Време вече не остана, Януарче гушка мама - Тема 7

  • 43 201
  • 575
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 254
Всипки януарчета ли се родиха вече  Hug хайде да са ни живи и здрави, много послушни и пухкави  bouquet... ще правим ли нова тема ? newsm78....
Днес кърмата тръгна и сис сучем спокойно засега и немога да не се похваля ко за пет дена бебе е качило 100 грама 😊😊😊😊 малкият ми шишко

# 571
  • NE
  • Мнения: 10 999
Стели Радвам се, че нещата при теб се оправят. Кърмата така тръгва. Важното е да имаш стимулация. Хайде сега нещата да се случват по-спокойно.
Сетих се че сминдуха помага за лактацията. Peace
А новата тема само чака да я пусна. По-късно ще опитам да стигна до компютъра.

# 572
  • Мнения: 5 994
Ниа, честита бебка  Hug да е здрава и щастлива  bouquet
Стели, радвам се за вас, видя ли, че всичко ще е наред  Hug Успешно и дълго кърмене ви желая  bouquet

# 573
  • Мнения: 415
Здравейте,момичета!Честито на всички нови мами от мен!Да са ви живи и здрави бебчетата и много да слушкат!

При нас положението е хеви метал!!! Grinning Баткото се радва на бебчо,но нали е в периода на тръшкането и е направо ад.Мрънка за щяло и нещяло,като не стане на неговата и ръфа телевизора,ръфа масата,ръфа вратата,а дори и пръстите си.Обаче се усмихва на Сашко,гали го и помага в къпането,да не повярвате.Обаче като извадя бебчо от водата и той става целия мокър,та го преобличам наново.
Бебчо има бебешко акне.Ужасно е.Едни пъпчици изчезват,други се появяват.Чистя лицето с преварена вода,дано скоро да минат.С Бобо никога не съм минавал през подобно нещо.И пъпчето ни падна на 9-тия ден,та и с него не се занимавах много.При Бобо му падна още в болницата и не знаех що е щипка,ама сега се запознахме с нея.Иначе малкия Сашко стана ревлив.Иска гуш и постоянно да е на гърдата.Колики има от време на време ,ама Лефакса май помага и се поуспокоява.
От няколко дни оставаме сами,че таткото вече тръгна на работа и все още малко ме е шубе в началото.Все пак се справяме.Е,има и напрегнати моменти,но няма начин.В петък сме при педоти на преглед и се моля да е наддал добре.

# 574
  • София
  • Мнения: 429
NiaV Честита рожба ! Simple Smile
SteliNiki Радвам се , че са потръгнали нещата!

Моята бебка също е с бебешко акне, но с нищо не мажа, те много странно изчезват и се появяват. Бабите едно време са казвали, че до 40-я ден се чистят.

За въпросната млечница как разбрахте, че имат бебетата? Отказват да сучат ли?

Още 10 дни имам помощ, после оставаме сами, та и аз не знам какво ще правим. Единственият ми проблем с каката е, че много се катери и мъкне столове за целта и е опасна...

# 575

Общи условия

Активация на акаунт