Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 014
  • 909
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 312
Здравейте,
Виждам, че коментирате размери.
Пробвал ли е някой тяхното проложение за определяне на точен размер и доволни ли сте? Наистина ли грешките с него в номерацията са сведени до минимум?

# 676
  • Мнения: 960
Аз сега чувам за подобно приложение. Би било много полезно, ще чакам някой да сподели опит.

# 677
  • Мнения: 8 772
Здравейте, за модиво има ли някъде код?

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
А имат ли тест и преглед?

# 679
  • при моите любими
  • Мнения: 2 540
А някой да има код който да важи и за намалени стоки? Че детето си е харесало едни Vans, но не са ми намалени достатъчно.

# 680
  • Мнения: 101
А някой да има код който да важи и за намалени стоки? Че детето си е харесало едни Vans, но не са ми намалени достатъчно.

Слагай в количката и скоро ще ти изпратят на имейла код за още 5%.

# 681
  • Мнения: 337
Някой, платил с карта, може ли да отговори:
В секцията "Начини на плащане" пише : "При онлайн плащането с карта се изисква да въведете 3D парола за безопасност, която можете да получите от обслужващата Ви банка. "
На моята карта 3д паролата не е активирана (плащам без проблеми без нея), със сигурност ли ще ми поиска такава при плащане (тоест, няма да мога да платя без да я активирам)?

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Ами пробвай...
Аз си имам парола и ми я иска.

# 683
  • Мнения: 339
Здравейте, някой дали е потъчвал детски обувки Primigi и Bartek, Харесала съм за детето за училище, но не знам дали са качествени и дали отговарят на номерата си.

# 684
  • Мнения: 1 122
Примиджи имаме много чифтове от магазина им в мола, страхотно качетствени са , италиански наистина ( пътуваме и до Италия) ,но забелязвам, че зимните модели- боти, ботушки са по-уголемени, имаме 34 и 35 номер например с еднаква  дължина на стелката

# 685
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Аз съм на мнение, че Примиджи са умалени.

# 686
  • Мнения: 2 916
Като за повечето обувки, и за Primigi зависи от модела на самата обувка. Купувала съм един и същ номер, но различни модели, едните бяха малки, другите - големи. Купувала съм и от официалните им магазини в моловете, и от obuvki.bg, и от Фешън дейс, нямам оплаквания, аз лично се кълна в тая марка като цяло, особено за малки деца, зимни ботуши купувам само техни.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 21:22 от Melusine

# 687
  • Мнения: 339
Днес заведох детето в The mall да пробва обувки във физическия магазин на марката. Нямаше модела, който съм харесала, но от сходен такъв по-удобен й беше по-големия номер. Именно него поръчах от obuvki.big.

# 688
  • Мнения: 47
Здравейте, от сайта съм си харесала няколко портмонета на Guess, но забелязвам,че марката нямат портмонета от естествена кожа. Ако някой има такова, може ли да каже дали е доволен, тъй като не са от естествена кожа дали се захабяват бързо и тн?

# 689
  • Мнения: 1 122
Имах години бяло портмоне на Гес, и до ден днешен го ползвам за друга цел. Почистваше се много лесно със всякакъв подходящ препарат, понеже беше бяло - с ЦИФ. Просто с времето конците се зацапват и не седи като ново бяло, това е, иначе е абсолютно здраво и до сега, никакво напукване на кожата

Общи условия

Активация на акаунт