Щастлива,  Hug как сте? Прибрах те ли се у дома?
Да ви кажа разбих митовете около мен, че момичетата се раждат преди термин. Снощи пак не се спеше, ама поне свикнах. Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте ,честито на всички мами,а на бъдещите мноого успех.Аз също ще раждам в Добрич при д-р Петев.

# 24
  • Мнения: 958
Мерси за темата, страхотна е  bouquet
Честито на родилите Heart Eyes

# 25
  • NE
  • Мнения: 10 999
iveto85 За кога ти е термина? Можр да се засечем в отделението. : Имам приятни впечатления от д-р Петев и от д-р Михайлова.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Честита ни нова тема, много е хубава! И да я напълним с пухкави бебоци!

Щастлива,  Hug как сте? Прибрах те ли се у дома?
Да ви кажа разбих митовете около мен, че момичетата се раждат преди термин. Снощи пак не се спеше, ама поне свикнах. Joy Joy Joy
Подкрепям и аз, моята кака също е преносена Simple Smile Снощи е можело да се съберем на една плетка, аз се кокорих от 2 до към 4.30. Заспала съм накрая, че и някакви глупости сънувах, но нямам спомен какви точно. Сега съм като пребита. За контракции имам спомен, обаче като нищо да съм ги сънувала и тях hahaha
Иначе от прегледа резултата е 3см разкритие. След него леко ми зацапа. Womanitka, я кажи повече за тапата, колко беше като количество. Аз имам съмнения, че моята пада по малко от няколко дни, но не съм съвсем сигурна.
Нормално е да има страх и притеснения от болката при контракциите, но също и аз да кажа, че всичко минава и се забравя. В момента изобщо нямам притеснения по отношение на раждането, обаче чакането взе да ми идва в повече и като сложим всички проверки от близки и познати и става доста напрягащо положението.

# 27
  • Мнения: X
Musito, ако още някой ми вдигне телефона с въпроса 'роди ли' или ме пита докъде съм напреднала... Това е МНОГО дразнещо- разбирам те!
Дами- въпрос от мен- в последната седмица съм свалила кг и половина, не че се оплаквам, но това нормално ли е? Също така коремът ми не е толкова голям като на други бременелки с които се засичаме на тонове, а бебка беше 3кг миналата седмица и има много води според док.

# 28
  • Мнения: 198
Musito, ако още някой ми вдигне телефона с въпроса 'роди ли' или ме пита докъде съм напреднала... Това е МНОГО дразнещо- разбирам те!
Дами- въпрос от мен- в последната седмица съм свалила кг и половина, не че се оплаквам, но това нормално ли е? Също така коремът ми не е толкова голям като на други бременелки с които се засичаме на тонове, а бебка беше 3кг миналата седмица и има много води според док.


Сигурно е нормално... Аз от началото на 8-ми месец не съм качила грам и корема ми също не е някой огромен като на други, които виждам  newsm78 ама пък това не попречи на финала да ми се нацепи кожата на кръста де  Joy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Musito, ако още някой ми вдигне телефона с въпроса 'роди ли' или ме пита докъде съм напреднала... Това е МНОГО дразнещо- разбирам те!
Дами- въпрос от мен- в последната седмица съм свалила кг и половина, не че се оплаквам, но това нормално ли е? Също така коремът ми не е толкова голям като на други бременелки с които се засичаме на тонове, а бебка беше 3кг миналата седмица и има много води според док.
Мисля скоро да спра да си вдигам телефона и да отговарям на скайп и вайбър, хахах.
Аз нали изчетох всичко по темата Mr. Green, та свалянето на кг било нормално за последните седмици на бремеността и го дават като признак, че раждането наближава. Мисля, че щом док казва, че всичко е ОК, нямаш причина да се безпокоиш. Големината на корема е малко относителна, моят също не е от най-големите.

Общи условия

Активация на акаунт