Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 398
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 381
Благодаря на всички по преведената серия  bouquet bouquet bouquet Hug Heart Eyes



# 676
  • Мнения: 924
Фен, не ми го показва това.  newsm12

клипът е страхотен Peace bouquet ,
Скрит текст:
ама не разбрах каква е твоята работа по него? Rolling Eyes Embarassed
Рязане, събиране, превод, субтитри и т.н. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 3 264
Здравейте Благодаря за  всичко  bouquet bouquet bouquet




Надписите на видеата са на един арабски фен клуб създаден 2008 тодина ,в който за жалост никой не пише

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 21:44 от dterziiska

# 678
  • Мнения: 18 606


клипът е страхотен Peace bouquet ,
Скрит текст:
ама не разбрах каква е твоята работа по него? Rolling Eyes Embarassed
Рязане, събиране, превод, субтитри и т.н. Simple Smile

наистина ме шашна!!! Crazy
адмирации за уменията smile3501

Терзи, мерси за новата снимка bouquet

# 679
  • Мнения: 924


клипът е страхотен Peace bouquet ,
Скрит текст:
ама не разбрах каква е твоята работа по него? Rolling Eyes Embarassed
Рязане, събиране, превод, субтитри и т.н. Simple Smile
.......

Този съм го рязала 2014г., когато съм гледала филма, но не бях го качила, защото е нямало за кого. Само някакви характерни жестове.
Като гледам, коренна разлика...

# 680
  • Мнения: 14 495
На всички, които ще ми доставят невероятно удоволствие да гледам преведената серия сърдечно благодаря!
                newsm51 smile3525 newsm51

Ами гневна и объркана е Сю.Обича го, но не смее да му вярва.

# 681
  • Мнения: 18 543
Терзи  Heart Eyes благодаря!  bouquet
Мирър  Hug вай беее ... страхотен клип за Кузей, евала и благодаря от сърце, много ми е любим  Heart Eyes bouquet Разбира се, че е коренно различен от Джесур  Peace Та те се играят от Къванч - хамелеона в турските дизита  Heart Eyes
Не ми е ясно защо не виждаш гифа  newsm78 Жалко, Джес на мотора  Laughing
Вивчо  Heart Eyes Себи  Heart Eyes wavey
Лека, момичета!  Hug


Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 23:51 от queen_fenka

# 682
  • Мнения: 18 543
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Днес очакваме фрагман ... дано ни го дадат  Praynig
Мисля си, че Джес е имал намерение да предложи брак на Сю в хотела, не случайно и каза, че тази вечер напредват към друг завой във връзката им. А и като се сетя за озета - там пишеше, че Джесур е обмислил план как да се защитят и двамата, но отвличането на Сюхан  проваля този негов план и той се надпреварва с времето, за да спаси любимата жена. Та си мисля, че затова даде личната и карта на Ръфат, да уреди по-бързо всичко. А после Сю го изпревари  hahaha Да видим все пак дали ще се оженят, много съм любопитна  Joy Joy Joy
А аз ще ви припомня един страхотен клип от гъркините, направен специално за Киво за 10 годишната му изява на сцената Heart Eyes




Хубав ден!  bouquet

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 10:22 от queen_fenka

# 683
  • Мнения: 18 606
Добрутроо Hug
изгледах серията, ама тоя път не мога да кажа уау Rolling Eyes
това отвличане ми беше изсмукано от пръстите и начина по който ни го представиха, не ми допадна, по-скоро ме изнерви
Джес-много, много готин, ама покрай него наистина много въпросителни и неясноти, какво му се върти в главата, какви са му чувствата наистина към Сю, какви са му плановете newsm78
Сю ошашавена отвсякъде, от това, което й се случва...и на нея не й лесно, ама хич Confused Confused
Ширин-въобще не съм си променила мнението-импулсивна патка ми беше в тая серия
Джахиде ми беше пълна пародия
за Корхан ми е мъчно, толкова е стресиран, объркан, нещастен....
а Еркан играе страхотно!

Мирър, вай Crazy
благодаря за клипа с Кузей, много ми хареса Peace
Фенче Heart Eyes
загледах се в тоя гръцкия клип в Музафер Shocked
това със сигурност не е Киво Wink Laughing

иначе са хубави двамата Peace














# 684
  • Мнения: 4 642

       Добър ден!


       Благодаря за кафето, поздравите, клипчетата!

       Айре, след онзи връх, който достигна предходната серия е нормално да има спад на синусоидата!  Grinning Като я погледна тази, ще си кажа какво  е моето впечатление.

      А за Корхан е нормално да има такава реакция. В него излезе на яве нещо силно от детството му, което е било толкова дълбоко скрито, че нямя начин да не реагира така. Поне в една серия. Защото в предишната само го осветиха проблема. Дано само да не е в повече серии. Имайки пред вид, че това е сериал и то турски сериал.

     Ширин, по начало е конструирана като добричко, простодушно същество. С първосигнални реакции основно. Тя е като вярно кученце към Сю. Друг въпрос е как са си близки толкова!? До тук не дават нито една приятелка на Сю, и нито един приятел на Джес, които да са им равностойни по класа - образование, социален статус. Но подобно пренебрежение на социално общуване е масово сред техните сериали. Съсредоточават се върху основната интрижка и край. Дори и при заможните семейства. Рядко е да дават приеми, да участват по партита. Може би е въпрос и на бюджет. В някаква степен.

    Фен, аз не съм гледала този клип на съседките. Всъщност, често не мога да тледам някои неща. Излиза ми изискване да се регистрирам или нещо такова.

    Мирър,
   
Цитат
Този съм го рязала 2014г., когато съм гледала филма, но не бях го качила, защото е нямало за кого. Само някакви характерни жестове.
Като гледам, коренна разлика...


   Как да е нямало за кого, бе джанъм? От кога е тази темичка! В един момент в нея Фенчето беше като "И сам воинът е воин"! Тя си е истински фен. Но, слава Богу, не е фанатизирана като нЕкои. Така че, ако имаш още такива хубави произведение можеш да ни ги покажеш. Предполагам, че никой няма да има против!  Grinning

  И от мен хубав ден и хубава седмица. Макар и пак студена!  Cry


   


   


   


   

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 13:19 от ORS/KRISI

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте,





 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg
newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

ЗА ГРИШО!

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 11:18 от Tonnybs

# 686
  • Мнения: 18 543
Айре  Heart Eyes на мен пък много сцени и в тази серия ми бяха супер успешни, особено тази в басейна ... не случайно ТТ и др. соц. мрежи завряха. Много класно и професионално направена, нищо пошло и банално, браво на екипа! Колкото до сцената с отвличането, знаем си, че турците не ги бива много в кримките, но чак пък да изнервя  newsm78 Мен ме подразни единствено Джахидето - много преиграваше актрисата този път, не и повярвах грам. Корхан беше върха обаче  Peace Подозирам, че той ще се промени и заедно със сестра си / той покрай нея става по-силен / ще направят луд баща си. А пък за Джахиде не ми се мисли какво ще и се случи, когато разбере истината, колкото и да я обича.
Орсич  Hug благодаря ти!  bouquet Вярно ли не си го гледала този клип до сега ? Излезе още преди да започне сериала ни  newsm78 Страхотен е! Евала на гъркините  bouquet Музафер със сигурност е Киво Айре  Heart Eyes ама неузнаваем hahaha Аз като казвам, че е хамелеон  Joy Joy Joy
Много, много са ми хубави!  Heart Eyes



Браво на Гришо, много се радвам Тони!  Hug bouquet

# 687
  • Мнения: 18 606
Орси Hug, моля, моля Naughty, никога Фенчето не е била -И сам войнът е воин Wink
иначе благодаря за коментара ти bouquet
а такива приятели на Сю и Джес, явно не са нужни за сценария Peace

Чета в темата за сериала, чета в "елитния клуб" Wink и не мога да разбера каква е тая патардия??? ooooh!
Фенче Heart Eyes, кога сме казвали, че се бърка Джесур с Къванч newsm78
просто изразихме мнение , че в някои коментари много очернят Джесур, и това го правят малко преднамерено/поради техни скрити си подбуди/ всъщност аз знам какви са де Wink
на мен Джесур въобще не ми е толкова черен и жив дявол, харесвам образа, който прави Киво-многопластов, различен, хладнокръвен, потаен, но в същото време смел, справедлив, искрено любящ и честен към хората на които държи, с две думи -интересен и истински!!

за сцената в басейна съм съгласна Peace
ама имаше доста пропуски в режисурата, във втората част на серията Peace

Тони Hug браво, да!!!! bg

Дива Hug, да знае, че съм й лайкнала поста оттатък Peace Wink

а Туба в тая зима защо трябваше да я обличат с лятна рокля newsm78  Whistling


Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 13:00 от Airra

# 688
  • Мнения: 18 543
Айре  Heart Eyes Орси имаше предвид времето, когато теб те нямаше още в темата за Север Юг  Peace Тогава наистина си пишех сама по едно време, помагаше ми Дидка  Heart Eyes Hug най-вече и от време на време някоя и друга дружка, точно след края на сериала всички изчезнаха постепенно  hahaha Останахме единствено тези, които наистина обичат този сериал. Точно както ще си останем тук само тези, които обичаме Къванч след края и на този сериал Laughing
Не сме бъркали никога герой с актьор в нашата тема  Naughty И не харесваме Джесур, само щото се играе от Киво, просто героя му не ни е  черен като на някои други Peace Аз дори много  харесвам Джесур като човек и искам да си върне на Тахсин с лихвите за унищожения си живот  #Cussing out #2gunfire И ако трябва, ще лъже, заслужава си  Peace Той и за това дойде, не да се влюбва  Mr. Green
Чак пък скандал ... боже, някои хора какви неща забелязват, а не гледат сериала  hahaha
Цитат
Скандал в сериале "Джесур и Красавица"!
От внимания зрителей, не ускользнуло, что машина которой управлял герой Киванча Татлытуга, и та которая перевернулась - разные. Этим фактом, сцена вызвала бурные обсуждения, в соц. сетях.


Ми много ясно, че няма да потрошват сума ти скъпи автомобили, колко станаха вече  Joy Joy Joy Все пак трябва и екипа да взима пари  hahaha

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 11:58 от queen_fenka

# 689
  • Мнения: 18 606
Айре  Heart Eyes Орси имаше предвид времето, когато теб те нямаше още в темата за Север Юг  Peace Тогава наистина си пишех сама по едно време, помагаше ми Дидка  Heart Eyes Hug най-вече и от време на време някоя и друга дружка, точно след края на сериала всички изчезнаха постепенно  hahaha Останахме единствено тези, които наистина обичат този сериал. Точно както ще си останем тук само тези, които обичаме Къванч след края и на този сериал Laughing
Не сме бъркали никога герой с актьор в нашата тема  Naughty И не харесваме Джесур, щото се играе от Киво, просто героя му не ни е  черен като на някои други Peace Аз дори много  харесвам Джесур като човек и искам да си върне на Тахсин с лихвите за унищожения си живот  #Cussing out #2gunfire И ако трябва, ще лъже, заслужава си  Peace

имах впредвид , че ни обвиняват, че не ги разбираме правилно Whistling
и като не харесват Джесур, все едно не харесват Киво, а това не сме го споделяли като мнение Peace
както и да е, много насериозно се взимат нещата Whistling
разбирам, че някои имат по-философски наклонности, ама това е само един сериал, направен за забавление!!!
затова много ме кефят теми с чувство за хумор, в които се майтапят с героите си/примерно Карадай/ Peace

брех темата е почти на привършване, требе да се заема с новата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт