Кое е по-страшно:родилни болки или бъбречна криза?

  • 15 748
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 47
Бъбречната криза е много по-болезнена от нормално и бързо раждане, та даже и да е първо.
Имах страхотна бъбречна криза в 7мия месец от бременността си. След нея раждането беше лесно и безболезнено - само като сравнение на болката, която изпитах.

# 61
  • Мнения: 488
Жлъчна криза, по страшно от това не съм виждала (майка ми), а тя се слави ,че много търпи на болки.

# 62
  • Мнения: 426
месец преди да родя я преживях  според мен най-ужасната болка.раждането ми се видя песен Rolling Eyes

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Народът е казал: "Най-боли зъб и гъз!"   Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 653
Чувала съм от доста хора, дори мъже, че бъбречната криза е по-страшна от родилните болки. При мен наистина беше така. А при вас?
А тези мъже пък от къде знаят точно какво изпитват жените при раждане newsm78

# 65
  • Мнения: 79
Десет дни преди да родя първото си дете преживях бъбречна криза.Адски болки бяха и си помислих,че моментът на раждането е настъпил.Да,ама не!Гърчих се няколко дни,надупчиха ме с инжекции,сълзите ми сами течаха от болка,а аз съм куче марка и издържам доста...Когато наистина започнах да раждам,въпреки че имаше усложнения с увита пъпна връв около врата на сина ми и при това вързана на възел,не ме болеше чак толкова много.Или може би бях притръпнала от преживяното по време на бъбречната криза и бях подготвена психически за нещо още по-страшно.Не знам.

# 66
  • Мнения: 408
За мен определено бъбречните болки са по-страшни или ражданията ми са били леки. 11 дена след второто раждане получих бъбречна криза #Cussing out Родилните болки поне знаеш, че като родиш ще спрат, а в бърза помощ ми направиха задника на лейка-и нищо. 10 часа болки, а на второто раждане зора беше 15 мин.

# 67
  • Мнения: 3 447
Да чукна на дърво, не съм преживяла нито едното, нито другото. Но имах адски болезнен мензис - по-болезнен от гастрит, от зъб... Повръщала съм, губила съм съзнание, вила съм от болка. Секциото и раздвижването след него ми се стори просто като дискомфорт. Слава богу, че раждането промени нещата.

# 68
  • София
  • Мнения: 39 816
Знам ли, и двете болят.
Дияна я родих бързо и забравих болките. Но при бъбречна криза 3 дена се въргалям в леглото. Май за предпочитане е раждането (поне за мен) Simple Smile

# 69
  • Мнения: 495
ааа, то за мъжете раждането е песен, аз ако от тях почна да вземам акъл за раждане и гледане на деца...................

# 70
  • Мнения: 2 237
Родилни болки не съм изпитвала (само лека болка след секциото) но като получих бъбречна криза не знаех на кой свят съм.... Sad

# 71
  • Мнения: 46 558
... Но имах адски болезнен мензис - по-болезнен от гастрит, от зъб... Повръщала съм, губила съм съзнание, вила съм от болка. Секциото и раздвижването след него ми се стори просто като дискомфорт. Слава богу, че раждането промени нещата.

Същото важи и за мен  ooooh!

# 72
  • Мнения: 952
аз съм преживяла и двете. Бъбречна криза изкарах в 5-я месец и болката беше непоносима, защото заради бременността не можех да пия почти нищо освен но-шпа, а то не помагаше #Cussing out Като тръгнах да раждам също големи болки бяха, но някак си са различни, раждането много ме изтощи и сякаш повече ме болеше защото раждах почти 9часа Rolling EyesПросто при всеки е различно. Имам приятелка която изкара бъбречна криза за два дена на крак а аз една седмици едва ставах до тоалетната ooooh!

# 73
  • Мнения: 6 167
Не съм минала нито едното, нито другото, но прабаба ми казваше
" Пет деца съм родила, такава болка не съм изпитала"
склонна съм да й вярвам

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Според мене всичко е до нагласа. Определям го така, защото по времето на раждането на малкия успях така да се каже да избягам от болката. Бях изчела 101 книги за медитация и ходих да ми обяснават как точно става. Не че стана, но поне по време на контракциите успях да се "отнеса". Не мислих за раждането като факт в сегашно време. Дори успях да зазпя и така искарах 13 часа. За бъбречната криза имала съм, но леки. Според мене всичко е въпрос на мислене. Друго си е да знаеш, че те боли защото даваш живот.

Общи условия

Активация на акаунт