Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 302
  • 909
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Не, че не го правят много, но...грозно е!!


27.08 - 178лв, поръчани даже с код 5% за кошница за 169лв


30.08 - вече са намалени на 201лв, а не на 178лв, защото са с официален код за 10%


Толкова ли са ти вземали за овце, че като видим код за отстъпка и да ни се изпрява мозъка.

Честно казано нямаше да поръчвам повече от този сайт, но конкретните обувки не ги намерих в друг.

# 451
  • Мнения: 4 279
eli7o, поне беше ли наред всичко с обувките?

# 452
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Този път, да.
Днес ги получих.

# 453
  • Мнения: 3 640
Много харесвам сайта и най-редовно намирам обувки, по който да загубя и ума, и дума.
За тази есен мисля:


Вие какво мислите? Лелчески ли са? Токът е 6см. Свикнала съм на 7,5см и се притеснявам да не изглеждам по-възрастна.
Взимам ги (евентуално .. мисли се още) за почти ежедневно носене: и с дънки, и с поли, и с рокли. В същия цвят имам яке. Имам и доста дрехи, на които да ги нося, но този ток.. 🙄🙄

# 454
  • Мнения: 4 279
Лелкенски са, да, но пък ако ти допадат ..

# 455
  • Мнения: 3 640
Спрях се на други. Остри.
Дано да са удобни.. ако някой познава марката, може да изкаже впечатление. 😍
Скрит текст:

# 456
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 312
На мен обувките ми харесват много.
Изглеждат и удобни..

# 457
  • У дома !
  • Мнения: 700
На мен въобще не ми харесват, дори и за лелка. Но все пак хората сме с различни вкусове....

# 458
  • Мнения: 101
Здравейте, някой има ли код за отстъпка, който няма да използва?

# 459
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да споделя, че гаранцията на обувките е 2 г., върнах едни сандали от февруари закупени , носени точно един път и ми върнаха дори и парите има и тази опция, ако не желая ремонт или друг чифт, модел. Спечелиха ме завинаги като клиент! Доволна съм.

# 460
  • Благоевград
  • Мнения: 513
Здравейте!
Харесах си туристически обувки от сайта на марката SPRANDI. Някой има ли впечатления от нея? Как са като качество, дали си отговарят  на номерата и т.н. Благодаря на отзовалите си и извинете, че нахлувам така в темата.

https://www.obuvki.bg/turisticheski-sprandi-bp40-6246y-1-cheren.html

# 461
  • Благоевград
  • Мнения: 513
Момичета, как бяха тези стандартните кодове, които ги изпращаха с поръчка, при над 100, 200 и 300 лв. при ненамалени цени.  Не съм у дома да погледна талончето.

Заповядай.

# 462
  • Мнения: 123
Аз един път съм поръчвала, но малко ми се забави доставката, вероятно е имало повече поръчки. На вас за колко време ви пристигат?

# 463
  • Мнения: 6 904
Аз поръчвах пез лятото мужки обувки и дойдоха след 4-5 дни, ако не се лъжа. Сега ще поръчвам пак.

# 464
  • Мнения: 2 178
Момичета, харесах едни чизми и една чанта, имате ли отзив за марките?

Общи условия

Активация на акаунт