Време вече не остана, Януарче гушка мама - Тема 7

  • 43 222
  • 575
  •   1
Отговори
# 525
  • NE
  • Мнения: 10 999
Капвай Пиоктанин. Според мен се е възпалило пъпчето, а синьото лекарство ще изсуши пъпчето и ще подейства на инфекцията. Попитай педиатъра си.

# 526
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Десита, опитай и да го оставяш извън памперса на открито. Нашия педиатър така ме накара и на дребния пъпа много бързо падна, до преди това отдолу си стоеше жълтеникаво, като живо. Наложи се даже да се върнем на по-малкия номер памперси, за да може спокойно да стои открито. И на всяка смяна със спирт.
С на баткото пъпа навремето брах много ядове, беше прорасло едно като диво месо или нещо подобно и много трудно изсъхна и падна, почти до 1 месец го влачихме. Тогава го мазах с нещо, но не помня с какво, за да изсъхне по-бързо. Пробвай с Пиоктанина, както и е казала Флауърчето и според мен го заведи да го видят.

# 527
  • Мнения: 34
Ще се опитам да го оставя над памперса. Иначе доста е изсъхнало отгоре, отстрани, но вътре седи като жилка!

# 528
  • Мнения: 1 343
Девойки сериозно почвам да се притеснявам. 24 ден и все още сме с жълтеница. Ако отидем при Педиатърката ще ни засили на системи. Направо не знам какво да правя.

# 529
  • София
  • Мнения: 2 719
Womanitka, по-добре отиди да я види доктор, доста време се е задържала при вас. Моята се оправи напълно седмица след изписването, но при вас е доста време. Знам, че им дават глюкоза или седят на лампа

# 530
  • NE
  • Мнения: 10 999
Womanitka Големия имаше тежка жълтеница. Избистри се на около месец. Не е бил на системи. Peace

# 531
  • Мнения: 1 343
Утре сме на преглед. Ще й мерят билирубина и ще й вземат кръв. Глюкоза изобщо не пожела да пие.

# 532
  • Мнения: 1 269
И аз съм мама на малкото слънчице Ема. Роди се 3350 г и 50 см след спешно секцио. Много часове контракции, никакво разкритие- 2 см, накрая тоновете станаха притеснителни и ме срязаха. Оказа се със зелени води и добре, че я извадиха. Сега реанимация, раздвижване и после ще ми дадат и бебчето. Нямам търпение

# 533
  • Мнения: X
И аз съм мама на малкото слънчице Ема. Роди се 3350 г и 50 см след спешно секцио. Много часове контракции, никакво разкритие- 2 см, накрая тоновете станаха притеснителни и ме срязаха. Оказа се със зелени води и добре, че я извадиха. Сега реанимация, раздвижване и после ще ми дадат и бебчето. Нямам търпение
Аляяяя!!!! Да е жива и здрава, много да те слушка и да расте в много щастие! На теб бързо възстановяване!
Останах само аз, до края на седмицата ще минем всички в родени 2017та, толкова вълнуващо! Стискайте ми палчета моля ви, че шубето е голямо!

# 534
  • Мнения: 226
SteliNiki, Alja98, честити бебчета! Да са ви живи и здрави!
Ама и при двете по еднакъв начин са протекли нещата явно. Добре, че всичко е наред!

Ние имахме голям зор тези седмици. Мислех, че всичко върви чудесно, но се оказа, че за две седмици бебето нищо не е качило. Междувременно започна да отказва да суче и последната седмица минахме основно на шише. Но започна да качва и сега  ще се борим да мине пак само на гърда.

# 535
  • Мнения: 1 269
NiaV знам какво е да си все в очакване. Пожелавам ти скорошно бързо и безболезнено раждане и скоро да си гушкаш бебчето

# 536
  • Мнения: X
NiaV знам какво е да си все в очакване. Пожелавам ти скорошно бързо и безболезнено раждане и скоро да си гушкаш бебчето
Благодаря ти от сърце  Hug
Нацелувай малката Ема от нас!

# 537
  • NE
  • Мнения: 10 999
Alja89 Честита рожба! Нека Ема е здрава, весела и безкрайно обичана. Бързо възстановяване и леко кърмене. Важното е че двете сте добре. Hug
На 29 или 30 се роди за списъка?
NiaV Леко и скоро раждане.

Аз оформих почти новата тема за "Родени 2017". Ще се радвам на предложения за име на новата тема.

# 538
  • Мнения: 1 269
Alja89 Честита рожба! Нека Ема е здрава, весела и безкрайно обичана. Бързо възстановяване и леко кърмене. Важното е че двете сте добре. Hug
На 29 или 30 се роди за списъка?
NiaV Леко и скоро раждане.

Аз оформих почти новата тема за "Родени 2017". Ще се радвам на предложения за име на новата тема.
На 30.01

# 539
  • Мнения: 6 018
Аля, да е жива и здрава Ема!  bouquet Страхотно име сте ѝ избрали  Heart Eyes
Ния, успех на теб и дано всичко мине по мед и масло  Hug

Моята вувузела спи сега, ама дори когато е привидно спокойна и колики няма, пак се върти, мяука, сумти, заспива си, ама не е някакъв здрав и спокоен сън  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт