"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 647
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
 Hug

Какво виждат очите ми? То имало още да се пише в старата тема, днес по обяд защо ли не я видях и хоп една от първите в новата тема, не е истина просто rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Лили Hug, прекрасно клипче си пуснала bouquet...Kerem Sayer кой е? newsm78

Пишеш: "В туитър има война между феновете на Керем и феновете на Лейля "...за какво се карат интересно, кой по-добре играе ли? Не ми се вярва да е на тема кой е по-УбЪф Joy Joy


Финалът на 6 епизод стана интересен /на гроба на майката на Али:/



Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 22:25 от lia-martin

# 721
  • Мнения: 328
Керем Сайер е уникален герой изигран от Керем "В очакване на слънцето" ,един от моите най-любими персонажи  Two Hearts
Лили ,извинявам се ,че отговарям на въпрос отправен към теб  Peace  Hug

# 722
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Това с новата тема май аз го сгафих - видях "нова тема" и се бухнах там, хич не помислих за нищо.
Дано не я заключат, че ще се чувствам много виновна. Пишете, по-бързо да изпишем тази.
Обещавам друг път да внимавам и се извинявам, че оплетох конците.

И на мен ми стана интересно за какво воюват феновете на Керем и Лейля newsm78

Лили, ей това много ми хареса:
"На едните как да спасят дъщеря си от онзи гаден моряк, на другите пък как да се докопат до тази дъщеря, че  да се облажат от богатството на Миркеламоглу.. "
Един гледа сватба, друг - брадва.

# 723
  • Мнения: 9 541
Керем Сайер е уникален герой изигран от Керем "В очакване на слънцето" ,един от моите най-любими персонажи  Two Hearts
Лили ,извинявам се ,че отговарям на въпрос отправен към теб  Peace  Hug

Благодаря за отговора bouquet

Да си кажа, че и Али с Аслъ ми харесват, при това винаги Peace, докато с Дерин вече все по-рядко Laughing



Светле Hug, не се коси, има и по-страшно Stop

Ей го и моят любим татко Mr. Green



 Joy Joy Joy Joy

На гроба на майката на Али същият мой "любимец" Sunglasses рече на сина си: Али, не си отивай, всичко ще ти разкажа....сети се нашичкият Sick




Рускините питат: как ви се струва Бора? Нали гледах на вереф, та не ми се изясни този тип...само видях разговора му с аннето на Дерин...рече нещо от сорта, че Али е много добро момче, пък после си иска заплащането за палежа newsm78



С Нилпери ви пожелавам хубави сънища Heart Eyes



и един пиян Али  Laughing:
https://vk.com/doc-126686270_441902410?hash=1bf0768e77ee401e97&a … 8d6cf7bc51d0e2cf9

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 00:31 от lia-martin

# 724
  • Мнения: 107
Здравейте момичета, Hug Hug Hug

успях да изгледам първите два епизода от сериала на Керем,
на мен засега ми харесва. Тегля си редовно всички преведени
серии и се надявам скоро да наваксам. Благодаря на всички
момичета, които превеждат, наистина безценни сте!   bouquet bouquet bouquet
Много харесвам Керем, много!
"Въпрос на чест" е един от любимите ми сериали, с прекрасен каст, жалко че нямаше
успех сред турските зрители и го спряха доста рано.
След това изгледах и "Слънцата" и се влюбих в усмивката на Керем.
Прочетох коментарите и опасенията ви, че този сериал май не го очаква добра съдба,
дано да не се окажете прави, иска ми се да гледам по-дълго на екран това прекрасно и
харизматично момче.
Дано Едже Йоренч и Мелек се постараят повече за сценария и сюжета, писали
са едни от най-успешните турски дизита.
Иначе актьорският състав не е лош, доста от актьорите съм гледала и преди
и ми харесват. А Дефне(Несрин) беше много щур и готин образ в Меджезира.
Видях, че доста сте коментирали Лейля. Аз нямам кой знае какви впечатления
от нея, гледала съм я в Делибал, но там Чачко имаше такова доминиращо
присъствие, че всички останали бяха като някакъв миманс. Това лято загледах
един сериал с нейно участие, но сериала за мен си беше голяма глупотевина и
бързо го зарязах.
Лейля е много красива, изящна, фотогенична, прекрасен модел, но като
актриса очевидно има още доста да учи и да се развива.


Лили,
едно от момичетата го беше написала някъде по-напред в темата и аз се
присъединявам към нея - възхищавам ти се, когато чета постовете ти за Керем!
Толкова любов и позитивна енергия има в това, което пишеш, наистина!
И ти благодаря, че си "замесена" активно в екипите, които
превеждат сериалите на тримата ми любимци!   Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 8 679
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили, Лия, Светле, Деми, Hug Hug Hug Hug

Хогарена,  Hug добре дошла. bouquet

Диди, Hug  мерси за новата тема. bouquet



Хубав ден! Hug bouquet

# 726
  • Мнения: 9 541
Добър да ви е денят Hug Hug Hug

Снежи Hug, мерси за кафето, не ми стигна, та сварих още две Simple Smile
Хогарена Hug, важното е един сериал да ти доставя удоволствие, да релаксираш от ежедневието, да се вълнуваш за героите, какъвто е твоят случай Heart Eyes

Дерин наистина е голяма красавица, но само толкова, с епизодично игрово събуждане Simple Smile Някак не се вживява в сериала...има нещо newsm78





А ето и родителите и - образец на любящия родител, които решават всичко с насилие и смърт  Mr. Green Хвани единия, удари другия ooooh!



Голяма любов ще да е било това на Текин, щом след толкова години все още носи цветя на гроба на майката на Али /въобще не и помня името ooooh!/

Подругите с право казват, че в следващия епизод ред за болницата е на Али newsm78



Пък после и Дерин ще ходи вероятно - я бебе, я нервен срив newsm78

Дали за целия сериал е наета болнична стая? newsm78

Да ви е слънчев денят, вкл. на душата!


Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 11:56 от lia-martin

# 727
  • Мнения: 9 746
Хогарена,добре дошла! Hug
Момичета няма страшно с тази тема миналият път бях доста подранила,но сега я пуснах след 48 стр Peace
Такива обиди от фенките на Лейля,че окото ми се изплаши от сорта цитирам"Керем Бюрсин задължително трябва да оставиш актьорството - върни се на село!"  ooooh! ooooh! ooooh!
И още попаднах ама не ми се коментира абе тоя Керем няма ли да попадне на партньорка някога? Дето да няма някакви маниашки фенчета били длъжни само простотиите на Керем и прочие,а трябвало да слушат хубавата песен на Лейля.Толкова жалки коментари... ooooh! Sick,но и Керемките не остават длъжни "Този който не искаш да гледаш ще го гледаш скъпа защото той създаде твоята Дерин"  hahaha и такива му работи  Whistling Whistling Whistling

# 728
# 729
  • Мнения: 4 370
Това с новата тема май аз го сгафих - видях "нова тема" и се бухнах там, хич не помислих за нищо.
Дано не я заключат, че ще се чувствам много виновна. Пишете, по-бързо да изпишем тази.


Светле, да допринеса и аз за по-бързо изписване на темата.
Актрисата, която играе Нерин, участва в КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ. Там беше лелята на Мерт.

# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 2 157
Привет!  Hug  Hug  Hug
И аз с включване за по бързото изписване на темата. Понеже не смея да се изкажа пак прибързано за епизода без превод, та ще се изкажа "компетентно" по фенските страсти. Wink Ами фенството малко ми прилича на майчинството - моето гардже е най доброто. Ами има много добри гарджета, някои повече, други по малко, но не мога да разбера защо някои фенове не могат да приемат, че не всички им гледат гарджетата през техните очи. Просто всички си имаме различни критерии, та оттам и различно виждане за добри, по добри и най добри. В този сериал например за мен най добрия е Керем -оценка 6+ досега, за другите ще се въздържа.  Wink
Аз имам и още едно виждане за играта - сериала си има режисьор и той е този, който казва как да се изиграе една сцена. И ако актьорът не може да се справи, има начин да не се вижда гафа - операторът снима отдалеч и положението е овладяно. Но щом една сцена се пуска в близък план, според мен режисьорът е преценил че се е получила.  Подкрепям с факти моята теза - на мен тези ревящи мъже ми изглеждат много неестествено, но пък щом реват, явно режисьорката го изисква от тях. Така мисля, но може и да не съм права. Peace
Цитат
Голяма любов ще да е било това на Текин, щом след толкова години все още носи цветя на гроба на майката на Али /въобще не и помня името ooooh!
Ама тя и любовта му е като него извратена - обичал жената, ама прави всичко възможно да затрие сина й.  #Crazy

# 733
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Мери, благодаря, че помагаш. Joy
Кварталът на богатите не го гледах аз, гледах в началото 3-4 епизода, не ме увлече. Знам кой е Мерт, ама до лелята не съм стигнала. Но сега много я харесвам, много симпатична жена.

Снейки, и аз не мога да ги гледам тия разревани, оляни със сълзи мъже по турските дизита. Ма много чувствителни бе! НиЙ кат кажем "турчин", друго нещо си представяме, не нежни души с разплакани очи на кошута. Joy

Това с фенските войни не го разбирам и не искам нито да ги чета, нито да чувам за тях.
Като видя , че в някоя тема се замерят с обидни епитети за чуждия любимец, бягам с 200 от там и не поглеждам повече.

# 734
  • Мнения: 9 541
..........
Цитат
Голяма любов ще да е било това на Текин, щом след толкова години все още носи цветя на гроба на майката на Али /въобще не и помня името ooooh!
Ама тя и любовта му е като него извратена - обичал жената, ама прави всичко възможно да затрие сина й.  #Crazy

+1 Peace Той Текин жертва голямата си любов, та един син ще пожали.....щом и собствената си дъщеря изнудва newsm61

А иначе целувката на Дерин го накара да грейне..... Thinking



Черна розичке Hug, това феновете са си голяма работа, но ултрасите са даже опасни Sad

Светле Hug, правя същото  Joy Joy, точно като казаното от теб: Това с фенските войни не го разбирам и не искам нито да ги чета, нито да чувам за тях.
Като видя , че в някоя тема се замерят с обидни епитети за чуждия любимец, бягам с 200 от там и не поглеждам повече.

Чудесно понасям всякаква обоснована критика, всеки аргументиран спор, все пак сме различни хора, с различни вкусове, разбирания и възприятия, но безпочвени обиди нито ми се слушат,  нито ми се четат Stop
Само дето бягането с 200 км/ч не мога да ги докарам hahaha hahaha

Ей тая 49 страница ми се вижда безкрайна hahaha

Дописвам Laughing /диалог от 6 епизод/



 Несрин : Ти постъпи правилно, Аслъ, даде им още един шанс /на Али и Дерин/, при това забравяйки за себе си.
 Аслъ:      Не, това не е така, Несрин абла.

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 15:39 от lia-martin

Общи условия

Активация на акаунт