Перилни препарати и омекотители – 44

  • 71 161
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ариел никога не ми е оставал в чекмеджето.Даже и в момента с него пускам пералня.
Много съм доволна!
Детските бикини на детето,които са в различни светли цветове искрят направо след изсъхване.Мога да го сравня единствено с ОМО  Peace

# 706
  • Мнения: 2 604
На мен само Персил за бяло ми се вкаменява в чекмеджето всеки път. Вече като пера с него и чакам с една мерителна чашка да поливам, че после ако престои става камък. Но пък от към изпиране съм супер доволна, така че ще си го "подбутвам" да минава надолу по пътя си  Grinning

# 707
  • Враца
  • Мнения: 2 639
Първо трябва да ви се извиня, че пак ви занимавам с My Forest,
но след четвъртото пране с него, аз повече НИКОГА няма да пера
с това чудо и ще го изхвърля ( срам ме е дори да го подаря!!!).
Прането ми мирише на стар , домашен, гранясал сапун!!!  ooooh! Sick Sick

# 708
  • София
  • Мнения: 2 296
О, това си е особеността на Май Форест  Mr. Green
За разлика от Гес, харесвам праха Ленор, използвала съм 2 опаковки, наистина за кърпи и чаршафи основно, но и за други дрехи, не съм останала с впечатление да се справя драстично по-зле от останалите прахове, които ползвам. Със сигурност Май Форест и Тема напр. видимо са зле.

# 709
  • Мнения: 2 742
А за Тема не съм съгласна Naughty

# 710
  • Мнения: 4 188
Жената слага праха направо в барабана при дрехите. И гел да е също. От нея го знам тоя номер. Дашчето, за което питах, не съм го купил още, че няма време. Утре ще го забърша и ще снимам разни други находки, да си кажете думата.

# 711
  • Мнения: 5 207
Първо трябва да ви се извиня, че пак ви занимавам с My Forest,
но след четвъртото пране с него, аз повече НИКОГА няма да пера
с това чудо и ще го изхвърля ( срам ме е дори да го подаря!!!).
Прането ми мирише на стар , домашен, гранясал сапун!!!  ooooh! Sick Sick
Ако имаш фейсбук профил, пиши им на шуменците с оплакване. Ще ти изпратят нова опаковка за компенсация. Mr. Green
Странно, много хора се оплакват от тази миризма на гранясал стар сапун, но на мен никога не ми е мирисал на нищо лошо My Forest. Първо го ползвах като излезе в края на 2013 г. - една опаковка fresh air и една за цветно. После си взех за бяло. Никога никаква лоша миризма. Късмет може би.

# 712
  • Мнения: X
Гес, имаш го, но не знам дали си го пробвала. Можеш ли да дадеш някакво мнение за Хайтман, било то от опит, или нещо на база състав?
Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 5 207
Къде се сети за него? Не съм ги мяркала по магазините от векове.
Имах го, отдавна е изхабен. Не е много добър: не маха петна, не мирише на нищо, има твърде малко избелители, цената му е висока.

# 714
  • Мнения: X
Знам ли и аз къде се сетих... Laughing В Елитис няма ли го вече? Ма няма и да го пробвам, щом казваш, че не се заслужава. Трябва да взимам прах за бяло и се колебая... Хем съм доволна от Денкмит, хем ми се ще да разнообразя с Персил...

# 715
  • Мнения: 5 207
Не, няма го в тукашния Елитис. Навремето го взех от Билла; по това време нямахме Елитис в Бургас.

Все ще намериш с какво да разообразиш. Примерно от понеделник в Кауфланд Ариел за 40 пранета ще е на цена под 13 лева.

# 716
  • Мнения: 2 298
Взех си днес от Метро смесените капсули на Персил за цветно пране.Дано и от тях да съм доволн, колкото от тези за бяло. За под 7лв бяха намалени (не обърнах внимание, ама май 6.89лв)

И един въпрос...на каква програма и с какъв перилен препарат да изпера мъжко зимно яке, което е отвътре и отвън до раменете е тъмно синьо, а другата половина бяло?
На етикета пише 30гр, но се чудя коя програма...материята е нещо, като шушляк...
Чудя се ако е с препарат за бяло (имам смесените капсули на персил и персил сензитив), да не се избели синьото.
Имам и первол за цветно и за черно, обаче пък по ластиката на ръкавите и на кръста има мръсно, та може и да не се изпере с тях...
Съвети?

# 717
  • Мнения: 5 207
Якето не можеш да го переш с капсула, защото е прекалено много за една дреха. Изпери го с нормален прах на програма за синтетични тъкани и на препоръчаната температура, като съобразиш дозата на праха.

# 718
  • Мнения: 6 687
И на мен Май Форест на нищо не ми е миришел, вярно е че много отдавна не съм го ползвала, може и нещо да са го променили. Peace
Дълго време ползвах Тема. Ами бялото не беше бяло, известна полза имаше от кърпичките за бяло, които ползвах заедно с праха. Просто се чудя на акъла си защо смених Ариела тогава. ooooh! Сега съм с Денкмит, ами чудесен е, дори вече не ми прави впечатление, че няма аромат, бялото си е бяло, няма петна (моите любимци се капят докато се хранят).  Laughing И от този за цветно съм доволна. А на мен Ариел винаги се разтваря във водата и не остава нищо в чекмеджето на пералнята. Peace

# 719
  • Мнения: 1 355
Колежки си купиха прах Ленор...уж внос от Белгия.Чакам ги с отзиви.Пише на гръцки по него...но намерих такава снимка-
Скрит текст:
Немският не е нищо особено, не бих повторила, не знам за гръцкия.
Искам да кажа на тези, които пазаруват така импулсивно като мен, че капсулите Персил произведени 08/2013 година, вече се разпадат. Ползвам ги, но рядко. Винаги редувам с няколко отворени кутии прахове или течни. Имам за няколко години напред, ама все излиза нещо ново на пазара и не се сдържам.

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 14:27 от vion

Общи условия

Активация на акаунт