"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 625
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 830

ДидиHug Heart Eyes нещата, които не можем да променим, ще ги приемем, миличка.Няма друг начин. И ти си права във всичко, което си написала, но нищо не зависи от нас. А и аз не вярвам, че смяната на деня, ще промени нещо..Пък толкова искам наистина да потръгнат нещата някак..

Хайде един пиянчо Peace Peace





Лили,само ще те гушна защото много те ценя! Не само заради Керем и заради други неща които ни свързват наистина те чувствам много близка Peace Hug Hug Hug
love001 love001 love001 Hug Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 8 641


Я ми кажете как става това с туитъра - така безразборно ли се прави, или от някой трябва да започне туитването на хаштага? Обяснете ми, щото мисля другата седмица да съм активна, и без това гледането он лайн не се зачита, поне така да помогна на Керем.  Peace

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 17:48 от ·٠•Snejka•٠·

# 707
  • Мнения: 25 351


Я ми кажете как става това с туитъра - така безразборно ли се прави, или от някой трябва да започне туитването на хаштага? Обяснете ми, щото мисля другата седмица да съм активна, и без това гледането он лайн не се зачита, поне така да помогна на Керем.  Peace

Здравейте.  Hug Влезнах само за да видя разпределението на новия епизод и прочетох този пост.  Peace

Снеже, по време на излъчването на серията се прави безразборно и спонтанно.  Peace Пускат се коментари и се слага хаштага - дали този на серията, или се тагва само сериала, или някой от героите. .. няма значение.  Peace Може да правиш и друго - да ретуитваш това, което се ретуитва най-много. Предполагам следваш фенове на Керем и на сериала. Техните тагове ти излизат и можеш само да ги ретуитваш или да слагаш някоя снимка и да пишеш хаштага.  Peace
Това е идеята на Т по принцип. А не организираното тагване.  Peace

Надявам се да съм ти била полезна.  Peace

# 708
  • Мнения: 9 621


Thinking Thinking Thinking Този не е ли дето ще завлече Дерка?  Laughing

# 709
  • Мнения: 2 157
Момичета, чета ви и ви съчувствам за разочарованието.  Hug Hug Hug
Това за 13 епизода сигурно ли е или са предположения на фенове? Щото знам, че при турски дизита се е случвало при много по нисък рейтинг да ги финализират нормално, но това зависи само от договора между продуцент и телевизия.
 Аз като непоправим оптимист все още се надявам, че сериала ще продължи. Или поне ми се иска. Научила съм се да игнорирам дразнителите и да се радвам на това, което ми харесва, а в този сериал харесваните персонажи са много повече от дразнещите ме. И най вече очаквам в края на деня да победят добрите.
Хубава вечер!

# 710
  • Мнения: X
Диди,  Heart Eyes Hug защо го стиска този пост? Ми той чуден!  Peace Heart Eyes Heart Eyes  Лайкнах го тутакси!

За всичко съм съгласна, а за Лейля, на 200%  Олекна ми! Бях си забранила да мрънкам за нея, след като преди време, като разбрах че ще партнира на Керем, изревах, та щяхме да се бием с Лили  Joy Joy Wink
За нищо, което мърда и говори, не става Лейля, само за манИкенка е супер! Ох, че е хубаво!  Party Party Party

Затова, Мелек да обръща кораба към Аслъ и Али! Дерин да плаче, може да пее понякога...  Ийит в бара беше като пребито кученце, добре му се получи... и да почнем с тренировките по бокс, че нямам тръпение...  Party Party

ПП Какво е ДГ или беше ГД?   newsm78

# 711
  • Мнения: 8 641
АниHug много ти благодаря. bouquet

Лу,  Hug предполагам е "Джесур и гюзел", сериалът на Къванч и Туба. Peace

# 712
  • Мнения: 9 621
Диди,  Heart Eyes Hug защо го стиска този пост? Ми той чуден!  Peace Heart Eyes Heart Eyes  Лайкнах го тутакси!

За всичко съм съгласна, а за Лейля, на 200%  Олекна ми! Бях си забранила да мрънкам за нея, след като преди време, като разбрах че ще партнира на Керем, изревах, та щяхме да се бием с Лили  Joy Joy Wink
За нищо, което мърда и говори, не става Лейля, само за манИкенка е супер! Ох, че е хубаво!  Party Party Party



ПП Какво е ДГ или беше ГД?   newsm78
Лу, Hug ами и аз не знам не исках да засегна някой Лейлоша има фенки все пак ама за мен е прехвалено име точно щото игра с Чаатай в Делибал колкото той беше велик тя беше толкова зле.Аз дето не го харесвам и все го гледам покрай другите бях очарована от играта му в филма.Комедиите дето аз ги наричам бозосиропи съжелявам ама повече от 15 серий не мога да им изкарам не знам защо далеч са ми от комедията някои... Thinking Аз не разбирам сигурно та там може да я бива въпреки,че гледах Татлъто до самия край заради Фуркан който харесвам много от Гелините.И като хубост е сладурана и половина.Виж за танци и актьорлък не знам дали я бива ама Дерин трябва да почне бизнес за готвене е сега като си преведах часта какви яденета беше направила само  Joy Joy Joy
На Керем с всяка му се получава и 100 тонен слон да сложиш и с него химия ще сване hahaha Мразя даден актьор да се раздава,че и актриса на макс и от среща да го гледат с една физиономия.Колко сериали съм изоставяла само заради това...Ах...
ДГ - Джесур и Гюзел ще е  Whistling
Иншаллах поне филмите си снима Керем и тоя Гюнайдън дето го отложиха така ме яд  Crossing Arms Stop

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 20:38 от x BlackRose x

# 713
  • Мнения: 523
 Добър вечер на всички Simple Smile
 Като ви чета ми става много мъчно за Лейля, защото аз си я харесвам, но сте напълно прави!!! Нещо не може да влезе в образ Sad Sad Sad Трябва и малко промяна, може да й скъсят косата, да и променят цвета, малко повече животец трябва да има в нея, може малко и да ни потанцува. Дано се е упражнявала по-усърдно, защото не е достатъчно само единият главен герой да е супер, какъвто е Керемчо  Blush И ми се иска да го гледам повече от 13 епизода.
  Снежи, наистина ли онлайн гледането не се отразява на рейтинга?  newsm78 Явно досега съм била много, много заблудена  ooooh! Тогава как им се определя рейтинга?
 Пожелавам ви хубава вечер момичета bouquet bouquet bouquet

# 714
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аз си изгледах серията и дали щото тръгнах този път с малка кошница, взе че ми хареса. Е, имаше досадни моменти и пеенето ми беше малко повечко, особено с оназ песничка, дет се мъчи Аслъ, ама имаше и страхотни моменти. Началната сцена с Керем беше просто върха, много ми хареса. Хареса ми и сцената с Несрин, когато избухна и тури мъжете на място. Тя и и Вейсел са ми много симпатични образи - мили, добри и чистосърдечни. И детето какви умни думи каза на бате си Али, накара го да се засрами. Хареса ми също как Несрин похвали Аслъ за приятелството й, като й даде да разбере, че вижда, че Али не й е безразличен. Умна и прозорлива жена е Несрин, а актрисата е страшно симпатична, за пръв път я гледам и съм очарована.
Продължават да са ми най-неприятни сцените с обкръжението на Дерин - майка й, баща й, Гадния Ийт, майка му, тъпите им приятели.
А майка й каква кобра излезе, а? Въобще не очаквах, че е толкоз кръвожадна. Без дай мигне окото, подписа им смъртната присъда и на тримата. Айде Али й разваля играта, ама Рауф и Шахин защо реши да ги бастиса? Сигурно за дотоверност.
Много си ми харесва Лейля, много хубаво си играе момичето.  Joy

# 715
  • Мнения: 4 830
Тази Едже такива хубави бисери изсипала тази вечер в сценария, че направо онемях..жената се справя страхотно.. Такива хубави сцени написала..Ейваллах!
Токио пък намекна, че откакто е престанала да пише сценария на Градът, последните епизоди на Джесурите станали още по хубави.. Може да е прав човека..Трудно се носят две дини под една мишница..
 Ани, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за разясненията bouquet bouquet
Снеже, те рускините са фурии в туитването и ретуитването.. Peace Peace Peace
Веселинова, нека да не ти става мъчно за Лейля.. Да кажем, че тази роля не й пасна.. Преди нея други проблеми си има дизито..  За рейтинга ще ти пиша друг път..
Лу, миличка, колко си сладка! Значи едва не се сбихме, ха? Но ти се оказа права.. Аз по принцип не обичам да негодувам срещу партньорки, сега и за Лейля нищо лошо не казвам, старае се момичето..  Каквото, такова!
СнейкиHug Heart Eyes как искам и аз като теб и Али да вярвам, че накрая на деня печелят добрите.. Ти не ме гледай, че мърморя и аз се наслаждавам само на това, което харесвам в дизито.. И в случая Керем, Дефне,Вейсел, момчето, което играе Хайри бипа..
Светле, видях, че си писала. Жената, която играе Несрин е Дефне Каяалар, игра последн в Меджезир и се ожени за режисьора Али Билгин, който сега е в Дръзките, преди това си беше режисьор на Меджезир.. Да, много верни неща каза тя на Шахин.. Вейсел също, разбира се..
Да, с всяка сцена страхотно се справи Керем..
Ай ,звуча като едни потребителки, които изкарват любимците си най-добрите и всичко друго при тях жив зян..Не е така..  Naughty Naughty Naughty
Диди, Hug Heart Eyes аз не знаех, че не ми харесваш другия любимец, я.. Що бе? И той много красив и най-важното страхотен актьор.. Особено като гледа тъжно с тези медено кафеви очи, чак ми се плаче.. А когато каже ай сиктир, умирам от кеф.. Laughing Laughing Laughing Laughing И най-радващото е, че поне неговото дизи е със супер рейтинг.. Peace Peace Дори бият Сървайвъра.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Хайде, желая ви лека и спокойна нощ. Hug Hug





# 716
  • Мнения: 9 621

Диди, Hug Heart Eyes аз не знаех, че не ми харесваш другия любимец, я.. Що бе? И той много красив и най-важното страхотен актьор.. Особено като гледа тъжно с тези медено кафеви очи, чак ми се плаче.. А когато каже ай сиктир, умирам от кеф.. Laughing Laughing Laughing Laughing И най-радващото е, че поне неговото дизи е със супер рейтинг.. Peace Peace Дори бият Сървайвъра.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Хм не е по моя вкус.За актьорлък няма хич да го съдя дойде и показа на доста хора,че от моделско дърво актьор се става преди това за мен само Кенан и Къванч го направиха не за друго са име в кино индустрията на Турция.Аз му ценя хъса и ината с който работи,но не го харесвам не мога да го опиша друго яче не е моят човек Peace Аз изглежда харесвам мъже с някакъв кусур виж Къванч е друга категория аз на него кусур не мога да му намеря същински красавец  Peace Heart Eyes ,но мъжете са ми така при мен няма перфектни или са ушати или носорози или дребни човечета за торта Wink

# 717
  • Мнения: 8 641
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Веселинова,  Hug някакви спец. устройства са поставени на телевизорите на определен брой домакинства, които отчитат какво гледат семействата. Не знам точно как се изчислява. Лили, като има време, ще обясни подробно.   Hug Някъде четох, че от догодина и онлайна ще се зачита. Party

Много ми харесва Вейсел, страхотно дете. Heart Eyes Добре се е справила с възпитанието му Несрин. Peace



Светле, Диди, Снейки, Лили, Hug Hug Hug Hug

Хубав ден на всички! Hug bouquet

# 718
# 719
  • Мнения: 4 830
Привет, мили момичета Hug Hug Hug
Диди, Hug Heart Eyes благодаря ти за новата тема, но предлагам първо да приключим с тази тема и после да отиваме в новата..Защото ако не си спомням грешно, Тери  Hug Heart Eyes веднъж беше писала тук, че ако не приключим със старата тема, могат да заключат новата.. Дали правилно съм разбрала аджеба newsm78 newsm78 newsm78

Приключих с превода и редакциите.. В моята част от превода се мъчих почти само с разговорите на Текин, Белгин, Йиит, майката на Аслъ,  майката на Йиит. 2/3 от епизода върви с техните терзания..На едните как да спасят дъщеря си от онзи гаден моряк, на другите пък как да се докопат до тази дъщеря, че  да се облажат от богатството на Миркеламоглу..  Аааа, забравих за мафиотите бе ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Но на Керем не мога да му се нагледам и това е! Peace Peace Peace

Попаднаха ми тези снимки в туитър..Геджето вече за пореден път пуска новинката, че Серенай не е оставила сама Керем на сета, но, разбира се, не забравят да споменат, че сериалът на  Керем не е постигнал желания рейтинг.. Laughing Laughing Laughing Laughing

Много са красиви.. И влюбени..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




В туитър има война между феновете на Керем и феновете на Лейля hahaha hahaha hahaha hahaha

Сега малко и Али Симит






шест Алита, шест различни изражения.. hahaha hahaha hahaha



Да видим този Бора какъв ще го раздава newsm78 newsm78



И един Керем Сайер да ви оставя, че от доста време не бях се сещала за него.. Peace Peace



Лека и спокойна нощ ви желая! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт