Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 987
  • 909
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 105
Здравейте,
Харесах си от obuvki.bg едни обувки на Eva Minge. Има ли някой тук, който да е купувал тази марка, да сподели как е качеството, отговарят ли си на номерата и т.н.
Аз, лично -не, но влогърките които следя са правили чат-пат ревюта на обувки от тази марка, също закупени от obuvki.bg и казват, че са ок като качество. Относно номерата дали си отговарят, не зная, но нали имат size chart, може да се погледне.
Марката е италианска и аз също заглеждах няколко модела. Все още не съм се решила да я опитам 😏

# 436
  • Мнения: X
Здравейте,
Харесах си от obuvki.bg едни обувки на Eva Minge. Има ли някой тук, който да е купувал тази марка, да сподели как е качеството, отговарят ли си на номерата и т.н.
Аз имам сандали от същата марка. Отговарят си на номера, удобни са. Но при различните модели, гледайте дължината  на стелката, при Eva Minge  са различни.

# 437
  • Мнения: 339
https://www.obuvki.bg/na-tokcheta-eva-minge-em-35-07-000328-521.html
Това харесах, малко ме притеснява, че върху естествената кожа имало някакво покритие, но се надявам, че няма да изглеждат като от битака.

# 438
  • Мнения: 105
https://www.obuvki.bg/na-tokcheta-eva-minge-em-35-07-000328-521.html
Това харесах, малко ме притеснява, че върху естествената кожа имало някакво покритие, но се надявам, че няма да изглеждат като от битака.
Убийствени са! Ако не бях 178 сантиметров щъркел щях всеки ден да нося подобни обувки.
Сайта предлага и безплатно връщане, така че ако нещо не са ок, можеш да ги върнеш. Мисля, че ще изглеждат добре и на живо.

# 439
  • Мнения: 339
Много благодаря за бързата реакция. Поръчах 1 номер по-глеми, защото италианските обувки са по пиринцип по-теснички, а на мен крака ми е широк. Ако има проблем пък ще ги сменям.

# 440
  • Мнения: 4 338
С тази жълта подметка изглеждат малко евтино ..

# 441
  • София
  • Мнения: 4 878
Да ходиш на обувки с 12 см ток, особено всеки ден, е убийствено.
Човек трябва да мисли и за здравето си, но повечето не се замислят докато са млади, а след това е късно.

# 442
  • Мнения: 281
За колко време приблизително пристигат поръчките?

# 443
  • Мнения: 1 875
За 5-6 дни пристигат моите.

# 444
  • Мнения: 105
Около 3 дни

# 445
  • Мнения: 281
Благодаря! Днес направих поръчка в късен следобед, но получих и  мейл, че е предадена към логистичния център, така че се надявам до края на следващата седмица да пристигнат.

# 446
  • sofia
  • Мнения: 1 479
Здравейте, момичета! Някой има ли отзиви от марката Nobo за чанти?

# 447
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Здравейте, момичета! Някой има ли отзиви от марката Nobo за чанти?

Да, страхотни са!
Поръчах 1 за проба, вече имам 3 и съм харесала 4та, за която търся обувки.
Едит:раници имам аз.
Особено на намаления идват на цена 60-80лв, която е и повече от добра за качеството.
Плътно зашити ципове, няма конци, няма криви ръбове. Даже съм по-доволна от Axel, чиито фен бях дълго време.

Колко време след добавяне на артикул в кошница пращаха код?

# 448
  • Мнения: 4 428
И аз имам две чанти на Nobo и също съм доволна Hands V

# 449
  • Мнения: 48 217
Аз си купих чанта Creole и по-голям боклук не съм имала. Отначало имаше вид,, само за няколко СЕДМИЦИ стана на нищо. Много неприятно ми стана. Писах си с тях, но тя не слъсана ..а само има вид на сдъвкана и изплюта...предната ми чанта подобен тип от Амазон на 3 години, изглежда като чисто нова, само ми омръзна.

Общи условия

Активация на акаунт