Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 677
  • 909
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 640
Някой спомня ли си миналата година дали сайта е имал ЧП? Тази година дали се очаква такъв.. 🤔

# 466
  • София
  • Мнения: 3 841
Имаше. Преди няколко дни имаше и код за Хелоуин до 30%.

# 467
  • Мнения: 1 575
Здравейте! Харесах няколко неща в MODIVO.bg . Поръчвали ли сте от този сайт и доволни ли сте?  Пише, че са към obuvki.bg, от които съм доволна.
Имат ли разлика в цените на обувки с obuvki.bg, да съчетаят например обувки с яке.

# 468
  • София
  • Мнения: 3 841
Ами сравни цените в единия и другия сайт, за едно и също нещо ако го има, и поръчай където е по-изгодно. Мисля, че obuvki си е за обувки, Modivo за дрехи. Често виждам кутии от Modivo като ходя в Спиди, би трябвало да е наред всичко.

# 469
  • Мнения: 1 575
Ами сравни цените в единия и другия сайт, за едно и също нещо ако го има, и поръчай където е по-изгодно. Мисля, че obuvki си е за обувки, Modivo за дрехи. Често виждам кутии от Modivo като ходя в Спиди, би трябвало да е наред всичко.
Благодаря! Така ще направя, мога да съчетавам поръчки на дрехи+обувки, ако има еднакви промоции. Въпросът ми беше по-скоро за самия сайт.
Има хубави неща.

# 470
  • София
  • Мнения: 3 841
Миналото лято исках да поръчам оттам един дънков елек Pepe jeans, но го намерих на по-ниска цена в самия сайт на производителя, просто по-рано беше започнало намалението там. След няколко дни го намалиха и в Modivo.

# 471
  • Мнения: 9 050
На една и съща фирма са двата сайта. Всичко се случва по един и същ начин. Безплатно връщане през Speedy, 30 дни срок за връщане. Поръчвала съм и от двата сайта. Няма разлика в обслужването. Даже на адреса пишеше Modivo/Obuvki.bg

# 472
  • Мнения: 97
EOBPPW101UT3T4Y35Q

Код за 10% отстъпка за продукти на  редовна цена.
Валиден до 13.11.2020 до 23.59ч.
Еднократен е, ако някой има нужда нека го ползва.

# 473
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Здравейте! Имам въпрос при връщането на артикули - това ли е адреса, до който връщам : офис на СПИДИ 2 (обслужване на клиенти) - за obuvki.bg: Телефон за връзка: 052/953-169 ул. Абагар. Мога ли да отнеса пакета в офис на Спиди, който ми е удобен,а не да заявявам куриер? Благодаря.

# 474
  • София
  • Мнения: 3 841
Да, можете. Занесете ги направо в офис на Спиди, те там си знаят къде да ги пращат на obuvki.bg.

# 475
  • София
  • Мнения: 1 245
Привет! Видях по-рано в темата въпрос дали ще има Black Friday за пазаруване онлайн от сайта obuvki.bg през 2020 и тъй като попаднах за информация за Cyber Monday (за днес, 30 ноември 2020 год.) пускам информацията тук!

Хубав ден и успешно пазаруване! Flowers Hibiscus

# 476
  • Мнения: 281
Колко време след изпращането на обувки за връщане приблизително се отразява в системата им? Сравнително бързо пристигат насам, а на връщане сякаш се бавят. Връщала съм преди, но нямам никакъв спомен колко са бързи...

# 477
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Някой има ли код за отстъпка в Modivo?

# 478
  • Мнения: 126
Харесах си тези сандали - https://www.obuvki.bg/sandali-quazi-qz-69-04-000693-711.html?gcl … EYASACEgJfpfD_BwE
Докато се натуткам, моят номер изчезна. Ако някой си е купил 39 размер и е решил, че не му трябват толкова и може и без тях, нека ми пише.

# 479
  • Мнения: 48
Портмонетата на Peterson качествени ли са?
Поръчах това за една приятелка и чакам утре да дойде: https://www.obuvki.bg/podar-chen-komplekt-peterson-zpd-467-cherven.html

Общи условия

Активация на акаунт