Въпрос към притежателите на Iphone

  • 4 198
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте! Преди няколко седмици си взех Iphone 7. Страхотен е,не ми създава никакви проблеми, с изключение, че вторичната камера(селфи камерата) снима много реално.  newsm78  Та вапросът ми е мога ли някак си да го оправя, нали се сещате на Android телефоните има една опция Face Beauty. Има ли такова нещо и на iphone или мога ли някак си да го оправя от настройките ? Благодаря предварително Simple Smile !

# 1
  • Мнения: 433
Здравей,

до колкото знам в ейпълското приложение на камерата няма такава опция, но от апп стора мога да те зарина с такива програмки. Ползвала съм Retrica - има различни филтри и опцийки. Beautify Cam също изглежда да прави точно това нещо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3
Изтегли си Snapchat има един филтър, който те прави като богиня направо  Grinning или пробвай с филтрите в Инстаграм, но самиия айфон няма тази опция

# 3
  • Мнения: 206
Аз ползвам MakeupPlus, има различни стилове на грим, изглежда естествено и много ми допада.

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря ви много. Имам snapchat,retrica i instagram. Ще пробвам и другите програмки, благодаря ви!  Wink Наскоро го взех и снимките са доооооста реални, затова се питах дали мога да го променя някак си из настройките.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 909
Еми айфон е, ще са реални. Иначе също виж VSCO и Photoshop Express ако не се лъжа.

# 6
  • Мнения: 6
Благодаря много на всички за предложените програми Simple Smile Изпробвах ги, страхотни са и мисля да ги запазя. Ако имате още предложения, давайте. Наистина много ми харесаха Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт